Профил на менаџерот: Andre de Carvalho

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Andre de Carvalho
Држава: Бразил
Пол:Машко
Се приклучи:Дек 29, 2019
Последна интеракција: Денес во 03:39:36
Постови на форумот:14  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:5 (23)
Освоени поени:0 (151)
Победи:0 (12)
Подиуми:0 (16)
Пол-позиции:0 (13)
Најбрзи круга:0 (12)
Просечно поени/трка: 0 (6.57)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јан 7, 2020)
Достигнувања:

17% отклучени

(60/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Andre de Carvalho Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 73, Трка 17
Број на најавувања:890
Време поминато на ГПРО:784.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 75
Позиција во сезоната:21
Пари: $??.???.???
Возач: Raul Bianco (106)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:12
Гуми: Pipirelli
Име на тим: VIPER FORCE
Екипен пласман:349
Поени на тимот:59.1831

Спонзори

SFK (R151) - 18 трки
Laurent-Pernoir (R151) - 10 трки
Tecto (R151) - 49 трки
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Кариера на менаџерот Andre de Carvalho (Последна обнова: Вчера во 00:15:48)
Daytripper lunatic staring at the moon.