Профил на менаџерот: Lauren Earnest

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Lauren Earnest
Држава: Луксембург
Пол:Женски
Се приклучи:Јан 8, 2020
Последна интеракција: Вчера во 00:42:12
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:6 (23)
Освоени поени:0 (129)
Победи:0 (7)
Подиуми:0 (13)
Пол-позиции:0 (8)
Најбрзи круга:0 (6)
Просечно поени/трка: 0 (5.61)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

11% отклучени

(37/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Lauren Earnest Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 74, Трка 1
Број на најавувања:74
Време поминато на ГПРО:6.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Разделен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 63
Позиција во сезоната:23
Пари: $??.???.???
Возач: Robert Van Der Garde (99)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:5
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

SunBlock Data Systems (R10) - 10 трки
Emersen Electric (R10) - 19 трки
NKG (R10) - 46 трки
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 R-10 1 7 13 8 6 129 17 7.59 W 2560 Pipirelli $51.685.558 Промовиран