Профил на менаџерот: Paco Fiestas

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Paco Fiestas
Држава: Шпанија
Пол:Машко
Се приклучи:Јан 16, 2020
Последна интеракција: Мар 10 2020, 09:34:40
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (11)
Освоени поени:0 (3)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (0.27)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

1% отклучени

(2/352)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Paco Fiestas Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 74, Трка 3
Број на најавувања:26
Време поминато на ГПРО:4.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 5
Позиција во сезоната:18
Пари: $??.???.???
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:3
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Marelli Magneti (R5) - 4 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
74 R-5 16 0 0 0 0 3 11 0.27 - 6672 Pipirelli $19.140.668 Задржи група