Профил на менаџерот: Mitchell Velthuizen

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Mitchell Velthuizen
Држава: Холандија
Пол:Не е определено
Се приклучи:Фев 8, 2020
Последна интеракција: Мар 8 2022, 17:59:14
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (16)
Освоени поени:0 (40)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (3)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (2.5)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

2% отклучени

(7/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Mitchell Velthuizen Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 85, Трка 9
Број на најавувања:60
Време поминато на ГПРО:33.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 R-3 8 1 2 0 0 34 7 4.86 QF 6800 Pipirelli $16.092.754 Задржи група
85 R-3 12 0 1 0 0 6 9 0.67 - 5363 Pipirelli $16.138.458 Задржи група
75-84 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
74 R-160 29 0 0 0 0 0 0 - - 8577 Pipirelli $11.858.000 Задржи група