Профил на менаџерот: Jaime Vargas

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Jaime Vargas
Држава: Шпанија
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 11, 2020
Последна интеракција: Денес во 16:16:50
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:12 (126)
Освоени поени:0 (267)
Победи:0 (9)
Подиуми:0 (23)
Пол-позиции:0 (4)
Најбрзи круга:0 (4)
Просечно поени/трка: 0 (2.12)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

10% отклучени

(35/368)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Jaime Vargas Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 77, Трка 8
Број на најавувања:176
Време поминато на ГПРО:42.1 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 17
Позиција во сезоната:33
Пари: $??.???.???
Возач: Mika J Lehto (111)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:7
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

PA (R157) - 7 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
84 A-17 21 0 0 0 0 2 8 0.25 R2 6176 Pipirelli $62.061.465 Задржи група
83 A-17 21 0 0 0 0 1 15 0.07 R1 4447 Pipirelli $41.606.867 Задржи група
82 R-157 1 8 12 4 4 115 16 7.19 W 4888 Pipirelli $62.029.594 Промовиран
81 R-157 5 0 4 0 0 46 17 2.71 R2 3720 Pipirelli $15.070.011 Задржи група
80 R-157 12 0 0 0 0 22 16 1.38 R2 4999 Pipirelli $-4.321.949 Задржи група
79 R-157 20 0 0 0 0 1 17 0.06 R2 3989 Pipirelli $58.070.819 Задржи група
78 R-157 7 1 3 0 0 41 15 2.73 R1 5596 Pipirelli $14.069.253 Задржи група
77 R-157 8 0 4 0 0 39 10 3.9 - 6140 Pipirelli $-14.379.347 Задржи група