Профил на менаџерот: Radek Putina

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Radek Putina
Држава: Чешка Република
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 16, 2020
Последна интеракција: Вчера во 13:31:35
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:5 (102)
Освоени поени:0 (344)
Победи:0 (23)
Подиуми:0 (35)
Пол-позиции:0 (19)
Најбрзи круга:0 (26)
Просечно поени/трка: 0 (3.37)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

25% отклучени

(93/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Radek Putina Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 78, Трка 2
Број на најавувања:899
Време поминато на ГПРО:75.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Слободен/а

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 43
Позиција во сезоната:25
Пари: $??.???.???
Возач: Eddie Vasser (101)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:10
Гуми: Pipirelli
Име на тим: CZECH OLD LIONS ACADEMY
Екипен пласман:293
Поени на тимот:67.4334

Спонзори

Pioneers (R130) - 15 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
83 A-43 22 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 3639 Pipirelli $27.514.568 Задржи група
82 A-43 30 0 0 0 0 2 17 0.12 - 4620 Pipirelli $2.990.794 Задржи група
81 R-130 2 7 12 4 5 113 17 6.65 F 3011 Pipirelli $13.015.901 Промовиран
80 R-95 1 12 14 14 13 136 16 8.5 W 4546 Pipirelli $-24.706.674 Задржи група
79 A-44 36 0 0 0 0 0 15 0 - 6314 Pipirelli $-30.350.944 Испаднат
78 R-44 2 4 9 1 8 88 15 5.87 QF 5771 Pipirelli $8.224.529 Промовиран