Профил на менаџерот: Nando Alonso Na

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Nando Alonso Na
Држава: Шпанија
Пол:Машко
Се приклучи:Сеп 26, 2020
Последна интеракција: Јун 5 2022, 07:45:04
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (20)
Освоени поени:0 (0)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (0)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

1% отклучени

(4/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Nando Alonso Na Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 78, Трка 4
Број на најавувања:112
Време поминато на ГПРО:52.5 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
88 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
87 R-5 16 0 0 0 0 0 10 0 - 5796 Pipirelli $-8.327.337 Задржи група
82-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
81 R-5 27 0 0 0 0 0 0 - - 9634 Pipirelli $1.208.501 Задржи група
79-80 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
78 R-99 24 0 0 0 1 0 10 0 - 7078 Pipirelli $2.901.996 Задржи група