Профил на менаџерот: Roman Energy

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Roman Energy
Држава: Руска Федерација
Пол:Машко
Се приклучи:Окт 26, 2020
Последна интеракција: Јан 30 2021, 05:09:48
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (22)
Освоени поени:0 (51)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (3)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (2.32)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

2% отклучени

(7/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Roman Energy Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 78, Трка 12
Број на најавувања:478
Време поминато на ГПРО:176.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
81-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
80 R-3 20 0 0 0 0 0 0 - R1 9492 Pipirelli $33.260.000 Задржи група
79 R-3 7 1 3 0 0 44 16 2.75 R1 5346 Pipirelli $-6.776.477 Задржи група
78 R-3 15 0 0 0 0 7 6 1.17 - 6826 Pipirelli $8.015.224 Задржи група