Профил на менаџерот: Rodrigo Lopez

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Rodrigo Lopez
Држава: Мексико
Пол:Не е определено
Се приклучи:Јул 2, 2007
Последна интеракција: Апр 2 2009, 17:42:49
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (56)
Освоени поени:0 (37)
Победи:0 (2)
Подиуми:0 (2)
Пол-позиции:0 (3)
Најбрзи круга:0 (1)
Просечно поени/трка: - (0.66)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

1% отклучени

(2/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Rodrigo Lopez Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 5, Трка 1
Број на најавувања:240
Време поминато на ГПРО:39.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: blank
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
12-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
11 R-53 15 1 1 0 1 10 14 0.71 - - blank $-7.011.369 Задржи група
10 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
9 R-4 15 0 0 0 0 6 13 0.46 - - blank $-25.687.030 Задржи група
8 R-4 37 0 0 0 0 0 0 - - - blank $11.347.000 Задржи група
7 R-21 12 1 1 3 0 15 4 3.75 - - blank $-5.944.011 Задржи група
6 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
5 R-10 17 0 0 0 0 2 17 0.12 - ? blank $-3.130.441 Задржи група