Профил на менаџерот: Eszter Káli

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Arrows a21 - 2000
Име:Eszter Káli
Држава: Унгарија
Пол:Женски
Се приклучи:Јан 8, 2021
Последна интеракција: Вчера во 06:55:35
Постови на форумот:10  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:13 (133)
Освоени поени:35 (294)
Победи:0 (6)
Подиуми:4 (25)
Пол-позиции:0 (1)
Најбрзи круга:0 (7)
Просечно поени/трка: 2.69 (2.21)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

10% отклучени

(37/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Eszter Káli Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 79, Трка 16
Број на најавувања:1236
Време поминато на ГПРО:273.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 66
Позиција во сезоната:7
Пари: $-??.???.???
Возач: Roger Foyt (103)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:2
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

TellTell&Tell (A66) - 8 трки
Citex (A66) - 7 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 A-66 12 0 0 0 0 16 17 0.94 R1 1329 Pipirelli $12.834.485 Задржи група
85 P-15 37 0 0 0 0 0 17 0 - 725 Yokomama $220.842 Испаднат
84 A-45 3 2 5 1 4 61 17 3.59 SF 1043 Pipirelli $10.460.999 Промовиран
83 A-45 10 0 2 0 1 22 17 1.29 R1 1093 Pipirelli $7.156.582 Задржи група
82 A-45 18 0 0 0 0 8 16 0.5 R1 3729 Pipirelli $42.273.103 Задржи група
81 R-21 3 4 13 0 2 106 17 6.24 W 2356 Pipirelli $42.985.989 Промовиран
80 R-169 8 0 1 0 0 40 17 2.35 QF 3343 Pipirelli $-14.517.616 Задржи група
79 R-169 13 0 0 0 0 6 2 3 - 6914 Pipirelli $16.455.935 Задржи група