Профил на менаџерот: András Pacher

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:András Pacher
Држава: Унгарија
Пол:Не е определено
Се приклучи:Апр 14, 2021
Последна интеракција: Денес во 00:37:52
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:5 (50)
Освоени поени:23 (162)
Победи:1 (4)
Подиуми:2 (14)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: 4.6 (3.24)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

4% отклучени

(15/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до András Pacher Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 81, Трка 7
Број на најавувања:228
Време поминато на ГПРО:41.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 17
Позиција во сезоната:4
Пари: $??.???.???
Возач: Alex Zamparelli (133)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:3
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Jean Germanior (R122) - 31 трки
Hitachi Seiky (A17) - 6 трки
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
83 A-17 7 1 3 0 0 38 17 2.24 R2 1069 Pipirelli $38.568.419 Задржи група
82 R-122 2 2 8 0 0 85 17 5 R1 2533 Pipirelli $33.537.031 Промовиран
81 R-122 12 0 1 0 0 16 11 1.45 - 5921 Pipirelli $12.198.783 Задржи група