Профил на менаџерот: Milano Feres

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Milano Feres
Држава: Германија
Пол:Не е определено
Се приклучи:Мај 5, 2021
Последна интеракција: Ное 9 2021, 16:19:32
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (50)
Освоени поени:0 (127)
Победи:0 (1)
Подиуми:0 (13)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (2.54)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

2% отклучени

(9/368)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Milano Feres Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 81, Трка 13
Број на најавувања:94
Време поминато на ГПРО:41.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 47
Позиција во сезоната:36
Пари: $??.???.???
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:9
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

JCV (R106) - 4 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
84 A-47 24 0 0 0 0 1 12 0.08 R1 5504 Pipirelli $19.466.559 Задржи група
83 A-47 30 0 0 0 0 0 16 0 - 3756 Pipirelli $10.580.117 Задржи група
82 R-106 2 0 11 0 0 98 17 5.76 SF 2233 Pipirelli $18.485.137 Промовиран
81 R-106 8 1 2 0 0 28 5 5.6 - 6667 Pipirelli $-22.396.737 Задржи група