Профил на менаџерот: Andy Hards

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Andy Hards
Држава: Англија
Пол:Не е определено
Се приклучи:Јул 1, 2021
Последна интеракција: Вчера во 16:00:50
Постови на форумот:2  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:14 (55)
Освоени поени:83 (216)
Победи:3 (7)
Подиуми:9 (22)
Пол-позиции:3 (5)
Најбрзи круга:3 (13)
Просечно поени/трка: 5.93 (3.93)
Сертификат: Менаџерот го комплетираше ГПРО сертификациониот тест успешно! (Јул 26, 2021)
Достигнувања:

12% отклучени

(46/368)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Andy Hards Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 82, Трка 11
Број на најавувања:826
Време поминато на ГПРО:132.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 73
Позиција во сезоната:1
Пари: $??.???.???
Возач: Robert Cannon (145)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:24
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Andromeda Racing Orion
Екипен пласман:74
Поени на тимот:329.2663

Спонзори

Ackzo Nobel (A73) - 27 трки
Chanels (R12) - 23 трки
AXAX Group (A73) - 21 трки
Niveau (A73) - 17 трки
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
84 A-73 14 0 2 0 1 20 17 1.18 R2 1134 Pipirelli $50.881.741 Задржи група
83 R-12 2 4 11 2 9 109 17 6.41 W 2362 Pipirelli $42.411.958 Промовиран
82 R-12 16 0 0 0 0 4 7 0.57 - 5683 Pipirelli $853.218 Задржи група