Профил на менаџерот: Joaquin Godoy

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Joaquin Godoy
Држава: Уругвај
Пол:Не е определено
Се приклучи:Јул 16, 2021
Последна интеракција: Мај 21 2022, 00:52:39
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:11 (82)
Освоени поени:4 (164)
Победи:0 (3)
Подиуми:0 (10)
Пол-позиции:0 (6)
Најбрзи круга:0 (5)
Просечно поени/трка: 0.36 (2)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

8% отклучени

(30/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Joaquin Godoy Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 82, Трка 15
Број на најавувања:1822
Време поминато на ГПРО:390.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 22
Позиција во сезоната:18
Пари: $???.???.???
Возач: Rubens Sarnes Negrao (116)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:8
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Morgan Stenley (A22) - 14 трки
Chanels (R18) - 10 трки
Martina (A22) - 7 трки
Sun Microthings (A22) - 3 трки
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 A-22 10 0 1 0 0 21 17 1.24 R2 1198 Pipirelli $111.786.355 Задржи група
85 A-22 18 0 0 0 1 6 17 0.35 R2 1646 Pipirelli $88.199.949 Задржи група
84 R-18 4 2 7 5 2 84 17 4.94 R1 2821 Pipirelli $57.217.880 Промовиран
83 R-18 5 1 2 1 2 48 17 2.82 QF 2801 Pipirelli $1.326.906 Задржи група
82 R-18 16 0 0 0 0 1 3 0.33 - 6336 Pipirelli $11.872.979 Задржи група