Профил на менаџерот: Jacek Gębalski

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Jacek Gębalski
Држава: Полска
Пол:Не е определено
Се приклучи:Сеп 16, 2021
Последна интеракција: Ное 3 2021, 10:49:09
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (11)
Освоени поени:0 (5)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (0.45)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

1% отклучени

(2/368)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Jacek Gębalski Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 83, Трка 15
Број на најавувања:99
Време поминато на ГПРО:17.8 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Retired
Позиција во сезоната:-
Пари: $?
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:0
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
84 R-139 15 0 0 0 0 4 8 0.5 R2 6447 Pipirelli $2.854.391 Задржи група
83 R-139 12 0 0 0 0 1 3 0.33 - 6328 Pipirelli $-92.868 Задржи група