Профил на менаџерот: Francisco Bispo Dos Santos

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Francisco Bispo Dos Santos
Држава: Бразил
Пол:Не е определено
Се приклучи:Сеп 20, 2021
Последна интеракција: Јун 18 2022, 16:26:07
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:0 (0)
Освоени поени:0 (0)
Победи:0 (0)
Подиуми:0 (0)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: - (-)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

0% отклучени

(0/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Francisco Bispo Dos Santos Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сè уште не
Број на најавувања:19
Време поминато на ГПРО:1.6 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 58
Позиција во сезоната:19
Пари: $??.???.???
Возач: Нема
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:4
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

Sega Sammy Stock (R58) - 10 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
88 R-58 18 0 0 0 0 0 0 - R1 8292 Pipirelli $30.495.584 Задржи група
87 R-58 20 0 0 0 0 0 0 - - 6904 Pipirelli $17.284.376 Задржи група
85-86 Ret - 0 0 0 0 0 0 - - - $0 Задржи група
84 R-52 25 0 0 0 0 0 0 - R1 8554 Pipirelli $24.292.000 Задржи група
83 R-52 26 0 0 0 0 0 0 - - 6936 Pipirelli $13.801.000 Задржи група