Профил на менаџерот: Michael Rosario

ГПРО Профил

Слика
Подржи го ГПРО идното развивање и надградување со тоа што ке станате супортер !
Шлем
Изглед на болид
Име:Michael Rosario
Држава: САД
Пол:Не е определено
Се приклучи:Ное 22, 2021
Последна интеракција: Јан 15 2022, 00:37:45
Постови на форумот:0
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:10 (12)
Освоени поени:28 (28)
Победи:0 (0)
Подиуми:3 (3)
Пол-позиции:0 (0)
Најбрзи круга:0 (0)
Просечно поени/трка: 2.8 (2.33)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

2% отклучени

(6/368)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Michael Rosario Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 84, Трка 16
Број на најавувања:75
Време поминато на ГПРО:8.9 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:-

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 139
Позиција во сезоната:6
Пари: $??.???.???
Возач: Norberto Fontana (96)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:2
Гуми: Pipirelli
Име на тим: -
Екипен пласман:0
Поени на тимот:

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
84 R-139 18 0 0 0 0 0 2 0 - 6478 Pipirelli $20.947.414 Задржи група