Профил на менаџерот: Michał Wilczyński

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Jordan EJ15 - 2005
Име:Michał Wilczyński
Држава: Полска
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 1, 2009
Последна интеракција: Денес во 07:34:04
Постови на форумот:37  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:6 (1182)
Освоени поени:0 (2192)
Победи:0 (60)
Подиуми:0 (185)
Пол-позиции:0 (85)
Најбрзи круга:0 (67)
Просечно поени/трка: 0 (1.85)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

54% отклучени

(202/371)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Michał Wilczyński Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 15, Трка 15
Број на најавувања:18428
Време поминато на ГПРО:3673.3 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Во брачна заедница

Преглед на податоците од играта

Група:Amateur - 32
Позиција во сезоната:35
Пари: $??.???.???
Возач: Edoardo Del Monte (112)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:22
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Polish Racing Team II
Екипен пласман:364
Поени на тимот:125.0667

Спонзори

-
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
86 P-14 39 0 0 0 0 0 12 0 - 5532 Pipirelli $34.029.681 Испаднат
85 M-5 40 0 0 0 0 0 15 0 - 4384 Avonn $23.173.717 Испаднат
84 Elite 35 0 0 0 0 0 16 0 R1 475 Pipirelli $37.781.540 Испаднат
83 Elite 17 0 1 0 1 9 17 0.53 R2 30 Bridgerock $5.324.828 Задржи група
82 Elite 23 0 0 0 0 4 17 0.24 R1 22 Badyear $9.504.587 Задржи група
81 Elite 28 0 0 0 0 4 16 0.25 R1 113 Contimental $12.726.323 Задржи група
80 Elite 29 0 0 0 0 0 17 0 R2 1412 Contimental $7.176.631 Задржи група
79 M-2 2 4 8 2 5 84 17 4.94 W 28 Dunnolop $39.568.702 Промовиран
78 M-2 22 0 1 0 0 8 16 0.5 - 3257 Yokomama $26.141.766 Задржи група
77 M-2 16 0 1 0 0 16 17 0.94 - 670 Badyear $89.813.037 Задржи група
76 P-21 3 2 9 3 0 81 16 5.06 W 4245 Yokomama $115.634.177 Промовиран
75 P-21 11 0 2 0 0 25 17 1.47 R1 1487 Yokomama $130.698.191 Задржи група
74 A-17 3 5 10 5 6 93 17 5.47 SF 4011 Pipirelli $165.171.101 Промовиран
73 A-17 10 0 2 0 0 16 17 0.94 R1 1727 Pipirelli $143.378.666 Задржи група
72 A-17 10 0 2 1 0 22 17 1.29 QF 2699 Pipirelli $165.418.194 Задржи група
71 A-17 6 0 4 0 0 46 16 2.88 SF 4039 Pipirelli $151.084.736 Задржи група
70 A-17 10 0 1 2 1 25 16 1.56 R2 4074 Pipirelli $100.689.927 Задржи група
69 A-17 5 3 5 0 1 51 16 3.19 SF 3912 Pipirelli $126.371.937 Задржи група
68 A-17 7 0 1 0 3 37 16 2.31 R1 3930 Pipirelli $53.123.691 Задржи група
67 P-22 33 0 0 0 0 0 17 0 - 774 Pipirelli $84.125.486 Испаднат
66 A-68 4 0 3 0 0 39 16 2.44 SF 3682 Pipirelli $124.173.910 Промовиран
65 A-68 20 0 0 0 0 5 16 0.31 R1 4332 Pipirelli $111.921.892 Задржи група
64 A-68 6 1 2 4 0 59 17 3.47 QF 889 Pipirelli $171.511.275 Задржи група
63 A-114 9 2 2 0 0 33 17 1.94 R2 1010 Pipirelli $130.785.446 Задржи група
62 A-114 5 0 3 1 0 46 16 2.88 R2 4774 Pipirelli $131.922.034 Задржи група
61 A-114 8 0 2 0 0 34 17 2 R2 1524 Pipirelli $89.260.029 Задржи група
60 A-114 17 0 0 0 0 7 16 0.44 R1 4222 Pipirelli $23.792.379 Задржи група
59 P-9 25 0 0 0 0 3 16 0.19 R2 3769 Contimental $-9.596.010 Испаднат
58 M-1 36 0 0 0 0 0 17 0 R1 190 Dunnolop $-2.662.148 Испаднат
57 Elite 33 0 0 0 0 0 17 0 R1 47 Dunnolop $22.246.938 Испаднат
56 Elite 8 1 3 2 2 29 17 1.71 QF 460 Bridgerock $4.479.097 Задржи група
55 M-3 1 8 12 6 8 126 17 7.41 W 16 Dunnolop $43.468.733 Промовиран
54 M-3 6 0 3 2 2 35 17 2.06 - 1449 Dunnolop $22.227.986 Задржи група
53 M-3 10 0 1 0 0 19 16 1.19 R1 648 Dunnolop $44.304.145 Задржи група
52 P-3 1 9 12 9 9 120 17 7.06 W 51 Dunnolop $63.638.422 Промовиран
51 P-3 8 0 2 0 0 23 16 1.44 R1 - Dunnolop $42.337.379 Задржи група
50 A-27 1 5 11 15 5 104 17 6.12 F ? Pipirelli $120.476.005 Промовиран
49 A-27 6 0 0 0 0 27 17 1.59 - ? Pipirelli $67.381.244 Задржи група
48 A-27 7 0 2 0 2 29 17 1.71 R1 713 Pipirelli $57.396.906 Задржи група
47 A-27 21 0 0 0 1 10 16 0.62 - - Pipirelli $68.322.711 Задржи група
46 A-27 20 0 0 0 0 12 16 0.75 R2 - Pipirelli $145.131.118 Задржи група
45 A-27 10 1 2 2 1 28 16 1.75 QF - Pipirelli $151.723.396 Задржи група
44 A-27 5 3 6 1 3 62 16 3.88 R2 - Pipirelli $177.759.826 Задржи група
43 A-27 4 1 3 0 0 46 17 2.71 SF 753 Pipirelli $133.656.872 Задржи група
42 A-27 9 0 2 0 0 27 17 1.59 SF 787 Pipirelli $91.831.292 Задржи група
41 A-27 6 0 1 0 0 35 17 2.06 R1 ? Pipirelli $61.084.725 Задржи група
40 A-27 12 0 1 0 1 15 17 0.88 R1 797 Pipirelli $27.211.191 Задржи група
39 A-27 6 0 1 0 0 33 17 1.94 R2 ? Pipirelli $14.557.122 Задржи група
38 P-16 29 0 0 0 0 0 17 0 R2 ? Yokomama $16.675.588 Испаднат
37 M-4 27 0 0 1 0 2 17 0.12 R1 ? Yokomama $11.993.714 Испаднат
36 M-4 11 0 3 1 1 20 17 1.18 R2 ? Dunnolop $8.302.517 Задржи група
35 M-4 21 0 0 0 2 6 17 0.35 R2 89 Dunnolop $14.883.646 Задржи група
34 P-8 3 2 7 5 2 68 17 4 W 84 Yokomama $18.354.595 Промовиран
33 P-8 12 0 1 0 2 16 16 1 R1 - Yokomama $18.388.621 Задржи група
32 P-8 10 1 2 1 1 22 17 1.29 R2 ? Dunnolop $48.245.807 Задржи група
31 A-60 3 1 9 1 3 82 17 4.82 SF 346 Pipirelli $96.503.368 Промовиран
30 A-60 8 1 1 0 0 27 16 1.69 R2 - Pipirelli $52.039.981 Задржи група
29 P-14 30 0 0 0 0 3 16 0.19 R1 - Yokomama $5.607.285 Испаднат
28 P-14 14 0 1 0 0 12 15 0.8 R1 - Badyear $5.705.202 Задржи група
27 P-14 19 0 1 1 0 10 17 0.59 R1 ? Yokomama $3.307.373 Задржи група
26 A-42 3 4 10 11 2 99 17 5.82 R2 ? Pipirelli $26.183.352 Промовиран
25 A-42 11 0 1 0 0 15 17 0.88 R1 874 Pipirelli $17.488.470 Задржи група
24 A-42 9 0 2 1 0 16 17 0.94 R1 ? Pipirelli $65.224.819 Задржи група
23 A-42 5 1 5 2 0 52 17 3.06 R1 408 Pipirelli $17.299.158 Задржи група
22 A-42 13 0 1 0 0 10 16 0.62 R1 - Pipirelli $4.786.130 Задржи група
21 A-42 22 0 0 0 0 4 16 0.25 - - Pipirelli $1.303.281 Задржи група
20 P-13 34 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Yokomama $-7.710.979 Испаднат
19 A-4 5 2 6 3 1 63 17 3.71 QF ? Pipirelli $16.997.599 Промовиран*
18 A-4 7 0 5 1 2 41 16 2.56 SF - Pipirelli $19.874.338 Задржи група
17 A-4 22 0 0 0 0 3 17 0.18 - ? Pipirelli $9.002.608 Задржи група
16 R-96 3 2 8 2 0 81 17 4.76 R2 ? blank $19.100.289 Промовиран
15 R-96 16 1 1 0 0 13 3 4.33 - - blank $-10.221.531 Задржи група