Профил на менаџерот: Hampel Milan

ГПРО Профил

Слика
Шлем
Изглед на болид
Име:Hampel Milan
Држава: Чешка Република
Пол:Машко
Се приклучи:Авг 19, 2009
Последна интеракција: Денес во 20:53:38
Постови на форумот:0  (Погледни мислења)
Статистика
ГПРО Трофеи: 0
Број на трки:1 (1046)
Освоени поени:0 (2064)
Победи:0 (26)
Подиуми:0 (136)
Пол-позиции:0 (56)
Најбрзи круга:0 (4)
Просечно поени/трка: 0 (1.97)
Сертификат: Менаџерот не го комплетираше ГПРО сертификациониот тест сеуште! Сè уште не
Достигнувања:

23% отклучени

(83/365)
Статистика за патеката  |  Резиме на трка

Контакт информации

Е-маил: Скриен
Поштенско Сандаче: Испрати приватна порака до Hampel Milan Испрати приватна порака
Листа на пријатели: Логирај се за да го додадеш и овај менаџер
 Facebook:
 Twitter:
 Skype:-

Основни информации

Прво ГП: Сезона 16, Трка 3
Број на најавувања:5252
Време поминато на ГПРО:1276.4 часа
Висина:-
Тежина:-
Дата на раѓање: -
Место на раѓање:-
Местото на живеење:-
Љубовен статус:Пензиониран

Преглед на податоците од играта

Група:Rookie - 67
Позиција во сезоната:18
Пари: $??.???.???
Возач: Vitantonio La Rosa (75)
Технички Директор: Нема
Екипа во целост:3
Гуми: Pipirelli
Име на тим: Czechoslovakia Mclaren
Екипен пласман:485
Поени на тимот:12.1332

Спонзори

Pradac (R67) - 8 трки
-
-
-
-
  • Кариера на менаџерот
  • Историја на менаџерот
  • Достигнувања
  • Историја на тимот
  • Историја на возaчи
  • Други статистики
  • Други работи
Сезона Група Позиција Победи Подиуми Пол . П.кругови Поени Трки Просечно поени/трка Куп ОБР Гуми Пари Статус
82 R-67 12 0 0 1 0 17 15 1.13 QF 5296 Pipirelli $-4.614.633 Задржи група
81 R-67 6 0 1 0 0 38 15 2.53 F 5288 Pipirelli $4.808.972 Задржи група
80 R-67 9 0 0 0 0 27 17 1.59 QF 3281 Pipirelli $-29.512.167 Задржи група
79 R-67 8 0 2 0 0 31 17 1.82 QF 3208 Pipirelli $-3.397.704 Задржи група
78 R-67 15 0 0 0 0 2 12 0.17 R1 6599 Pipirelli $-32.811.428 Задржи група
77 R-67 7 0 1 0 0 29 16 1.81 R2 5022 Pipirelli $-5.108.117 Задржи група
76 R-67 8 0 1 5 0 37 15 2.47 SF 5692 Pipirelli $12.205.083 Задржи група
75 A-45 37 0 0 0 0 0 17 0 R1 3178 Pipirelli $7.148.681 Испаднат
74 R-112 4 0 6 0 0 73 17 4.29 QF 2802 Pipirelli $9.348.478 Промовиран
73 R-112 6 0 4 1 0 55 17 3.24 QF 3868 Pipirelli $3.877.515 Задржи група
72 R-112 2 1 10 0 0 95 17 5.59 F 4237 Pipirelli $-5.295.527 Задржи група
71 R-112 7 0 2 0 0 38 14 2.71 R2 5977 Pipirelli $-25.740.236 Задржи група
70 R-112 6 0 3 0 0 47 14 3.36 R1 5952 Pipirelli $-14.026.873 Задржи група
69 A-5 37 0 0 0 0 0 17 0 - 3579 Pipirelli $7.183.529 Испаднат
68 R-166 2 4 11 3 0 112 17 6.59 F 2683 Pipirelli $32.741.166 Промовиран
67 R-166 6 0 0 0 0 39 17 2.29 QF 3207 Pipirelli $-3.865.774 Задржи група
66 R-166 13 0 0 0 0 5 15 0.33 R2 5574 Pipirelli $2.548.911 Задржи група
65 R-166 13 0 1 0 0 7 12 0.58 R1 6554 Pipirelli $255.727 Задржи група
64 R-166 14 0 0 0 0 9 15 0.6 R2 5579 Pipirelli $-4.330.602 Задржи група
63 R-166 8 0 1 2 0 35 16 2.19 QF 5170 Pipirelli $-747.371 Задржи група
62 R-166 15 0 0 0 0 7 16 0.44 R2 4739 Pipirelli $-8.214.165 Задржи група
61 A-48 33 0 0 0 0 0 16 0 R1 5427 Pipirelli $-20.585.152 Испаднат
60 R-65 2 1 8 3 0 87 17 5.12 QF 3165 Pipirelli $13.921.414 Промовиран
59 R-65 2 1 9 4 0 86 16 5.38 F 4703 Pipirelli $-891.079 Задржи група
58 R-65 6 1 3 0 0 54 16 3.38 SF 5537 Pipirelli $8.305.540 Задржи група
57 R-65 3 1 10 5 1 93 17 5.47 W 3080 Pipirelli $-24.838.200 Задржи група
56 A-107 34 0 0 0 0 0 15 0 - 5895 Pipirelli $-4.815.584 Испаднат
55 R-27 3 2 9 3 2 108 17 6.35 F 3192 Pipirelli $26.582 Промовиран
54 A-6 37 0 0 0 0 0 13 0 - 7370 Pipirelli $-3.820.863 Испаднат
53 R-203 3 5 8 4 0 92 15 6.13 F 6377 Pipirelli $1.386.990 Промовиран
52 R-203 4 1 5 0 0 54 16 3.38 R2 - Pipirelli $-2.716.454 Задржи група
51 A-78 36 0 0 0 0 0 16 0 - - Pipirelli $2.031.813 Испаднат
50 R-166 4 0 6 6 0 73 15 4.87 R2 - Pipirelli $7.013.045 Промовиран*
49 R-352 5 0 4 0 0 65 17 3.82 SF 2471 Pipirelli $-2.721.558 Задржи група
48 R-352 14 0 0 0 0 5 17 0.29 R1 2615 Pipirelli $-3.462.975 Задржи група
47 A-63 26 0 0 0 0 0 14 0 R1 - Pipirelli $-27.369.867 Испаднат
46 R-184 2 2 6 5 0 84 17 4.94 F 1839 Pipirelli $12.740.121 Промовиран
45 A-65 32 0 0 0 0 0 17 0 R1 ? Pipirelli $4.175.031 Испаднат
44 R-247 2 3 5 7 0 73 17 4.29 SF ? Pipirelli $1.526.562 Промовиран
43 R-247 11 0 0 0 0 22 17 1.29 QF ? Pipirelli $-11.065.247 Задржи група
42 R-247 6 0 2 0 0 34 12 2.83 QF - Pipirelli $30.521.462 Задржи група
41 R-247 9 0 0 1 0 34 16 2.12 R2 - Pipirelli $24.540.176 Задржи група
40 R-247 10 0 0 0 0 18 17 1.06 R2 2796 Pipirelli $-6.064.935 Задржи група
39 A-75 37 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $3.143.654 Испаднат
38 R-16 3 0 6 3 0 68 16 4.25 W - Pipirelli $1.212.851 Промовиран
37 R-16 19 0 0 0 0 1 11 0.09 R1 - Pipirelli $-5.781.672 Задржи група
36 R-16 20 0 0 0 0 2 14 0.14 R1 - Pipirelli $3.135.878 Задржи група
35 R-16 5 0 3 0 1 44 17 2.59 SF ? Pipirelli $-5.024.616 Задржи група
34 R-16 19 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $-4.913.913 Задржи група
33 R-16 15 0 0 0 0 11 10 1.1 R2 - Pipirelli $-3.839.316 Задржи група
32 R-16 8 0 1 0 0 24 14 1.71 R2 - Pipirelli $-7.685.505 Задржи група
31 R-16 8 0 1 0 0 31 16 1.94 R1 - Pipirelli $-1.238.447 Задржи група
30 R-16 16 0 0 0 0 4 15 0.27 R1 - Pipirelli $-18.750.694 Задржи група
29 R-16 6 0 0 1 0 42 17 2.47 SF 1855 Pipirelli $-1.520.804 Задржи група
28 R-16 6 3 4 2 0 53 17 3.12 R2 1465 Pipirelli $-12.023.698 Задржи група
27 R-16 23 0 0 0 0 0 14 0 R1 - Pipirelli $-19.782.496 Задржи група
26 R-16 23 0 0 0 0 0 15 0 R1 - Pipirelli $2.727.199 Задржи група
25 R-16 13 0 0 0 0 12 16 0.75 QF - Pipirelli $623.606 Задржи група
24 R-16 23 0 0 0 0 2 17 0.12 R2 1998 Pipirelli $-11.315.727 Задржи група
23 R-16 13 0 1 0 0 19 17 1.12 R2 ? Pipirelli $2.553.422 Задржи група
22 R-16 16 0 0 0 0 7 16 0.44 R1 - Pipirelli $-1.789.627 Задржи група
21 R-16 11 0 0 0 0 24 16 1.5 QF - Pipirelli $947.580 Задржи група
20 R-16 7 1 2 0 0 34 17 2 R1 2088 Pipirelli $-18.028.223 Задржи група
19 R-16 23 0 0 0 0 0 16 0 R1 - Pipirelli $-2.395.927 Задржи група
18 R-16 16 0 0 0 0 1 16 0.06 R1 - Pipirelli $-14.282.223 Задржи група
17 R-16 22 0 0 0 0 0 16 0 R2 - Pipirelli $-1.421.963 Задржи група
16 R-16 27 0 0 0 0 0 14 0 - - blank $9.109.702 Задржи група