Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Touched perfection on Istanbul (Направи најбрзи круг во групата во Istanbul круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 48.57 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница « 1 [23 ... 83 84 85 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Francisco SalazarAmateur - 73Сезона 72, Трка 10, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas CastilloRookie - 84Сезона 72, Трка 10, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WilczakRetiredСезона 72, Трка 10, R-178Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard KaščákAmateur - 40Сезона 72, Трка 10, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph BadaAmateur - 93Сезона 72, Трка 10, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas RutkauskasAmateur - 54Сезона 72, Трка 10, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RoqueAmateur - 78Сезона 72, Трка 10, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca RubinoRetiredСезона 72, Трка 10, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoAmateur - 56Сезона 72, Трка 10, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MatiasPro - 24Сезона 72, Трка 10, A-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris TimmsAmateur - 17Сезона 72, Трка 10, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yakup PaçacıAmateur - 7Сезона 72, Трка 10, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otto PorsangerAmateur - 3Сезона 72, Трка 10, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrik MalmbergAmateur - 59Сезона 72, Трка 10, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roger FischerAmateur - 92Сезона 72, Трка 10, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik LauterkrantzAmateur - 53Сезона 72, Трка 10, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivica MaričevićPro - 11Сезона 72, Трка 10, A-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Trent SmithAmateur - 65Сезона 72, Трка 10, R-170Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris BeresRetiredСезона 72, Трка 10, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter FloinPro - 20Сезона 72, Трка 10, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas WrightRetiredСезона 72, Трка 10, R-175Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dédé LatulipeAmateur - 79Сезона 72, Трка 10, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin HottotRetiredСезона 72, Трка 10, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz ObrokAmateur - 68Сезона 72, Трка 10, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlatko OstrolučaninPro - 18Сезона 72, Трка 10, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emma ChalkleyPro - 19Сезона 72, Трка 10, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ShopovAmateur - 91Сезона 72, Трка 10, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz RedaAmateur - 34Сезона 72, Трка 10, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ufuk YasayanAmateur - 43Сезона 72, Трка 10, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando TronconiPro - 11Сезона 72, Трка 10, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio ParamoAmateur - 81Сезона 72, Трка 10, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias OtamendiPro - 7Сезона 72, Трка 10, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iu VazquezAmateur - 36Сезона 72, Трка 10, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sönke HeinrichRookie - 144Сезона 72, Трка 10, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iulian TataruRookie - 37Сезона 72, Трка 10, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin PrášilRetiredСезона 72, Трка 10, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ken PetruschAmateur - 45Сезона 72, Трка 10, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László KorsósAmateur - 55Сезона 72, Трка 10, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adamo SilvaRookie - 156Сезона 72, Трка 10, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano VieiraMaster - 4Сезона 72, Трка 10, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serghei StanisevschiAmateur - 86Сезона 72, Трка 10, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartłomiej MichalczykAmateur - 70Сезона 72, Трка 10, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejo DepipolPro - 19Сезона 72, Трка 10, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre KeresnyeiPro - 16Сезона 72, Трка 10, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex ClarysseAmateur - 34Сезона 72, Трка 10, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario DoidoAmateur - 38Сезона 72, Трка 10, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamie AkbarovRookie - 71Сезона 72, Трка 10, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo FrancoAmateur - 50Сезона 72, Трка 10, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt SudárPro - 19Сезона 72, Трка 10, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tóth BenceRookie - 49Сезона 72, Трка 10, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuldar ParnAmateur - 50Сезона 72, Трка 10, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kacper LisPro - 1Сезона 72, Трка 10, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele AmbrosanioAmateur - 13Сезона 72, Трка 10, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kieran McGeachyAmateur - 76Сезона 72, Трка 10, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksei MirskoiAmateur - 62Сезона 72, Трка 10, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamie RobinsonAmateur - 36Сезона 72, Трка 10, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William VielmaAmateur - 18Сезона 72, Трка 10, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierre CordierAmateur - 35Сезона 72, Трка 10, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo FariaAmateur - 51Сезона 72, Трка 10, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Floyd CattaneoRetiredСезона 72, Трка 10, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio OdriozolaPro - 24Сезона 72, Трка 10, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hennie Van NiekerkAmateur - 9Сезона 72, Трка 10, R-160Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simonas VilimasRetiredСезона 72, Трка 10, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio BonaventuraPro - 14Сезона 72, Трка 10, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ákos TakácsPro - 21Сезона 72, Трка 10, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey StoyanovPro - 3Сезона 72, Трка 10, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco LosetoAmateur - 80Сезона 72, Трка 10, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thanos TsialPro - 20Сезона 72, Трка 10, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav KenovRookie - 72Сезона 72, Трка 10, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Herman EpskampRookie - 10Сезона 72, Трка 10, A-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergő SzűcsAmateur - 75Сезона 72, Трка 10, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas FasolisAmateur - 84Сезона 72, Трка 10, A-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart AlgerMaster - 3Сезона 72, Трка 10, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BenitezAmateur - 66Сезона 72, Трка 10, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Axel HeritierPro - 25Сезона 72, Трка 10, A-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve BransonAmateur - 48Сезона 72, Трка 10, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Armando ŽgelaPro - 14Сезона 72, Трка 10, A-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurence VinesRookie - 89Сезона 72, Трка 10, R-185Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon KutAmateur - 78Сезона 72, Трка 10, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János BakóRookie - 36Сезона 72, Трка 10, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey ZhuravlevAmateur - 92Сезона 72, Трка 10, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł GrabowskiAmateur - 68Сезона 72, Трка 10, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Higor TalisonAmateur - 48Сезона 72, Трка 10, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo DinolfoAmateur - 49Сезона 72, Трка 10, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon ParravicinoRetiredСезона 72, Трка 10, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkPro - 23Сезона 72, Трка 10, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilie NitoiuRetiredСезона 72, Трка 10, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natalia PerezPro - 5Сезона 72, Трка 10, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leon LabuschagneAmateur - 5Сезона 72, Трка 10, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anibal CollinoRetiredСезона 72, Трка 10, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CoutoPro - 2Сезона 72, Трка 10, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norberto GutiérrezAmateur - 23Сезона 72, Трка 10, A-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo AlmeidaPro - 14Сезона 72, Трка 10, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Xabier BarralRookie - 53Сезона 72, Трка 10, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekMaster - 3Сезона 72, Трка 10, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luboš UrbaničAmateur - 4Сезона 72, Трка 10, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BolshakovPro - 18Сезона 72, Трка 10, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucian CiobanuPro - 17Сезона 72, Трка 10, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre BaiAmateur - 83Сезона 72, Трка 10, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael FrancoAmateur - 27Сезона 72, Трка 10, R-167Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница « 1 [23 ... 83 84 85 » Брзо оди на страница: