Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Pro blue flag wonder (Ги помина сите опоненти во Про ранг за еден круг)
(Раритетна придобивка: 1 од 1049.9 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница « 1 [23 4 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Alejandro BonfiglioRetiredСезона 58, Трка 2, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sylvain ElsassRookie - 27Сезона 57, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitur TodorovRetiredСезона 57, Трка 2, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł OtworowskiAmateur - 23Сезона 56, Трка 16, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago MendesPro - 9Сезона 56, Трка 11, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tanel KirsipuuRetiredСезона 55, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan AlbrightRetiredСезона 55, Трка 13, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo RomagnoniMaster - 3Сезона 55, Трка 10, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom RonchiRetiredСезона 55, Трка 3, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SantacaterinaRetiredСезона 55, Трка 3, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert VillásekMaster - 1Сезона 55, Трка 3, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bindics RóbertPro - 3Сезона 54, Трка 12, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KunzeEliteСезона 54, Трка 11, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yavuz OzAmateur - 33Сезона 54, Трка 7, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian HendersonAmateur - 40Сезона 54, Трка 7, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin GoodeyEliteСезона 53, Трка 12, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Vieira JrPro - 13Сезона 53, Трка 2, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe MiguelAmateur - 87Сезона 52, Трка 16, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Semir ProsicRetiredСезона 52, Трка 14, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus BreaPro - 4Сезона 52, Трка 14, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel RibeiroRetiredСезона 52, Трка 5, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rokas PranskevičiusPro - 16Сезона 51, Трка 10, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Douglas CirelliAmateur - 20Сезона 51, Трка 8, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni GeorgRetiredСезона 50, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirsad PazariAmateur - 23Сезона 50, Трка 17, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey SergeevPro - 9Сезона 50, Трка 13, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei IspasRetiredСезона 50, Трка 2, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman LizogubAmateur - 20Сезона 49, Трка 5, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo MerlinRetiredСезона 48, Трка 15, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dirk StiegerAmateur - 41Сезона 48, Трка 9, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fran BetancortRetiredСезона 48, Трка 4, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo SilvaRetiredСезона 47, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav MinchevAmateur - 41Сезона 47, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa PopovicRetiredСезона 47, Трка 15, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BraunPro - 9Сезона 47, Трка 8, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris HristovRetiredСезона 47, Трка 7, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre FernandesRetiredСезона 47, Трка 7, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo VelascoPro - 13Сезона 47, Трка 5, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hrvoje DuvnjakRetiredСезона 46, Трка 9, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay IvanovRookie - 6Сезона 46, Трка 2, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbi JanickiRetiredСезона 45, Трка 15, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David UribeRetiredСезона 45, Трка 15, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui MoraisPro - 14Сезона 45, Трка 12, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukasz PerdochRetiredСезона 45, Трка 4, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CorreiaAmateur - 55Сезона 45, Трка 4, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yuri IvanovRetiredСезона 44, Трка 15, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaly KravchenkoRetiredСезона 44, Трка 15, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry MironovRetiredСезона 44, Трка 10, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bojan StojkovicRetiredСезона 44, Трка 5, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Choves CorreaRetiredСезона 44, Трка 5, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gino ZernaniPro - 23Сезона 44, Трка 5, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asier LanchoRetiredСезона 44, Трка 1, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Luiz FilhoMaster - 2Сезона 44, Трка 1, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin FreethPro - 17Сезона 44, Трка 1, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor PerervaPro - 10Сезона 44, Трка 1, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos FernandezRetiredСезона 43, Трка 13, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emil KwiatkowskiMaster - 2Сезона 43, Трка 10, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nelson SimaoAmateur - 5Сезона 43, Трка 6, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey PotehaRetiredСезона 43, Трка 5, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei VatraRetiredСезона 43, Трка 3, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ThompsonAmateur - 39Сезона 42, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey TitarenkoPro - 7Сезона 42, Трка 13, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert LutsRetiredСезона 42, Трка 10, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco TombascoRetiredСезона 42, Трка 5, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John WicaksanaRetiredСезона 42, Трка 5, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ndoro KakungRetiredСезона 42, Трка 5, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Halil İbrahim ArıtürkRetiredСезона 42, Трка 4, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey LyogkyRetiredСезона 41, Трка 16, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Theodosis VogiatzisEliteСезона 41, Трка 9, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan KudreshovRookie - 80Сезона 41, Трка 9, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey MochalovRetiredСезона 41, Трка 9, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kirill SikachyovRetiredСезона 41, Трка 1, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando BuenoAmateur - 2Сезона 40, Трка 11, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Virgis LyssRetiredСезона 40, Трка 11, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey AntonovRetiredСезона 40, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris NikitinRetiredСезона 40, Трка 11, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Collin ClémentAmateur - 22Сезона 40, Трка 11, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dima ZorinRetiredСезона 40, Трка 11, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim SlowRetiredСезона 40, Трка 11, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugene TimchenkoAmateur - 18Сезона 40, Трка 11, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre FariaAmateur - 67Сезона 40, Трка 11, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel BuhharinRetiredСезона 40, Трка 9, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua SchönbergerRetiredСезона 40, Трка 3, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo PalRetiredСезона 40, Трка 3, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav FrolovPro - 18Сезона 39, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Carlos CortezRetiredСезона 39, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CoutoPro - 2Сезона 39, Трка 10, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt MurrayRetiredСезона 39, Трка 7, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stuart FosterRookie - 141Сезона 39, Трка 7, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato SvaiterPro - 13Сезона 39, Трка 5, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas DsouzaRetiredСезона 39, Трка 3, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando AntunesRetiredСезона 39, Трка 3, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nafornita AdrianRetiredСезона 38, Трка 17, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasha DrakoRetiredСезона 38, Трка 11, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav MakarovRetiredСезона 38, Трка 5, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciek ZelekRetiredСезона 37, Трка 17, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr SzafarkiewiczPro - 11Сезона 37, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim StroganoffRetiredСезона 37, Трка 14, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yuri KuptsovRetiredСезона 37, Трка 2, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aki PerätaloRetiredСезона 36, Трка 12, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница « 1 [23 4 » Брзо оди на страница: