Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Lucky smoker (Победи трка во Елит, Мастер или Про дури имаш технички проблеми со болидот)
(Раритетна придобивка: 1 од 500.27 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница « 1 2 [34 ... 7 8 9 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Victor SevillaRetiredСезона 56, Трка 5, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 António BastosRookie - 70Сезона 56, Трка 5, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter SzűcsRetiredСезона 55, Трка 17, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan AlbrightRetiredСезона 55, Трка 16, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom RonchiRetiredСезона 55, Трка 16, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazar PetkovicPro - 20Сезона 55, Трка 13, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shoaib MohamedRetiredСезона 55, Трка 11, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milen DimitrovRetiredСезона 55, Трка 10, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Egor PaskoRetiredСезона 55, Трка 9, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz GłuszakRetiredСезона 55, Трка 8, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László KovácsiPro - 25Сезона 55, Трка 7, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo RomagnoniMaster - 3Сезона 55, Трка 6, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo AndradePro - 14Сезона 55, Трка 5, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyula KalmárRookie - 163Сезона 55, Трка 4, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał WilczyńskiAmateur - 17Сезона 55, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan SvajnerAmateur - 37Сезона 54, Трка 17, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej DobraśAmateur - 16Сезона 54, Трка 16, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mehdi El FathyAmateur - 62Сезона 54, Трка 14, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Klavdios NikolaouAmateur - 6Сезона 54, Трка 13, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KałużnyRetiredСезона 54, Трка 13, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej ČambalAmateur - 72Сезона 54, Трка 11, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias CruzAmateur - 42Сезона 54, Трка 6, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bindics RóbertPro - 3Сезона 54, Трка 5, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jukka HäyhäAmateur - 21Сезона 54, Трка 3, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihkel RoognaRetiredСезона 53, Трка 17, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco SandovalPro - 10Сезона 53, Трка 16, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor NagyPro - 12Сезона 53, Трка 9, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey SergeevPro - 9Сезона 53, Трка 7, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin FreethPro - 17Сезона 53, Трка 6, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SilettoAmateur - 43Сезона 53, Трка 5, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt KasarRetiredСезона 53, Трка 4, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alek SmiataczRetiredСезона 53, Трка 4, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nagyházi SándorEliteСезона 53, Трка 3, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kshitij SharmaRetiredСезона 52, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PratoMaster - 5Сезона 52, Трка 16, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max ScorinoffPro - 2Сезона 52, Трка 13, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mairo ToomAmateur - 27Сезона 52, Трка 12, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MantovaniPro - 4Сезона 52, Трка 11, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi TerzievPro - 5Сезона 52, Трка 11, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor SzuromiPro - 20Сезона 52, Трка 11, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vsevolod Demydov2Master - 2Сезона 52, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mugur SapoiuPro - 4Сезона 52, Трка 10, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fedor KapystinRetiredСезона 52, Трка 5, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro LealRetiredСезона 52, Трка 5, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino GhirardiRetiredСезона 52, Трка 4, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manfred WeberRetiredСезона 52, Трка 4, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sanju BadayaRetiredСезона 52, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steffen HolmAmateur - 84Сезона 52, Трка 3, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael FranksAmateur - 65Сезона 51, Трка 14, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid KaposiRetiredСезона 51, Трка 14, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calin TraianRetiredСезона 51, Трка 14, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert HajnalRetiredСезона 51, Трка 13, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando LopezRetiredСезона 51, Трка 12, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarosław NowackiPro - 8Сезона 51, Трка 11, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike LeonePro - 7Сезона 51, Трка 9, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduard GindullinAmateur - 68Сезона 51, Трка 9, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor SafranyikAmateur - 30Сезона 51, Трка 7, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ramón LópezAmateur - 87Сезона 51, Трка 6, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir MartinjakPro - 6Сезона 51, Трка 6, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen RawsonRetiredСезона 51, Трка 4, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří HumpolákPro - 16Сезона 50, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márton Martin SafranyikMaster - 5Сезона 50, Трка 17, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan ZemanovicRookie - 92Сезона 50, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András BozótiAmateur - 27Сезона 50, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluEliteСезона 50, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hrvoje DuvnjakRetiredСезона 50, Трка 14, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael NordmarkPro - 2Сезона 50, Трка 14, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaiko KellPro - 7Сезона 50, Трка 12, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely ÓnodiAmateur - 68Сезона 50, Трка 11, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugenio Sanchez CruzadoAmateur - 86Сезона 50, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jed LillyPro - 19Сезона 50, Трка 10, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jukka Sireni2RetiredСезона 50, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonathan FlamentAmateur - 68Сезона 50, Трка 9, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PenevRetiredСезона 50, Трка 8, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco Di NucciRetiredСезона 50, Трка 7, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heikki HirvisaloRetiredСезона 50, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erkki TempelRetiredСезона 50, Трка 4, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex FuzattoPro - 6Сезона 49, Трка 16, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexei MalkinMaster - 5Сезона 49, Трка 16, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deimison SouzaAmateur - 93Сезона 49, Трка 13, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ralph MeessenRetiredСезона 49, Трка 12, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave MorrisRetiredСезона 49, Трка 9, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max WatsonAmateur - 75Сезона 49, Трка 8, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen AtanasovAmateur - 42Сезона 49, Трка 6, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya MedvedevRetiredСезона 49, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry ShevelAmateur - 10Сезона 49, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon TrzebuniakRetiredСезона 49, Трка 3, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt AntalRetiredСезона 49, Трка 2, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HajnrychAmateur - 82Сезона 48, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Jones-WinkleyRookie - 104Сезона 48, Трка 17, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani SignoRetiredСезона 48, Трка 12, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János HáryRetiredСезона 48, Трка 9, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David BrennanAmateur - 27Сезона 48, Трка 9, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maria PazosAmateur - 30Сезона 48, Трка 8, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WójcikPro - 17Сезона 48, Трка 7, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattias SvenssonPro - 14Сезона 48, Трка 7, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raphael MesquitaRetiredСезона 48, Трка 4, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad BurtanRetiredСезона 47, Трка 13, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim WagnerAmateur - 34Сезона 47, Трка 12, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen CakebreadRetiredСезона 47, Трка 11, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница « 1 2 [34 ... 7 8 9 » Брзо оди на страница: