Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за First taste (Победа на една трка во било која група)
(Раритетна придобивка: 1 од 8.67 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 501 502 503 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Luca Jürgen BiegingRookie - 53Сезона 88, Трка 16, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luísa De MasiRookie - 106Сезона 88, Трка 16, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aďo MarečákRookie - 52Сезона 88, Трка 16, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano BersanoRookie - 70Сезона 88, Трка 16, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enamul IslamRookie - 117Сезона 88, Трка 16, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco PernazzaRookie - 89Сезона 88, Трка 15, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikhail BaldychRookie - 109Сезона 88, Трка 15, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas AnderssonRookie - 97Сезона 88, Трка 15, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bob HopkinsRookie - 137Сезона 88, Трка 15, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davi De CarvalhoRookie - 88Сезона 88, Трка 13, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iker DoralRookie - 11Сезона 88, Трка 12, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian AngusRookie - 138Сезона 88, Трка 12, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio CasoRookie - 100Сезона 88, Трка 12, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola AndriolliAmateur - 27Сезона 88, Трка 12, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitris OutsikasRookie - 40Сезона 88, Трка 12, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wallace LobãoRookie - 55Сезона 88, Трка 12, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugen ArnoldRookie - 148Сезона 88, Трка 11, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viks EronRookie - 77Сезона 88, Трка 11, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave PigottRookie - 142Сезона 88, Трка 11, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James Lee-daviesRookie - 35Сезона 88, Трка 11, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ben LeachRookie - 46Сезона 88, Трка 11, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fiore BossRookie - 146Сезона 88, Трка 11, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe Dos SantosRookie - 139Сезона 88, Трка 11, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro RossettiRookie - 140Сезона 88, Трка 11, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil MotalikRookie - 8Сезона 88, Трка 11, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nejmedin RecebRookie - 80Сезона 88, Трка 11, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anna SchörkhuberRookie - 149Сезона 88, Трка 10, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio AliagaRookie - 51Сезона 88, Трка 10, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nik EdgeRookie - 14Сезона 88, Трка 10, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas DūdaAmateur - 21Сезона 88, Трка 10, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veno DemoRookie - 18Сезона 88, Трка 9, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris KingRookie - 48Сезона 88, Трка 9, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jurgen CloudRookie - 144Сезона 88, Трка 8, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt MilesRookie - 147Сезона 88, Трка 8, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom SolheimRookie - 122Сезона 88, Трка 8, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricards DarzinsRookie - 26Сезона 88, Трка 8, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier JamesRookie - 65Сезона 88, Трка 8, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason BranchRookie - 8Сезона 88, Трка 8, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex BlombergRookie - 17Сезона 88, Трка 8, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johan BettravessenRookie - 84Сезона 88, Трка 7, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dzmitry AliferRookie - 56Сезона 88, Трка 7, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon ParedesRookie - 140Сезона 88, Трка 6, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo FragaRookie - 150Сезона 88, Трка 6, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamie KlingerRookie - 67Сезона 88, Трка 6, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José MiauRookie - 18Сезона 88, Трка 6, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano SanteseRookie - 64Сезона 88, Трка 6, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monika LuśniaRookie - 82Сезона 88, Трка 6, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uladzimir HermanRookie - 56Сезона 88, Трка 6, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Menios ZagoriRookie - 37Сезона 88, Трка 5, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bogdan GhergheRookie - 3Сезона 88, Трка 5, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hudák OlivérRookie - 77Сезона 88, Трка 5, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo CarrapiçoRookie - 89Сезона 88, Трка 5, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federik AznableRookie - 57Сезона 88, Трка 5, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani BarrenoRookie - 71Сезона 88, Трка 5, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matte JohanssonRookie - 48Сезона 88, Трка 5, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Breck YeoRookie - 51Сезона 88, Трка 5, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya FlashRookie - 35Сезона 88, Трка 5, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex FerrerRookie - 50Сезона 88, Трка 5, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi LuccariniRookie - 101Сезона 88, Трка 5, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pipo FayolleRookie - 59Сезона 88, Трка 5, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wesley Van PinxterenRookie - 56Сезона 88, Трка 5, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter BuktaRookie - 32Сезона 88, Трка 5, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard BerbeciaRookie - 64Сезона 88, Трка 5, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emi FuertesRookie - 24Сезона 88, Трка 5, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael PessoaRookie - 46Сезона 88, Трка 5, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio ValeRookie - 148Сезона 88, Трка 5, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi CalvaresiRookie - 25Сезона 88, Трка 5, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel De LucaRookie - 78Сезона 88, Трка 5, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martina SerriniRookie - 16Сезона 88, Трка 4, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ella LochmannRookie - 105Сезона 88, Трка 4, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin KasprzykRookie - 34Сезона 88, Трка 4, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo GeraldesRookie - 109Сезона 88, Трка 4, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub TamásRookie - 48Сезона 88, Трка 4, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš KoudelkaRookie - 119Сезона 88, Трка 4, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier DannRookie - 121Сезона 88, Трка 4, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imsai ManRookie - 8Сезона 88, Трка 4, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francois Dos SantosRookie - 118Сезона 88, Трка 4, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikkel NielsenRookie - 86Сезона 88, Трка 3, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ortega MelilloRookie - 47Сезона 88, Трка 3, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Morphisor XadiRookie - 57Сезона 88, Трка 3, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno FacundoRookie - 134Сезона 88, Трка 3, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe MaiaRookie - 111Сезона 88, Трка 3, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benjamín ContrerasRookie - 44Сезона 88, Трка 3, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason RobinsonRookie - 135Сезона 88, Трка 3, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benjamin CanoRookie - 138Сезона 88, Трка 3, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe Spinelli MonfastailRookie - 71Сезона 88, Трка 3, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ismael MateosAmateur - 74Сезона 88, Трка 3, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lourenço RibeiroRookie - 48Сезона 88, Трка 3, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarek KarczmarzykRookie - 106Сезона 88, Трка 3, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric DasRookie - 14Сезона 88, Трка 3, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Isaac LordeRookie - 89Сезона 88, Трка 3, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał DzięciołRookie - 131Сезона 88, Трка 3, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rob RayRookie - 119Сезона 88, Трка 2, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Malwa KozaRookie - 127Сезона 88, Трка 2, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas KönigRookie - 58Сезона 88, Трка 2, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel DouradoRookie - 25Сезона 88, Трка 2, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bazigh NaveedRookie - 11Сезона 88, Трка 2, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane LangloisRookie - 92Сезона 88, Трка 2, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oğuz ÖnelRookie - 148Сезона 88, Трка 2, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo MarianoRookie - 147Сезона 88, Трка 2, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 501 502 503 » Брзо оди на страница: