Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Laguna Seca (Старт на една трка во Laguna Seca од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 70.02 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 61 62 63 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Mariano TorregomezAmateur - 69Сезона 88, Трка 3, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz AkwidzyńskiPro - 18Сезона 88, Трка 3, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre LeoniAmateur - 66Сезона 88, Трка 3, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saulius JackeviciusAmateur - 10Сезона 88, Трка 3, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MandlerMaster - 4Сезона 88, Трка 3, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Troy SheahenPro - 2Сезона 88, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mack CottonPro - 13Сезона 88, Трка 3, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BogdanovAmateur - 30Сезона 88, Трка 3, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo MalvisaloAmateur - 44Сезона 88, Трка 3, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cosmin PostolacheAmateur - 78Сезона 88, Трка 3, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Akshay DholeRetiredСезона 88, Трка 3, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersPro - 9Сезона 88, Трка 3, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt VargaAmateur - 3Сезона 88, Трка 3, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoffmannAmateur - 31Сезона 88, Трка 3, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gino ZernaniPro - 15Сезона 88, Трка 3, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannese CristianRookie - 87Сезона 88, Трка 3, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shawn McCoolAmateur - 24Сезона 88, Трка 3, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio RennaAmateur - 12Сезона 88, Трка 3, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas KaraliusPro - 7Сезона 88, Трка 3, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike ZestasPro - 14Сезона 88, Трка 3, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Preston BaileyAmateur - 43Сезона 88, Трка 3, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ali İhsan UmutluPro - 12Сезона 88, Трка 3, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian SiadekAmateur - 73Сезона 88, Трка 3, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robi GragerRookie - 99Сезона 88, Трка 3, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattias SvenssonPro - 4Сезона 88, Трка 3, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maximilian EuenRookie - 133Сезона 88, Трка 3, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaanus LiitPro - 15Сезона 88, Трка 3, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter WiklundAmateur - 58Сезона 88, Трка 3, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent BaldiconzaAmateur - 33Сезона 88, Трка 3, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio AlmeidaMaster - 1Сезона 88, Трка 3, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bálint BenseRookie - 34Сезона 88, Трка 3, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius ČerniauskasPro - 22Сезона 88, Трка 3, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gareth LoveAmateur - 55Сезона 88, Трка 3, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Deno PruuliAmateur - 51Сезона 88, Трка 3, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szilárd VassAmateur - 56Сезона 88, Трка 3, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihály CsontosAmateur - 19Сезона 88, Трка 3, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Agnaldo VieiraRookie - 47Сезона 88, Трка 3, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos GonçalvesPro - 23Сезона 88, Трка 3, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Polo FariasAmateur - 31Сезона 88, Трка 3, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian SchlüterAmateur - 7Сезона 88, Трка 3, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RodziewiczRookie - 32Сезона 88, Трка 3, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eugene JonesRookie - 73Сезона 88, Трка 3, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal VránaAmateur - 12Сезона 88, Трка 3, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian KerperRookie - 8Сезона 88, Трка 3, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jackson TennantRookie - 91Сезона 88, Трка 3, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edenilson OliveiraAmateur - 34Сезона 88, Трка 3, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro SilvaAmateur - 75Сезона 88, Трка 3, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio CampañaRookie - 141Сезона 88, Трка 3, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan Valentino ConvitoRookie - 10Сезона 88, Трка 3, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian ArribasAmateur - 76Сезона 88, Трка 3, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian JarmuszkiewiczRetiredСезона 88, Трка 3, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fredrik WallPro - 2Сезона 88, Трка 3, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard Robin PauksonAmateur - 16Сезона 88, Трка 3, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniPro - 18Сезона 88, Трка 3, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei MalagaPro - 9Сезона 88, Трка 3, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Alberto RamosAmateur - 10Сезона 88, Трка 3, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duarte PauloRookie - 92Сезона 88, Трка 3, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio LucarelliRookie - 143Сезона 88, Трка 3, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraAmateur - 57Сезона 88, Трка 3, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João SantosRookie - 139Сезона 88, Трка 3, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario SendimPro - 14Сезона 88, Трка 3, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo VinalsRookie - 76Сезона 88, Трка 3, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr OuředníkRookie - 85Сезона 88, Трка 3, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał HermanowiczAmateur - 29Сезона 88, Трка 3, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao MendesPro - 11Сезона 88, Трка 3, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa KuzmanovicRookie - 40Сезона 88, Трка 3, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor RemRookie - 96Сезона 88, Трка 3, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang HaasPro - 3Сезона 88, Трка 3, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vicente MirandaAmateur - 30Сезона 88, Трка 3, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pascal DaverdinAmateur - 64Сезона 88, Трка 3, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gašper GregorRookie - 83Сезона 88, Трка 3, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davor VladimirovRookie - 68Сезона 88, Трка 3, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarsfeldRookie - 115Сезона 88, Трка 3, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jesus JimenezRookie - 118Сезона 88, Трка 3, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan CabelloAmateur - 57Сезона 88, Трка 3, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David DiasAmateur - 32Сезона 88, Трка 3, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony EarlAmateur - 24Сезона 88, Трка 3, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo GarbinPro - 25Сезона 88, Трка 3, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio SiracusaAmateur - 23Сезона 88, Трка 3, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brice MeyerMaster - 1Сезона 88, Трка 3, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca DottiPro - 25Сезона 88, Трка 3, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mato NikicMaster - 3Сезона 88, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivica MaričevićAmateur - 54Сезона 88, Трка 3, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor MartinezPro - 16Сезона 88, Трка 3, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jim PanseAmateur - 35Сезона 88, Трка 3, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kovács ZoltánAmateur - 77Сезона 88, Трка 3, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio MachadoPro - 8Сезона 88, Трка 3, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos De LunaAmateur - 10Сезона 88, Трка 3, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland CzégényAmateur - 4Сезона 88, Трка 3, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayRookie - 125Сезона 88, Трка 3, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato Vandersee SchaefferAmateur - 60Сезона 88, Трка 3, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dino MacriAmateur - 23Сезона 88, Трка 3, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David WickensRookie - 144Сезона 88, Трка 3, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos VillasmilPro - 10Сезона 88, Трка 3, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej Jr ZiobroAmateur - 49Сезона 88, Трка 3, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik OlofssonAmateur - 46Сезона 88, Трка 3, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel Daniel MonteroMaster - 2Сезона 88, Трка 3, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Indra HernawanAmateur - 7Сезона 88, Трка 3, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BourkeAmateur - 37Сезона 88, Трка 3, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel OmañaAmateur - 80Сезона 88, Трка 3, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 61 62 63 » Брзо оди на страница: