Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Indianapolis (Старт на една трка во Indianapolis од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 95.27 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 51 52 53 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Anton HolmerRetiredСезона 89, Трка 10, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esteban NietoPro - 11Сезона 89, Трка 10, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry KnyazevPro - 11Сезона 89, Трка 10, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aaron HughesPro - 18Сезона 89, Трка 10, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Theodosis VogiatzisMaster - 3Сезона 89, Трка 10, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerzy UrbańskiAmateur - 1Сезона 89, Трка 10, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Puscas IlieRetiredСезона 89, Трка 10, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Berbecaru TomaAmateur - 12Сезона 89, Трка 10, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JuniorPro - 9Сезона 89, Трка 10, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannese CristianRookie - 58Сезона 89, Трка 10, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimo RahuorgAmateur - 40Сезона 89, Трка 10, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko AholaRetiredСезона 89, Трка 10, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luka VuјovicRetiredСезона 89, Трка 10, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke MasonRookie - 118Сезона 89, Трка 10, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack GiordmainaAmateur - 13Сезона 89, Трка 10, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel ValentiniRetiredСезона 89, Трка 10, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio GalassoAmateur - 59Сезона 89, Трка 10, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos Vinicius SilvaPro - 7Сезона 89, Трка 10, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos CaraballoPro - 6Сезона 89, Трка 10, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihkel EinasteRetiredСезона 89, Трка 10, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike LeoneRetiredСезона 89, Трка 10, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HernandezPro - 15Сезона 89, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel LemaireAmateur - 72Сезона 89, Трка 10, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos SousaRetiredСезона 89, Трка 10, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick SheahanPro - 6Сезона 89, Трка 10, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zivanovic NikolaAmateur - 36Сезона 89, Трка 10, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro MunhozRetiredСезона 89, Трка 10, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan WolfRetiredСезона 89, Трка 10, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George RaposoRookie - 37Сезона 89, Трка 10, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Senya IsaevRetiredСезона 89, Трка 10, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juraj BuksarAmateur - 4Сезона 89, Трка 10, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip CristianRetiredСезона 89, Трка 10, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick LibarosAmateur - 71Сезона 89, Трка 10, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey VosnesenskyPro - 13Сезона 89, Трка 10, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József SzenteAmateur - 36Сезона 89, Трка 10, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub HryciukRetiredСезона 89, Трка 10, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Srdjan OpacicRetiredСезона 89, Трка 10, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas VarinisAmateur - 16Сезона 89, Трка 10, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł NowakAmateur - 57Сезона 89, Трка 10, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrico CerbaroAmateur - 68Сезона 89, Трка 10, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor KamennovPro - 5Сезона 89, Трка 10, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevRetiredСезона 89, Трка 10, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos PeirettiAmateur - 6Сезона 89, Трка 10, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani PihoRookie - 119Сезона 89, Трка 10, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rares HarceagaRetiredСезона 89, Трка 10, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Horácio CastroRookie - 29Сезона 89, Трка 10, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan VillalongaRookie - 97Сезона 89, Трка 10, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jansen SantosAmateur - 78Сезона 89, Трка 10, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea GarassinoRetiredСезона 89, Трка 10, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael JonesPro - 23Сезона 89, Трка 10, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BachAmateur - 20Сезона 89, Трка 10, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Garry WedlockAmateur - 13Сезона 89, Трка 10, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dániel SallaiRetiredСезона 89, Трка 10, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba CsarankóAmateur - 55Сезона 89, Трка 10, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan IvanovAmateur - 67Сезона 89, Трка 10, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justin FisherRetiredСезона 89, Трка 10, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew KingAmateur - 45Сезона 89, Трка 10, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caio PereiraPro - 19Сезона 89, Трка 10, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István VargaRookie - 104Сезона 89, Трка 10, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kazimieras MurauskasRookie - 100Сезона 89, Трка 10, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin Rasmus RänkRetiredСезона 89, Трка 10, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svajūnas MikštaAmateur - 27Сезона 89, Трка 10, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iivan CruzaltaRetiredСезона 89, Трка 10, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saša ĐorđevićRetiredСезона 89, Трка 10, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MartinezAmateur - 23Сезона 89, Трка 10, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel LeckliterRetiredСезона 89, Трка 10, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago CezarAmateur - 70Сезона 89, Трка 10, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Williams VeraAmateur - 76Сезона 89, Трка 10, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marlon BrazonRookie - 65Сезона 89, Трка 10, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo VinalsAmateur - 16Сезона 89, Трка 10, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Angel FernándezAmateur - 56Сезона 89, Трка 10, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gunoslav ŠtajnerovićAmateur - 17Сезона 89, Трка 10, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio PereiraAmateur - 41Сезона 89, Трка 10, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raymond MunnochRetiredСезона 89, Трка 10, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KočišAmateur - 45Сезона 89, Трка 10, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimiliano MorandoAmateur - 29Сезона 89, Трка 10, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felype MattosPro - 21Сезона 89, Трка 10, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lisand RuzhdijaAmateur - 69Сезона 89, Трка 10, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddie GoodallPro - 10Сезона 89, Трка 10, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarsfeldAmateur - 17Сезона 89, Трка 10, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis RodriguezAmateur - 16Сезона 89, Трка 10, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco KranePro - 21Сезона 89, Трка 10, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve WadeAmateur - 19Сезона 89, Трка 10, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Hernan GutierrezRookie - 14Сезона 89, Трка 10, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander SilvaRetiredСезона 89, Трка 10, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kévin ValléePro - 6Сезона 89, Трка 10, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor GarciaRetiredСезона 89, Трка 10, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila KissRookie - 147Сезона 89, Трка 10, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Todor TonevAmateur - 22Сезона 89, Трка 10, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter NémethAmateur - 72Сезона 89, Трка 10, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas KuuselaPro - 5Сезона 89, Трка 10, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yosif PetkovAmateur - 40Сезона 89, Трка 10, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago AlmeidaRetiredСезона 89, Трка 10, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carmine EspositoPro - 23Сезона 89, Трка 10, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lili PappPro - 22Сезона 89, Трка 10, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BertoRetiredСезона 89, Трка 10, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe GrecoRetiredСезона 89, Трка 10, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel JacksonAmateur - 74Сезона 89, Трка 10, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oprea IoanPro - 19Сезона 89, Трка 10, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico García VillagómezRetiredСезона 89, Трка 10, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 51 52 53 » Брзо оди на страница: