Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Brands Hatch (Старт на една трка во Brands Hatch од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 64.49 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 66 67 68 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Christer AnderssonPro - 9Сезона 86, Трка 8, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CerqueiraAmateur - 24Сезона 86, Трка 8, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László SzarkaAmateur - 59Сезона 86, Трка 8, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András CsiszárRetiredСезона 86, Трка 8, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 86, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko KoskenlaaksoPro - 23Сезона 86, Трка 8, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano DelgadoRookie - 56Сезона 86, Трка 8, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 86, Трка 8, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FlamionAmateur - 59Сезона 86, Трка 8, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Egidijus PocevičiusAmateur - 80Сезона 86, Трка 8, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry ChambersAmateur - 71Сезона 86, Трка 8, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Puscas IlieAmateur - 51Сезона 86, Трка 8, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rob AgrasoAmateur - 39Сезона 86, Трка 8, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas LesciauskasAmateur - 49Сезона 86, Трка 8, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 8, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott HarrisonRookie - 102Сезона 86, Трка 8, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SilvaAmateur - 50Сезона 86, Трка 8, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jak LunRookie - 33Сезона 86, Трка 8, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo FrigerioAmateur - 72Сезона 86, Трка 8, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tex PalmerAmateur - 77Сезона 86, Трка 8, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas NolanAmateur - 19Сезона 86, Трка 8, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thanos TsialPro - 21Сезона 86, Трка 8, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge GalloAmateur - 9Сезона 86, Трка 8, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus Fernandes De PinaRetiredСезона 86, Трка 8, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djordje NikolicPro - 23Сезона 86, Трка 8, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reginaldo SchuldAmateur - 29Сезона 86, Трка 8, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo MenciaAmateur - 76Сезона 86, Трка 8, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis AscencioAmateur - 77Сезона 86, Трка 8, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nektarios ZouridakisRookie - 55Сезона 86, Трка 8, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek NiziolAmateur - 25Сезона 86, Трка 8, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo TyrväinenAmateur - 58Сезона 86, Трка 8, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wojciech JośkoAmateur - 62Сезона 86, Трка 8, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei SerseRookie - 36Сезона 86, Трка 8, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin MazariegosAmateur - 4Сезона 86, Трка 8, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan SvajnerPro - 25Сезона 86, Трка 8, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiAmateur - 6Сезона 86, Трка 8, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaly SevovPro - 24Сезона 86, Трка 8, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 86, Трка 8, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo ArcoverdeRookie - 13Сезона 86, Трка 8, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OliveiraAmateur - 48Сезона 86, Трка 8, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas MarcinkeviciusRetiredСезона 86, Трка 8, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan SchenkelAmateur - 44Сезона 86, Трка 8, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor TomaAmateur - 65Сезона 86, Трка 8, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor SzebellédiAmateur - 11Сезона 86, Трка 8, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian SennaPro - 3Сезона 86, Трка 8, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máté SupliczAmateur - 38Сезона 86, Трка 8, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier MaesoAmateur - 67Сезона 86, Трка 8, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PagnoniRookie - 53Сезона 86, Трка 8, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronAmateur - 21Сезона 86, Трка 8, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas BertoldoAmateur - 77Сезона 86, Трка 8, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 81Сезона 86, Трка 8, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József SzabóAmateur - 35Сезона 86, Трка 8, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Túlio MouraPro - 7Сезона 86, Трка 8, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila BakosAmateur - 19Сезона 86, Трка 8, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hadi RezaeiPro - 2Сезона 86, Трка 8, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaio AndradeRookie - 7Сезона 86, Трка 8, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei MalagaAmateur - 27Сезона 86, Трка 8, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panagiotis ZaxariasRookie - 122Сезона 86, Трка 8, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan JulienAmateur - 50Сезона 86, Трка 8, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ante PolesRetiredСезона 86, Трка 8, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano AgustiAmateur - 80Сезона 86, Трка 8, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SzabóRetiredСезона 86, Трка 8, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo MilanoRetiredСезона 86, Трка 8, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier CavePro - 23Сезона 86, Трка 8, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver MartinezAmateur - 57Сезона 86, Трка 8, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris GilroyPro - 6Сезона 86, Трка 8, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alain LibarosAmateur - 41Сезона 86, Трка 8, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz CzechowskiPro - 16Сезона 86, Трка 8, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wolfgang HaasAmateur - 17Сезона 86, Трка 8, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KrischderPro - 15Сезона 86, Трка 8, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars VilksAmateur - 56Сезона 86, Трка 8, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz BartkowiakRetiredСезона 86, Трка 8, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máté ÁgostonAmateur - 59Сезона 86, Трка 8, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rumen AtanasovMaster - 5Сезона 86, Трка 8, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niko PavlovićAmateur - 47Сезона 86, Трка 8, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjan Van SlootenRetiredСезона 86, Трка 8, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Slavko ProhaskaAmateur - 51Сезона 86, Трка 8, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 86, Трка 8, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris CerussRookie - 42Сезона 86, Трка 8, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Ernesto PiñaRookie - 44Сезона 86, Трка 8, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Antonio BovolonPro - 4Сезона 86, Трка 8, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maja TepešMaster - 5Сезона 86, Трка 8, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giacomo CarnielAmateur - 16Сезона 86, Трка 8, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco DelleaniAmateur - 23Сезона 86, Трка 8, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michaell MartinezPro - 9Сезона 86, Трка 8, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liviu SanduPro - 8Сезона 86, Трка 8, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin SkrzypiecAmateur - 65Сезона 86, Трка 8, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandru IonutPro - 18Сезона 86, Трка 8, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr DeviatovAmateur - 61Сезона 86, Трка 8, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vass IstvánPro - 9Сезона 86, Трка 8, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville KukkonenAmateur - 29Сезона 86, Трка 8, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek ŠtecAmateur - 12Сезона 86, Трка 8, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rei FrostMaster - 5Сезона 86, Трка 8, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciro ZenoAmateur - 70Сезона 86, Трка 8, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayRookie - 125Сезона 86, Трка 8, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke StephensAmateur - 39Сезона 86, Трка 8, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lefteris AggouridakisRookie - 134Сезона 86, Трка 8, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei HarnicuPro - 18Сезона 86, Трка 8, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher JonesAmateur - 63Сезона 86, Трка 8, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens JäschkeAmateur - 28Сезона 86, Трка 8, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 66 67 68 » Брзо оди на страница: