Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Silverstone (Старт на една трка во Silverstone од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 58.26 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 77 78 79 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Mahesh BheemarajPro - 13Сезона 91, Трка 17, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 142Сезона 91, Трка 17, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jouni TolvanenAmateur - 54Сезона 91, Трка 17, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esa MäntyAmateur - 62Сезона 91, Трка 17, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel DonovanAmateur - 47Сезона 91, Трка 17, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Haakon LindmoAmateur - 35Сезона 91, Трка 17, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phillip BuppAmateur - 60Сезона 91, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael ArmbrusterPro - 22Сезона 91, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stef WrencRookie - 100Сезона 91, Трка 17, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SolisAmateur - 21Сезона 91, Трка 17, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew KempAmateur - 42Сезона 91, Трка 17, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi VasamaPro - 5Сезона 91, Трка 17, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasiek KornetPro - 12Сезона 91, Трка 17, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio ChiodinPro - 21Сезона 91, Трка 17, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew AndersonAmateur - 61Сезона 91, Трка 17, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas NolanAmateur - 21Сезона 91, Трка 17, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaAmateur - 42Сезона 91, Трка 17, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BrezhnevAmateur - 17Сезона 91, Трка 17, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas BražėnasAmateur - 47Сезона 91, Трка 17, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Agustín AvalisPro - 19Сезона 91, Трка 17, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay AlexandrovichAmateur - 64Сезона 91, Трка 17, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Włodzimierz SachajAmateur - 48Сезона 91, Трка 17, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 József MagyariPro - 18Сезона 91, Трка 17, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius ČerkesasAmateur - 23Сезона 91, Трка 17, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rick MillerAmateur - 44Сезона 91, Трка 17, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago LuizAmateur - 7Сезона 91, Трка 17, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey SkrypnevPro - 24Сезона 91, Трка 17, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim DautovAmateur - 63Сезона 91, Трка 17, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose DevassyPro - 5Сезона 91, Трка 17, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josever Martins De MoraesPro - 13Сезона 91, Трка 17, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CatalanoMaster - 4Сезона 91, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee DowningPro - 1Сезона 91, Трка 17, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loïc BulinAmateur - 6Сезона 91, Трка 17, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean StorteboomPro - 18Сезона 91, Трка 17, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave MorrisAmateur - 43Сезона 91, Трка 17, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaRookie - 117Сезона 91, Трка 17, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoepersAmateur - 23Сезона 91, Трка 17, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesar BarriosRookie - 38Сезона 91, Трка 17, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan Valentino ConvitoRookie - 16Сезона 91, Трка 17, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul SeguroAmateur - 7Сезона 91, Трка 17, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RamirezPro - 17Сезона 91, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan KovachevAmateur - 16Сезона 91, Трка 17, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo SanchezAmateur - 77Сезона 91, Трка 17, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geraldas JurkevičiusPro - 6Сезона 91, Трка 17, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SzuszkoPro - 17Сезона 91, Трка 17, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enzo SoffliRookie - 144Сезона 91, Трка 17, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atanas GeorgievAmateur - 25Сезона 91, Трка 17, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan HanganuRookie - 2Сезона 91, Трка 17, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio MendikovićPro - 20Сезона 91, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bostjan SmiglAmateur - 50Сезона 91, Трка 17, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Beto CavalcanteAmateur - 55Сезона 91, Трка 17, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István LovasRookie - 136Сезона 91, Трка 17, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor MishchenkoAmateur - 30Сезона 91, Трка 17, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heversson AmorimAmateur - 14Сезона 91, Трка 17, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannEliteСезона 91, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex TothillAmateur - 27Сезона 91, Трка 17, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge FradeAmateur - 36Сезона 91, Трка 17, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivars VilksPro - 9Сезона 91, Трка 17, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdulai DialloAmateur - 57Сезона 91, Трка 17, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max MooneyAmateur - 32Сезона 91, Трка 17, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vencislav MitevAmateur - 74Сезона 91, Трка 17, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Linas MasiliunasAmateur - 15Сезона 91, Трка 17, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rones GrasselliAmateur - 20Сезона 91, Трка 17, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mladen StošićPro - 4Сезона 91, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matija VrbaRookie - 89Сезона 91, Трка 17, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KałużnyAmateur - 63Сезона 91, Трка 17, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BarrientosAmateur - 47Сезона 91, Трка 17, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dušan ŠpůrekAmateur - 72Сезона 91, Трка 17, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wilber MoralesAmateur - 56Сезона 91, Трка 17, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivica MaričevićPro - 2Сезона 91, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl DominguezPro - 14Сезона 91, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo AzulPro - 6Сезона 91, Трка 17, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerardo SeguraAmateur - 11Сезона 91, Трка 17, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh SimmonsPro - 6Сезона 91, Трка 17, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego PalacioAmateur - 53Сезона 91, Трка 17, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua GreenAmateur - 45Сезона 91, Трка 17, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timotej AndonovskiAmateur - 58Сезона 91, Трка 17, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio BritoMaster - 3Сезона 91, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel SquerlimAmateur - 12Сезона 91, Трка 17, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Furlani JrAmateur - 41Сезона 91, Трка 17, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony LambAmateur - 70Сезона 91, Трка 17, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandros MakosPro - 25Сезона 91, Трка 17, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John HunterAmateur - 3Сезона 91, Трка 17, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsPro - 2Сезона 91, Трка 17, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Randy SilerAmateur - 21Сезона 91, Трка 17, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David AdamPro - 11Сезона 91, Трка 17, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George Slater2EliteСезона 91, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Taco AlbersPro - 11Сезона 91, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariya TkachenkoPro - 23Сезона 91, Трка 17, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonel ReyAmateur - 45Сезона 91, Трка 17, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hendrick ArteagaAmateur - 55Сезона 91, Трка 17, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto LorenteAmateur - 80Сезона 91, Трка 17, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele TommasiRookie - 40Сезона 91, Трка 17, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiliano CambiAmateur - 35Сезона 91, Трка 17, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Željko ĆustićPro - 12Сезона 91, Трка 17, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano CaleriRookie - 107Сезона 91, Трка 17, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MarchoAmateur - 60Сезона 91, Трка 17, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik KarlssonRookie - 27Сезона 91, Трка 17, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo MarinoPro - 3Сезона 91, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano KendiRookie - 127Сезона 91, Трка 17, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 77 78 79 » Брзо оди на страница: