Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Istanbul (Старт на една трка во Istanbul од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 48.61 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 87 88 89 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Hans BarfRookie - 88Сезона 84, Трка 1, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan HaiderAmateur - 40Сезона 84, Трка 1, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MandlerPro - 20Сезона 84, Трка 1, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrzej ChmielewskiAmateur - 16Сезона 84, Трка 1, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaco EbersohnRookie - 86Сезона 84, Трка 1, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BogdanovPro - 9Сезона 84, Трка 1, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hennie MullerAmateur - 72Сезона 84, Трка 1, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GalloPro - 6Сезона 84, Трка 1, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roni SillanpääAmateur - 12Сезона 84, Трка 1, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allen NelsonRookie - 107Сезона 84, Трка 1, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ziv TalerAmateur - 46Сезона 84, Трка 1, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fanda MedovyAmateur - 64Сезона 84, Трка 1, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gaston BrunoliRookie - 136Сезона 84, Трка 1, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shannon PetersAmateur - 3Сезона 84, Трка 1, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor BogdanovAmateur - 41Сезона 84, Трка 1, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaAmateur - 17Сезона 84, Трка 1, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BarneoAmateur - 63Сезона 84, Трка 1, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxym WitczukRookie - 124Сезона 84, Трка 1, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nektarios ZouridakisAmateur - 51Сезона 84, Трка 1, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel SztefekAmateur - 19Сезона 84, Трка 1, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FiumanoAmateur - 31Сезона 84, Трка 1, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimír RepčákAmateur - 52Сезона 84, Трка 1, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milko YovchevPro - 9Сезона 84, Трка 1, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemysław CnotaAmateur - 7Сезона 84, Трка 1, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrico CerbaroPro - 4Сезона 84, Трка 1, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juraj PalatickyRookie - 98Сезона 84, Трка 1, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian KrzysiekAmateur - 16Сезона 84, Трка 1, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mohd Azrul Che AzizRookie - 89Сезона 84, Трка 1, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani PihoRookie - 119Сезона 84, Трка 1, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anze BezlajAmateur - 58Сезона 84, Трка 1, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szarik KrissRookie - 117Сезона 84, Трка 1, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo JorgePro - 14Сезона 84, Трка 1, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José NunesPro - 16Сезона 84, Трка 1, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey KaloshinAmateur - 56Сезона 84, Трка 1, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris WoodPro - 6Сезона 84, Трка 1, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander SchoerkhuberRookie - 104Сезона 84, Трка 1, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SzynkierPro - 25Сезона 84, Трка 1, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro RomeroAmateur - 64Сезона 84, Трка 1, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof BetlewiczMaster - 2Сезона 84, Трка 1, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronRookie - 118Сезона 84, Трка 1, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saša BrezoAmateur - 57Сезона 84, Трка 1, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marian NedelcuAmateur - 78Сезона 84, Трка 1, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tobias KrechelPro - 6Сезона 84, Трка 1, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr OuředníkRookie - 85Сезона 84, Трка 1, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert OroszPro - 16Сезона 84, Трка 1, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan WhiteRookie - 29Сезона 84, Трка 1, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio FirenzeAmateur - 21Сезона 84, Трка 1, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryszard MarczewskiAmateur - 42Сезона 84, Трка 1, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael DelaneyPro - 11Сезона 84, Трка 1, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos CaballeroRookie - 74Сезона 84, Трка 1, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoPro - 8Сезона 84, Трка 1, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila SzabóRookie - 53Сезона 84, Трка 1, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roxin TudoracheAmateur - 22Сезона 84, Трка 1, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil LebrasPro - 16Сезона 84, Трка 1, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas PeterAmateur - 71Сезона 84, Трка 1, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Akhilleas LakiotisAmateur - 10Сезона 84, Трка 1, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila HorváthRookie - 132Сезона 84, Трка 1, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo ConessaAmateur - 6Сезона 84, Трка 1, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris RisAmateur - 24Сезона 84, Трка 1, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Cesar SilvaAmateur - 66Сезона 84, Трка 1, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian HerrAmateur - 33Сезона 84, Трка 1, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan SchlautkötterAmateur - 13Сезона 84, Трка 1, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin KuzovPro - 18Сезона 84, Трка 1, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann AlbertAmateur - 18Сезона 84, Трка 1, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano CozziAmateur - 39Сезона 84, Трка 1, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bela BarathAmateur - 30Сезона 84, Трка 1, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mato NikicMaster - 3Сезона 84, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał BollinPro - 24Сезона 84, Трка 1, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferdinando MallardoAmateur - 35Сезона 84, Трка 1, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos CostaRookie - 16Сезона 84, Трка 1, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Casey StonerPro - 4Сезона 84, Трка 1, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yury RykovAmateur - 10Сезона 84, Трка 1, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas CentellesAmateur - 69Сезона 84, Трка 1, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aldo LoponiRookie - 150Сезона 84, Трка 1, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán NagyRookie - 49Сезона 84, Трка 1, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl MainardiAmateur - 66Сезона 84, Трка 1, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darek KrawczukRookie - 68Сезона 84, Трка 1, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo NavarroAmateur - 72Сезона 84, Трка 1, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás FehérPro - 16Сезона 84, Трка 1, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Smiljan PlazibatAmateur - 12Сезона 84, Трка 1, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich NichollsPro - 7Сезона 84, Трка 1, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthijs VreemanAmateur - 62Сезона 84, Трка 1, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz PalakPro - 7Сезона 84, Трка 1, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ronald ArciaAmateur - 25Сезона 84, Трка 1, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwann GendreauAmateur - 39Сезона 84, Трка 1, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo Roberto SeverinoAmateur - 32Сезона 84, Трка 1, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep DomenechAmateur - 30Сезона 84, Трка 1, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew CuttenAmateur - 54Сезона 84, Трка 1, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasAmateur - 22Сезона 84, Трка 1, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Akın SavasRookie - 143Сезона 84, Трка 1, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emm Vee BeeRookie - 135Сезона 84, Трка 1, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim BridgesAmateur - 14Сезона 84, Трка 1, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bostjan FrankAmateur - 56Сезона 84, Трка 1, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason BergarotAmateur - 4Сезона 84, Трка 1, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian WoodsPro - 23Сезона 84, Трка 1, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven KoningAmateur - 44Сезона 84, Трка 1, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres GamezRookie - 123Сезона 84, Трка 1, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pat VerdonckRookie - 114Сезона 84, Трка 1, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MuñozAmateur - 49Сезона 84, Трка 1, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš HanzelkaAmateur - 40Сезона 84, Трка 1, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 87 88 89 » Брзо оди на страница: