Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Anderstorp (Старт на една трка во Anderstorp од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 63.29 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 71 72 73 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Alexander FunkAmateur - 55Сезона 90, Трка 15, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno VicenteMaster - 3Сезона 90, Трка 15, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Audrius MuraskaRetiredСезона 90, Трка 15, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 142Сезона 90, Трка 15, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdullah KasapogluAmateur - 10Сезона 90, Трка 15, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grant CrouchPro - 3Сезона 90, Трка 15, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauricio PereiraAmateur - 56Сезона 90, Трка 15, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jami SuikkiAmateur - 40Сезона 90, Трка 15, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jimmy HolmAmateur - 72Сезона 90, Трка 15, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando CunhaAmateur - 74Сезона 90, Трка 15, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-Philippe TeillietPro - 4Сезона 90, Трка 15, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yassine Ben RajebPro - 20Сезона 90, Трка 15, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giampietro VanzanRookie - 126Сезона 90, Трка 15, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alger GonzálezRookie - 23Сезона 90, Трка 15, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yvan CunhaRookie - 60Сезона 90, Трка 15, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giulio GagginoAmateur - 77Сезона 90, Трка 15, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar CukarskiAmateur - 7Сезона 90, Трка 15, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim VaesMaster - 1Сезона 90, Трка 15, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvis LočmelisAmateur - 61Сезона 90, Трка 15, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor DiéguezAmateur - 10Сезона 90, Трка 15, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ari RautamiesPro - 23Сезона 90, Трка 15, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geir PukkMaster - 2Сезона 90, Трка 15, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman MaksimenkovMaster - 1Сезона 90, Трка 15, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonny KatayamaMaster - 2Сезона 90, Трка 15, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani SkubsPro - 7Сезона 90, Трка 15, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán CsonkaRetiredСезона 90, Трка 15, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil ColePro - 24Сезона 90, Трка 15, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel BerroteranAmateur - 43Сезона 90, Трка 15, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David CabralPro - 15Сезона 90, Трка 15, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dányi AndorRookie - 125Сезона 90, Трка 15, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco AntonioRetiredСезона 90, Трка 15, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaRookie - 117Сезона 90, Трка 15, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio ZambettaAmateur - 63Сезона 90, Трка 15, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor NagyAmateur - 18Сезона 90, Трка 15, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gugu DorinAmateur - 9Сезона 90, Трка 15, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark De La MontagneAmateur - 15Сезона 90, Трка 15, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svante DurandRookie - 99Сезона 90, Трка 15, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš GröpelAmateur - 56Сезона 90, Трка 15, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raphael MadureiraPro - 8Сезона 90, Трка 15, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro KovačAmateur - 10Сезона 90, Трка 15, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PobirovskiMaster - 1Сезона 90, Трка 15, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard Robin PauksonAmateur - 16Сезона 90, Трка 15, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VeinperlAmateur - 36Сезона 90, Трка 15, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentin CordierAmateur - 61Сезона 90, Трка 15, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludovic BauchezAmateur - 45Сезона 90, Трка 15, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szilkó SzoboszlaiAmateur - 65Сезона 90, Трка 15, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiliano ZaleskiAmateur - 20Сезона 90, Трка 15, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel ChabičovskýAmateur - 42Сезона 90, Трка 15, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian BernhardPro - 20Сезона 90, Трка 15, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc De GuiriorRetiredСезона 90, Трка 15, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla CsimbókRookie - 91Сезона 90, Трка 15, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos EsparzaPro - 15Сезона 90, Трка 15, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid PisarskiAmateur - 42Сезона 90, Трка 15, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pataki ArpadAmateur - 6Сезона 90, Трка 15, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoAmateur - 1Сезона 90, Трка 15, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca GiordanoAmateur - 39Сезона 90, Трка 15, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio NegriRetiredСезона 90, Трка 15, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John RigosRetiredСезона 90, Трка 15, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis LólasPro - 3Сезона 90, Трка 15, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas ZimmermannAmateur - 48Сезона 90, Трка 15, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge FradeAmateur - 36Сезона 90, Трка 15, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian PrussakRookie - 58Сезона 90, Трка 15, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romolo BalestriniRookie - 78Сезона 90, Трка 15, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian PfahlAmateur - 73Сезона 90, Трка 15, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio CirriMaster - 2Сезона 90, Трка 15, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dario SinnigeRookie - 21Сезона 90, Трка 15, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edson JuniorAmateur - 29Сезона 90, Трка 15, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Micael VinhasAmateur - 5Сезона 90, Трка 15, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lyubomir KordevAmateur - 75Сезона 90, Трка 15, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane PiogerAmateur - 67Сезона 90, Трка 15, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John DefPro - 14Сезона 90, Трка 15, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt CsókaRookie - 6Сезона 90, Трка 15, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BarrientosAmateur - 47Сезона 90, Трка 15, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kiss SándorAmateur - 55Сезона 90, Трка 15, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco FerrazPro - 5Сезона 90, Трка 15, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Esly JuniorAmateur - 1Сезона 90, Трка 15, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard BylesRookie - 109Сезона 90, Трка 15, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor WrightAmateur - 69Сезона 90, Трка 15, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karl LelouPro - 12Сезона 90, Трка 15, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicenteMaster - 2Сезона 90, Трка 15, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timotej AndonovskiAmateur - 58Сезона 90, Трка 15, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emre SuzenPro - 17Сезона 90, Трка 15, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frederic EstellonPro - 25Сезона 90, Трка 15, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel SmithPro - 5Сезона 90, Трка 15, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy RentesRetiredСезона 90, Трка 15, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rem JürgensonAmateur - 24Сезона 90, Трка 15, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando RibeiroAmateur - 45Сезона 90, Трка 15, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MelisPro - 14Сезона 90, Трка 15, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando C. RibeiroAmateur - 37Сезона 90, Трка 15, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romualdas SalokAmateur - 65Сезона 90, Трка 15, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serj AntRookie - 29Сезона 90, Трка 15, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard MolyneauxPro - 18Сезона 90, Трка 15, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel RossoPro - 5Сезона 90, Трка 15, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dariya TkachenkoPro - 23Сезона 90, Трка 15, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio JuniorAmateur - 34Сезона 90, Трка 15, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anibal ConosciutoAmateur - 13Сезона 90, Трка 15, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca Dal SaccoPro - 13Сезона 90, Трка 15, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwann GendreauPro - 6Сезона 90, Трка 15, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luce RosoPro - 14Сезона 90, Трка 15, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato RibeiroPro - 17Сезона 90, Трка 15, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 71 72 73 » Брзо оди на страница: