Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Master photo shoot (Завршена една трка во Мастер групата на подиумот)
(Раритетна придобивка: 1 од 280.5 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 14 15 16 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Romain LebretonMaster - 3Сезона 88, Трка 15, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Justinas BublysMaster - 5Сезона 88, Трка 14, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto MariellaMaster - 1Сезона 88, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey KondratenkoMaster - 2Сезона 88, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni MazzanatiMaster - 5Сезона 88, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Herve ImbertMaster - 1Сезона 88, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario VladimirovMaster - 5Сезона 88, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Can YıldızMaster - 4Сезона 88, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rich NichollsMaster - 5Сезона 88, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasMaster - 1Сезона 88, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bart KievietMaster - 4Сезона 88, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John DefAmateur - 6Сезона 87, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Volodymyr OnyshchukRetiredСезона 87, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian CattaneoPro - 9Сезона 87, Трка 16, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilia LilovMaster - 1Сезона 87, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo Di GiuseppePro - 24Сезона 87, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele TumminelloMaster - 4Сезона 87, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier BaptistaMaster - 3Сезона 87, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ValíčekPro - 19Сезона 87, Трка 9, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar TotMaster - 5Сезона 87, Трка 8, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary SkoniecznyEliteСезона 87, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor NekrasovPro - 3Сезона 87, Трка 4, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet OzturkMaster - 2Сезона 87, Трка 3, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioEliteСезона 87, Трка 2, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus GemignaniAmateur - 31Сезона 86, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone ScarpaEliteСезона 86, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SilvaMaster - 2Сезона 86, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo CardoneRetiredСезона 86, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PérezPro - 25Сезона 86, Трка 3, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre CostaPro - 17Сезона 86, Трка 2, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago MendesAmateur - 39Сезона 85, Трка 17, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimPro - 20Сезона 85, Трка 17, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman IschenkoPro - 9Сезона 85, Трка 15, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro BenghiMaster - 3Сезона 85, Трка 13, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dean FrancisPro - 18Сезона 85, Трка 12, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid SifkaAmateur - 77Сезона 85, Трка 10, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zrinyi SzilárdAmateur - 45Сезона 85, Трка 10, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MarquesPro - 14Сезона 85, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert LeeAmateur - 76Сезона 85, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco ContiMaster - 4Сезона 85, Трка 7, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz WłodarczykEliteСезона 85, Трка 6, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin CookEliteСезона 85, Трка 6, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir KalaevAmateur - 36Сезона 85, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent DouchezMaster - 3Сезона 85, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirko BertottiRetiredСезона 85, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane VerlyAmateur - 5Сезона 85, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel WoodhousePro - 23Сезона 85, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachEliteСезона 84, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano BarbosaPro - 4Сезона 84, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca Dal SaccoAmateur - 60Сезона 84, Трка 16, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svajūnas MikštaAmateur - 80Сезона 84, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisEliteСезона 84, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres DuffeyRookie - 41Сезона 84, Трка 13, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André AhlbergAmateur - 56Сезона 84, Трка 13, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matheus Senna RamosPro - 5Сезона 84, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svetlana ShapovalovaMaster - 1Сезона 84, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 84, Трка 2, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier PortalMaster - 1Сезона 84, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitry KorotunenkoAmateur - 28Сезона 84, Трка 1, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba GułajewskiAmateur - 35Сезона 83, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen CudmorePro - 23Сезона 83, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauren EarnestPro - 3Сезона 83, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Artur MarczewskiPro - 24Сезона 83, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł DudzińskiRetiredСезона 83, Трка 10, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason DaughtyRetiredСезона 83, Трка 10, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sharma VivekPro - 18Сезона 83, Трка 9, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bogdan HutanuAmateur - 28Сезона 83, Трка 8, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andy GoodallAmateur - 72Сезона 83, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thierry Le DenmatAmateur - 8Сезона 83, Трка 7, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek NowakAmateur - 29Сезона 83, Трка 6, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shaun ThorntonEliteСезона 83, Трка 6, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea CussighRetiredСезона 83, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide PanellaMaster - 2Сезона 83, Трка 4, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo RamirezAmateur - 54Сезона 83, Трка 3, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James BoylanPro - 15Сезона 83, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SchöningAmateur - 34Сезона 83, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni KazanjyanAmateur - 72Сезона 83, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio LagunaPro - 4Сезона 82, Трка 13, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew MerkelPro - 25Сезона 82, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matej MatrtajRetiredСезона 82, Трка 11, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valeri KrustevPro - 24Сезона 82, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 82, Трка 10, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur GuardianRookie - 34Сезона 82, Трка 9, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo MeyerRetiredСезона 82, Трка 9, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel OmañaAmateur - 80Сезона 82, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan PetrovićPro - 10Сезона 82, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánEliteСезона 82, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mauro SchumacherAmateur - 52Сезона 82, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeffrey DecoopmanPro - 15Сезона 82, Трка 3, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz MalczukAmateur - 45Сезона 82, Трка 2, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jacopo AlbertiniAmateur - 70Сезона 82, Трка 2, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martti KaasikPro - 17Сезона 82, Трка 1, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AdnamsPro - 18Сезона 82, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim ShapovalovPro - 15Сезона 82, Трка 1, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola JancicPro - 20Сезона 81, Трка 17, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kalojan AvramovRetiredСезона 81, Трка 16, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca SoraPro - 25Сезона 81, Трка 15, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eryk MaderaAmateur - 36Сезона 81, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grigoris StephanakisAmateur - 72Сезона 81, Трка 12, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dieter NixAmateur - 27Сезона 81, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 14 15 16 » Брзо оди на страница: