Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Jerez (Старт на една трка во Jerez од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 96.31 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 43 44 45 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Maxim Kotov2Pro - 14Сезона 84, Трка 5, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jenne BreugelmansPro - 6Сезона 84, Трка 5, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MandlerPro - 20Сезона 84, Трка 5, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Einaras BudreckasPro - 18Сезона 84, Трка 5, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dāvis GrundmanisAmateur - 13Сезона 84, Трка 5, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaco EbersohnRookie - 86Сезона 84, Трка 5, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BogdanovPro - 9Сезона 84, Трка 5, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörRookie - 115Сезона 84, Трка 5, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín QuintanaAmateur - 48Сезона 84, Трка 5, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicola ZnidaricPro - 19Сезона 84, Трка 5, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leandro SarratAmateur - 63Сезона 84, Трка 5, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil LiszkaRookie - 73Сезона 84, Трка 5, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal CelejewskiEliteСезона 84, Трка 5, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Waldemar JasińskiAmateur - 69Сезона 84, Трка 5, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian ThornberAmateur - 9Сезона 84, Трка 5, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ShawPro - 9Сезона 84, Трка 5, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PereiraMaster - 4Сезона 84, Трка 5, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caleb LipanAmateur - 63Сезона 84, Трка 5, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frans GesellAmateur - 64Сезона 84, Трка 5, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christoph SeifriedsbergerMaster - 4Сезона 84, Трка 5, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benu MariusAmateur - 15Сезона 84, Трка 5, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petteri AnderssonAmateur - 28Сезона 84, Трка 5, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan KrsticRookie - 150Сезона 84, Трка 5, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirko BertottiMaster - 4Сезона 84, Трка 5, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pasi KuokkanenAmateur - 16Сезона 84, Трка 5, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phillip A JefferyAmateur - 45Сезона 84, Трка 5, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruce StadPro - 9Сезона 84, Трка 5, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar BrusinRookie - 147Сезона 84, Трка 5, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David DontsiosAmateur - 6Сезона 84, Трка 5, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel SztefekAmateur - 19Сезона 84, Трка 5, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo TyrväinenAmateur - 77Сезона 84, Трка 5, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sacha MuellerAmateur - 69Сезона 84, Трка 5, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milko YovchevPro - 9Сезона 84, Трка 5, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mindaugas KuodysMaster - 4Сезона 84, Трка 5, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemysław CnotaAmateur - 7Сезона 84, Трка 5, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz WolakAmateur - 59Сезона 84, Трка 5, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelMaster - 4Сезона 84, Трка 5, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian KrzysiekAmateur - 16Сезона 84, Трка 5, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaur ÜkskaskAmateur - 46Сезона 84, Трка 5, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juha PykälinenPro - 22Сезона 84, Трка 5, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno PieragnoliAmateur - 63Сезона 84, Трка 5, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo BeatoAmateur - 76Сезона 84, Трка 5, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José NunesPro - 16Сезона 84, Трка 5, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János NagyAmateur - 68Сезона 84, Трка 5, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex SchörkiRookie - 125Сезона 84, Трка 5, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoian MarianAmateur - 80Сезона 84, Трка 5, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SzynkierPro - 25Сезона 84, Трка 5, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilson NetoRookie - 65Сезона 84, Трка 5, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edenilson OliveiraAmateur - 34Сезона 84, Трка 5, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro RomeroAmateur - 64Сезона 84, Трка 5, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Germano ComodiniAmateur - 10Сезона 84, Трка 5, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier CaceresPro - 3Сезона 84, Трка 5, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph JonesAmateur - 31Сезона 84, Трка 5, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco VascoRookie - 75Сезона 84, Трка 5, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danko BanovićAmateur - 28Сезона 84, Трка 5, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marian NedelcuAmateur - 78Сезона 84, Трка 5, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jos HaarsmaMaster - 2Сезона 84, Трка 5, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Crescenzo PezonePro - 25Сезона 84, Трка 5, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr ŁasekAmateur - 24Сезона 84, Трка 5, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 84, Трка 5, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radoslav PetevPro - 12Сезона 84, Трка 5, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego CorreaAmateur - 17Сезона 84, Трка 5, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr OuředníkRookie - 85Сезона 84, Трка 5, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioMaster - 3Сезона 84, Трка 5, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert OroszPro - 16Сезона 84, Трка 5, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin SilvaMaster - 2Сезона 84, Трка 5, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila DoszevAmateur - 8Сезона 84, Трка 5, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael DelaneyPro - 11Сезона 84, Трка 5, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos CaballeroRookie - 74Сезона 84, Трка 5, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca GiordanoPro - 20Сезона 84, Трка 5, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila SzabóRookie - 53Сезона 84, Трка 5, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Johann BerthetPro - 24Сезона 84, Трка 5, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel ZemanAmateur - 43Сезона 84, Трка 5, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiPro - 23Сезона 84, Трка 5, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenMaster - 3Сезона 84, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge FradePro - 2Сезона 84, Трка 5, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan KrustevPro - 3Сезона 84, Трка 5, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mingo SolisPro - 12Сезона 84, Трка 5, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasil VasilevAmateur - 23Сезона 84, Трка 5, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul PrietoAmateur - 36Сезона 84, Трка 5, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Cesar SilvaAmateur - 66Сезона 84, Трка 5, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin WarrenAmateur - 12Сезона 84, Трка 5, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Efim RabinovichAmateur - 41Сезона 84, Трка 5, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko FilipovicPro - 23Сезона 84, Трка 5, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan SchlautkötterAmateur - 13Сезона 84, Трка 5, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcio OliveiraRookie - 111Сезона 84, Трка 5, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio MatiPro - 14Сезона 84, Трка 5, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano CozziAmateur - 39Сезона 84, Трка 5, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr DeviatovRookie - 37Сезона 84, Трка 5, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco PolleggioniMaster - 4Сезона 84, Трка 5, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diogo AbdallaPro - 2Сезона 84, Трка 5, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone FaggioliAmateur - 14Сезона 84, Трка 5, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio DiazRookie - 113Сезона 84, Трка 5, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DimmickAmateur - 43Сезона 84, Трка 5, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos CostaRookie - 16Сезона 84, Трка 5, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Casey StonerPro - 4Сезона 84, Трка 5, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yury RykovAmateur - 10Сезона 84, Трка 5, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfonz LukácsAmateur - 60Сезона 84, Трка 5, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego TavaresAmateur - 15Сезона 84, Трка 5, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid CzepielaPro - 15Сезона 84, Трка 5, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 43 44 45 » Брзо оди на страница: