Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Barcelona (Старт на една трка во Barcelona од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 79.13 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 54 55 56 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Andrzej ChmielewskiAmateur - 47Сезона 87, Трка 11, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RamosAmateur - 22Сезона 87, Трка 11, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernestas KalašinskasPro - 15Сезона 87, Трка 11, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos AmaralAmateur - 50Сезона 87, Трка 11, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kis IstvanPro - 18Сезона 87, Трка 11, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe ManifoldAmateur - 47Сезона 87, Трка 11, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FortierAmateur - 51Сезона 87, Трка 11, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OcampoPro - 13Сезона 87, Трка 11, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gino ZernaniPro - 15Сезона 87, Трка 11, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allen NelsonAmateur - 4Сезона 87, Трка 11, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felipe ScofieldAmateur - 23Сезона 87, Трка 11, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian JóźwiakPro - 20Сезона 87, Трка 11, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henry HindePro - 10Сезона 87, Трка 11, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jun HoPro - 14Сезона 87, Трка 11, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard GonçalvesAmateur - 45Сезона 87, Трка 11, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos CaraballoPro - 23Сезона 87, Трка 11, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ant CrossPro - 17Сезона 87, Трка 11, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo BarcelosAmateur - 69Сезона 87, Трка 11, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 2Сезона 87, Трка 11, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruce StadAmateur - 28Сезона 87, Трка 11, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius LingePro - 24Сезона 87, Трка 11, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 87, Трка 11, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István BenedekRookie - 21Сезона 87, Трка 11, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 10Сезона 87, Трка 11, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis SinkoAmateur - 26Сезона 87, Трка 11, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lance DiazAmateur - 47Сезона 87, Трка 11, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland KocsisRookie - 58Сезона 87, Трка 11, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique FortAmateur - 35Сезона 87, Трка 11, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan DaengAmateur - 56Сезона 87, Трка 11, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Błażej CzekałaAmateur - 4Сезона 87, Трка 11, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevMaster - 4Сезона 87, Трка 11, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BachAmateur - 52Сезона 87, Трка 11, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iván ZumaAmateur - 15Сезона 87, Трка 11, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edmundas UrbonasMaster - 4Сезона 87, Трка 11, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WójcikAmateur - 36Сезона 87, Трка 11, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loïc BulinAmateur - 65Сезона 87, Трка 11, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José NunesMaster - 5Сезона 87, Трка 11, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daley AtkinsonAmateur - 57Сезона 87, Трка 11, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenEliteСезона 87, Трка 11, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco FacchiniAmateur - 24Сезона 87, Трка 11, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos RodriguesPro - 14Сезона 87, Трка 11, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dempsey DegraeveAmateur - 12Сезона 87, Трка 11, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas LabordaAmateur - 70Сезона 87, Трка 11, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio ConvitoPro - 21Сезона 87, Трка 11, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc PoirierPro - 11Сезона 87, Трка 11, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickaël KaiserPro - 8Сезона 87, Трка 11, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Angel LópezAmateur - 26Сезона 87, Трка 11, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lazar PetkovicMaster - 1Сезона 87, Трка 11, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MajstorovicAmateur - 55Сезона 87, Трка 11, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romet MerisaluAmateur - 68Сезона 87, Трка 11, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MijajlovicAmateur - 14Сезона 87, Трка 11, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 87, Трка 11, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre FariaAmateur - 76Сезона 87, Трка 11, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalij PetrovAmateur - 60Сезона 87, Трка 11, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian BernhardMaster - 2Сезона 87, Трка 11, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio AsencioEliteСезона 87, Трка 11, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał HermanowiczRookie - 105Сезона 87, Трка 11, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adamir Marum CuryAmateur - 44Сезона 87, Трка 11, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alon MalulPro - 12Сезона 87, Трка 11, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Veijo SorvojaAmateur - 1Сезона 87, Трка 11, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian MihaiAmateur - 78Сезона 87, Трка 11, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian GarcíaRookie - 79Сезона 87, Трка 11, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel BuradaAmateur - 67Сезона 87, Трка 11, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dario SalaRookie - 4Сезона 87, Трка 11, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasPro - 13Сезона 87, Трка 11, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo MeloAmateur - 59Сезона 87, Трка 11, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimiliano MorandoAmateur - 58Сезона 87, Трка 11, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran MilenkovicAmateur - 71Сезона 87, Трка 11, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo IvanovPro - 7Сезона 87, Трка 11, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo RamondiniAmateur - 72Сезона 87, Трка 11, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Melvin de HaasPro - 18Сезона 87, Трка 11, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor GutierrezPro - 2Сезона 87, Трка 11, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus VazPro - 16Сезона 87, Трка 11, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragan ZivkovicPro - 22Сезона 87, Трка 11, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander SilvaAmateur - 4Сезона 87, Трка 11, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hernan TorresAmateur - 31Сезона 87, Трка 11, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sahil ChandnaniAmateur - 15Сезона 87, Трка 11, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim AstrynskiAmateur - 44Сезона 87, Трка 11, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sven BojkowskiRookie - 148Сезона 87, Трка 11, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis GripárisMaster - 3Сезона 87, Трка 11, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano KirstPro - 9Сезона 87, Трка 11, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MatiasPro - 25Сезона 87, Трка 11, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian MurphyAmateur - 66Сезона 87, Трка 11, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex AlonsoPro - 19Сезона 87, Трка 11, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán KőszegiRetiredСезона 87, Трка 11, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael BeltramelliPro - 8Сезона 87, Трка 11, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurício JacksonMaster - 3Сезона 87, Трка 11, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uilton SantosAmateur - 25Сезона 87, Трка 11, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ladislav TrakovickyAmateur - 3Сезона 87, Трка 11, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DimmickPro - 17Сезона 87, Трка 11, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin GonzalezPro - 4Сезона 87, Трка 11, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HeberRookie - 22Сезона 87, Трка 11, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl DominguezPro - 19Сезона 87, Трка 11, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toomas VilloAmateur - 55Сезона 87, Трка 11, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martyn ShortAmateur - 1Сезона 87, Трка 11, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gangadhar AbhyankarAmateur - 68Сезона 87, Трка 11, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo HigorAmateur - 30Сезона 87, Трка 11, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico García VillagómezAmateur - 72Сезона 87, Трка 11, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 11, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy RentesAmateur - 19Сезона 87, Трка 11, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 54 55 56 » Брзо оди на страница: