Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Kyalami (Старт на една трка во Kyalami од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 50.53 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 84 85 86 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Andy PopePro - 21Сезона 83, Трка 14, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin TajcnárPro - 11Сезона 83, Трка 14, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas RamoskaAmateur - 41Сезона 83, Трка 14, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Troy SheahenPro - 11Сезона 83, Трка 14, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał MieczkowskiAmateur - 63Сезона 83, Трка 14, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olli TamminenPro - 24Сезона 83, Трка 14, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szekely LajosPro - 10Сезона 83, Трка 14, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher DavisAmateur - 48Сезона 83, Трка 14, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucian CiobanuAmateur - 56Сезона 83, Трка 14, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sotirios TroupasAmateur - 37Сезона 83, Трка 14, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko DavidovicAmateur - 70Сезона 83, Трка 14, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zak WeaverAmateur - 54Сезона 83, Трка 14, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin BabutAmateur - 80Сезона 83, Трка 14, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernesto RocasPro - 23Сезона 83, Трка 14, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio RamosMaster - 5Сезона 83, Трка 14, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas HajdukAmateur - 35Сезона 83, Трка 14, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bayram Fatih DeveciAmateur - 4Сезона 83, Трка 14, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony PowellAmateur - 52Сезона 83, Трка 14, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel KrooswijkRetiredСезона 83, Трка 14, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos PauloPro - 20Сезона 83, Трка 14, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian JuszkiewiczRookie - 87Сезона 83, Трка 14, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gilmar RochaRookie - 47Сезона 83, Трка 14, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MartinsRetiredСезона 83, Трка 14, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas LundgreenRetiredСезона 83, Трка 14, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HoyosAmateur - 21Сезона 83, Трка 14, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz KuczakMaster - 2Сезона 83, Трка 14, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba VinczePro - 3Сезона 83, Трка 14, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arley Fernando Chávez SuárezRookie - 138Сезона 83, Трка 14, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincze ZoltanRookie - 77Сезона 83, Трка 14, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemysław CnotaAmateur - 7Сезона 83, Трка 14, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz MatusiakPro - 15Сезона 83, Трка 14, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David SmithRookie - 2Сезона 83, Трка 14, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni NenPro - 14Сезона 83, Трка 14, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdullah Al FarsiPro - 16Сезона 83, Трка 14, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BinatoAmateur - 53Сезона 83, Трка 14, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo Amor AmievaRookie - 82Сезона 83, Трка 14, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Priit TõnissonRookie - 107Сезона 83, Трка 14, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ralf KutowskyPro - 20Сезона 83, Трка 14, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MarquesAmateur - 76Сезона 83, Трка 14, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro CascanteAmateur - 53Сезона 83, Трка 14, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxwel SilvaRookie - 120Сезона 83, Трка 14, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba BaumingerRookie - 67Сезона 83, Трка 14, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rando MuruPro - 2Сезона 83, Трка 14, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zakir KarimAmateur - 63Сезона 83, Трка 14, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek PytelAmateur - 59Сезона 83, Трка 14, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dario VogelRookie - 140Сезона 83, Трка 14, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabó DánielAmateur - 77Сезона 83, Трка 14, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atanas GeorgievRookie - 121Сезона 83, Трка 14, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor PerervaPro - 3Сезона 83, Трка 14, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephane BouygeAmateur - 31Сезона 83, Трка 14, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aydoğan ŞaşmazAmateur - 9Сезона 83, Трка 14, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea MazzuoliPro - 3Сезона 83, Трка 14, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel ŠtenglAmateur - 11Сезона 83, Трка 14, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dwi KurniawanAmateur - 7Сезона 83, Трка 14, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik HarkenPro - 21Сезона 83, Трка 14, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor SimonAmateur - 5Сезона 83, Трка 14, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael DelaneyPro - 11Сезона 83, Трка 14, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasAmateur - 41Сезона 83, Трка 14, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia Di MaroAmateur - 38Сезона 83, Трка 14, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roxin TudoracheAmateur - 22Сезона 83, Трка 14, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valter PaoliAmateur - 48Сезона 83, Трка 14, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ioannis BouriotisRookie - 124Сезона 83, Трка 14, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máté ÁgostonAmateur - 55Сезона 83, Трка 14, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristiam PulidoRookie - 20Сезона 83, Трка 14, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo SucciRookie - 81Сезона 83, Трка 14, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John WardAmateur - 39Сезона 83, Трка 14, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius KondratjevasRetiredСезона 83, Трка 14, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vito PapangeloPro - 20Сезона 83, Трка 14, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony EarlAmateur - 44Сезона 83, Трка 14, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan SchalteggerRookie - 56Сезона 83, Трка 14, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renzy SousouRookie - 15Сезона 83, Трка 14, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago AlmeidaRookie - 133Сезона 83, Трка 14, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janio MontesRookie - 39Сезона 83, Трка 14, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antoni VilatjeAmateur - 67Сезона 83, Трка 14, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anatoly PopovAmateur - 47Сезона 83, Трка 14, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos DiasPro - 11Сезона 83, Трка 14, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoPro - 24Сезона 83, Трка 14, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul AllawayAmateur - 64Сезона 83, Трка 14, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason CookAmateur - 29Сезона 83, Трка 14, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro DiasPro - 4Сезона 83, Трка 14, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MilanovPro - 19Сезона 83, Трка 14, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harvey ReevesAmateur - 32Сезона 83, Трка 14, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel SmithAmateur - 65Сезона 83, Трка 14, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens JäschkeAmateur - 28Сезона 83, Трка 14, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil MulveyPro - 21Сезона 83, Трка 14, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John De CourcyRookie - 69Сезона 83, Трка 14, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dan DelanoAmateur - 24Сезона 83, Трка 14, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristjan RaamannPro - 4Сезона 83, Трка 14, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maksym RubtsovAmateur - 76Сезона 83, Трка 14, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeff BodelleAmateur - 63Сезона 83, Трка 14, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Moreno SantorumAmateur - 28Сезона 83, Трка 14, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Myguel AngomarAmateur - 71Сезона 83, Трка 14, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasAmateur - 22Сезона 83, Трка 14, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Androklis GeorgousidisPro - 14Сезона 83, Трка 14, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José MarquesAmateur - 68Сезона 83, Трка 14, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André SilvaRookie - 99Сезона 83, Трка 14, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesca SabbadiniAmateur - 4Сезона 83, Трка 14, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Margeir GuðbjörnssonAmateur - 35Сезона 83, Трка 14, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michał SułekMaster - 3Сезона 83, Трка 14, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leffe PetitAmateur - 4Сезона 83, Трка 14, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 84 85 86 » Брзо оди на страница: