Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Singapore (Старт на една трка во Singapore од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 46.56 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 94 95 96 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Martijn RipRookie - 127Сезона 91, Трка 12, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miroslav IvanovRookie - 69Сезона 91, Трка 12, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jukka HäyhäRookie - 18Сезона 91, Трка 12, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jouni TolvanenRookie - 125Сезона 91, Трка 12, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinis GravinsRookie - 142Сезона 91, Трка 12, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerry MaasRookie - 23Сезона 91, Трка 12, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek PiotrRookie - 85Сезона 91, Трка 12, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jussi VasamaAmateur - 58Сезона 91, Трка 12, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SimoesRookie - 134Сезона 91, Трка 12, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juris LandsbergsAmateur - 44Сезона 91, Трка 12, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bachtiar MahardhikaAmateur - 68Сезона 91, Трка 12, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 B. ZoliRookie - 130Сезона 91, Трка 12, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KunzePro - 14Сезона 91, Трка 12, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattias SvenssonPro - 4Сезона 91, Трка 12, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry StrideRookie - 122Сезона 91, Трка 12, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davis BiksisRookie - 100Сезона 91, Трка 12, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeff-rey LorenzoAmateur - 74Сезона 91, Трка 12, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arley Fernando Chávez SuárezRookie - 52Сезона 91, Трка 12, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian BonczekAmateur - 8Сезона 91, Трка 12, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksey SkrypnevAmateur - 73Сезона 91, Трка 12, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrius BertasiusRookie - 17Сезона 91, Трка 12, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luděk FreudenreichRookie - 51Сезона 91, Трка 12, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel NayaAmateur - 37Сезона 91, Трка 12, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose DevassyAmateur - 48Сезона 91, Трка 12, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simonas VilimasRookie - 54Сезона 91, Трка 12, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean StorteboomAmateur - 32Сезона 91, Трка 12, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave MorrisRookie - 14Сезона 91, Трка 12, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander SchoerkhuberRookie - 107Сезона 91, Трка 12, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toncho MihaylovAmateur - 13Сезона 91, Трка 12, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique NunesAmateur - 51Сезона 91, Трка 12, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher JonesAmateur - 38Сезона 91, Трка 12, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jordy BattelloAmateur - 45Сезона 91, Трка 12, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 MG van RensburgAmateur - 16Сезона 91, Трка 12, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geraldas JurkevičiusAmateur - 4Сезона 91, Трка 12, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan SzuszkoAmateur - 30Сезона 91, Трка 12, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László SzabóRookie - 128Сезона 91, Трка 12, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin PariettiAmateur - 41Сезона 91, Трка 12, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian MihaiRookie - 138Сезона 91, Трка 12, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pataki ArpadRookie - 88Сезона 91, Трка 12, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Heversson AmorimRookie - 62Сезона 91, Трка 12, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar BedachevRookie - 39Сезона 91, Трка 12, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tanyu KostadinovRookie - 101Сезона 91, Трка 12, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui GordinhoAmateur - 17Сезона 91, Трка 12, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo BassaloRookie - 87Сезона 91, Трка 12, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sobral PerezAmateur - 69Сезона 91, Трка 12, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Célio PaulinoRookie - 82Сезона 91, Трка 12, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Todor MitevAmateur - 72Сезона 91, Трка 12, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Larry FletcherRookie - 103Сезона 91, Трка 12, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo IvanovAmateur - 20Сезона 91, Трка 12, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabricio OliveiraRookie - 1Сезона 91, Трка 12, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vencislav MitevRookie - 119Сезона 91, Трка 12, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sante SeveriniRookie - 58Сезона 91, Трка 12, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciccio PappalardoAmateur - 62Сезона 91, Трка 12, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel BarrientosRookie - 50Сезона 91, Трка 12, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harris PapageorgiouRookie - 63Сезона 91, Трка 12, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias FigueraAmateur - 46Сезона 91, Трка 12, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno ZaragozaRookie - 27Сезона 91, Трка 12, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos CostaRookie - 16Сезона 91, Трка 12, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan KnyvettRookie - 53Сезона 91, Трка 12, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh SimmonsAmateur - 43Сезона 91, Трка 12, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcus WardRookie - 94Сезона 91, Трка 12, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott WoodRookie - 123Сезона 91, Трка 12, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego PalacioRookie - 78Сезона 91, Трка 12, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serg EgorovAmateur - 76Сезона 91, Трка 12, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sidilon RodriguesRookie - 139Сезона 91, Трка 12, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João Pedro MarquesRookie - 140Сезона 91, Трка 12, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harry HowlettRookie - 98Сезона 91, Трка 12, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serj AntRookie - 29Сезона 91, Трка 12, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko DragojevićAmateur - 60Сезона 91, Трка 12, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Randy SilerRookie - 77Сезона 91, Трка 12, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens RiegnerRookie - 115Сезона 91, Трка 12, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jácint SzalaiAmateur - 55Сезона 91, Трка 12, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio TejeroAmateur - 9Сезона 91, Трка 12, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joseph SilerRookie - 49Сезона 91, Трка 12, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio BentivegnaAmateur - 59Сезона 91, Трка 12, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Péter BernauAmateur - 5Сезона 91, Трка 12, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Željko ĆustićAmateur - 35Сезона 91, Трка 12, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian PopaRookie - 126Сезона 91, Трка 12, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni AlfanoRookie - 143Сезона 91, Трка 12, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo BernardiPro - 18Сезона 91, Трка 12, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom HrbekAmateur - 67Сезона 91, Трка 12, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail HorvathAmateur - 70Сезона 91, Трка 12, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Redge LefevreRookie - 84Сезона 91, Трка 12, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Antonio MorgadoRookie - 113Сезона 91, Трка 12, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nino BonazzaRookie - 20Сезона 91, Трка 12, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Duarte MadrugoRookie - 7Сезона 91, Трка 12, R-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno DiasAmateur - 29Сезона 91, Трка 12, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric PetroniPro - 21Сезона 91, Трка 12, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jurgen SchneiderRookie - 11Сезона 91, Трка 12, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerald LabbeRookie - 132Сезона 91, Трка 12, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek JodkoRookie - 56Сезона 91, Трка 12, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel NetoRookie - 120Сезона 91, Трка 12, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz WiśniewskiRookie - 146Сезона 91, Трка 12, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano RukkaRookie - 75Сезона 91, Трка 12, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gina MorrisAmateur - 26Сезона 91, Трка 12, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bela BadosiRookie - 46Сезона 91, Трка 12, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cosimo SalatinoRookie - 36Сезона 91, Трка 12, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo FrancoRookie - 137Сезона 91, Трка 12, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liam DelayAmateur - 15Сезона 91, Трка 12, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno FunakiPro - 19Сезона 91, Трка 12, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 94 95 96 » Брзо оди на страница: