Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Imola (Старт на една трка во Imola од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 74.07 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 66 67 68 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Valentinas SuminasAmateur - 28Сезона 95, Трка 3, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew SmithAmateur - 15Сезона 95, Трка 3, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Siim ViigandPro - 13Сезона 95, Трка 3, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro Criado EspejoAmateur - 58Сезона 95, Трка 3, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas RamoskaAmateur - 26Сезона 95, Трка 3, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daryl GeeAmateur - 47Сезона 95, Трка 3, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arunas SakalisAmateur - 70Сезона 95, Трка 3, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Girts GriestinsAmateur - 71Сезона 95, Трка 3, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey GubkaAmateur - 26Сезона 95, Трка 3, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Domien LutsMaster - 2Сезона 95, Трка 3, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesar RivasAmateur - 18Сезона 95, Трка 3, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samoeni AlbanalopolisPro - 1Сезона 95, Трка 3, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo KindermannAmateur - 57Сезона 95, Трка 3, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saulius MilesinasAmateur - 45Сезона 95, Трка 3, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub MitterAmateur - 37Сезона 95, Трка 3, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mārtiņš MurīssPro - 4Сезона 95, Трка 3, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko StojčevAmateur - 23Сезона 95, Трка 3, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaspars VanagsAmateur - 13Сезона 95, Трка 3, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PereiraPro - 20Сезона 95, Трка 3, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof KasinskiPro - 17Сезона 95, Трка 3, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sean GreenRetiredСезона 95, Трка 3, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauri TubarikAmateur - 55Сезона 95, Трка 3, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleksa VyshnivskyPro - 18Сезона 95, Трка 3, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rob ReedAmateur - 39Сезона 95, Трка 3, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego RobinRookie - 131Сезона 95, Трка 3, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joao OcreisAmateur - 31Сезона 95, Трка 3, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diego Ramon OjedaAmateur - 73Сезона 95, Трка 3, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaPro - 16Сезона 95, Трка 3, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksa PetrovskiRookie - 93Сезона 95, Трка 3, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim PapasAmateur - 45Сезона 95, Трка 3, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert EnrightAmateur - 58Сезона 95, Трка 3, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan MisuraAmateur - 33Сезона 95, Трка 3, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud de MarneffePro - 19Сезона 95, Трка 3, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 William JacobsAmateur - 67Сезона 95, Трка 3, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George RaposoRookie - 37Сезона 95, Трка 3, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani SkubsPro - 7Сезона 95, Трка 3, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geovane RibeiroPro - 9Сезона 95, Трка 3, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid AnulewiczRookie - 2Сезона 95, Трка 3, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł ParszutoPro - 10Сезона 95, Трка 3, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato FerriereAmateur - 72Сезона 95, Трка 3, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisAmateur - 19Сезона 95, Трка 3, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří HumpolákPro - 21Сезона 95, Трка 3, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radoslav KusAmateur - 36Сезона 95, Трка 3, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej DobraśAmateur - 62Сезона 95, Трка 3, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thanasis OlympiakarasRookie - 32Сезона 95, Трка 3, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen CudmoreMaster - 3Сезона 95, Трка 3, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nilton Garcez FilhoPro - 23Сезона 95, Трка 3, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville PohjanenPro - 4Сезона 95, Трка 3, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomír ZacpalRookie - 80Сезона 95, Трка 3, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan-Lucas LuscalovAmateur - 44Сезона 95, Трка 3, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas WoodhousePro - 19Сезона 95, Трка 3, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo GabarainAmateur - 51Сезона 95, Трка 3, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian HorvathRookie - 76Сезона 95, Трка 3, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas FelnerisRetiredСезона 95, Трка 3, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomo PetauerAmateur - 77Сезона 95, Трка 3, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz WłodekPro - 20Сезона 95, Трка 3, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe LaudeAmateur - 40Сезона 95, Трка 3, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-françois CharbinatEliteСезона 95, Трка 3, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannis KiriakidisAmateur - 20Сезона 95, Трка 3, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dianamitzuki FerinAmateur - 38Сезона 95, Трка 3, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil LebrasPro - 12Сезона 95, Трка 3, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio RuizPro - 16Сезона 95, Трка 3, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernd SeidnerAmateur - 55Сезона 95, Трка 3, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MichlerMaster - 4Сезона 95, Трка 3, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David DiasPro - 13Сезона 95, Трка 3, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MilasRookie - 88Сезона 95, Трка 3, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario ComettoRookie - 13Сезона 95, Трка 3, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Akis KavalagiosAmateur - 44Сезона 95, Трка 3, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank KeufenAmateur - 56Сезона 95, Трка 3, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila KopácsiAmateur - 78Сезона 95, Трка 3, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio InglesmithPro - 10Сезона 95, Трка 3, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik TörneredAmateur - 11Сезона 95, Трка 3, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KincsesAmateur - 74Сезона 95, Трка 3, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel SousaAmateur - 58Сезона 95, Трка 3, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MurgoAmateur - 79Сезона 95, Трка 3, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius MorkunasAmateur - 47Сезона 95, Трка 3, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco AlbertiniPro - 24Сезона 95, Трка 3, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren BrownPro - 24Сезона 95, Трка 3, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Saverio InterranteAmateur - 32Сезона 95, Трка 3, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo VučetićRookie - 146Сезона 95, Трка 3, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roman AlatyrtsevPro - 24Сезона 95, Трка 3, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bart KievietMaster - 2Сезона 95, Трка 3, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SarloAmateur - 50Сезона 95, Трка 3, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian BehdezAmateur - 26Сезона 95, Трка 3, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel KouAmateur - 30Сезона 95, Трка 3, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás MatúzPro - 15Сезона 95, Трка 3, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommaso PetriAmateur - 10Сезона 95, Трка 3, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José JuniorAmateur - 4Сезона 95, Трка 3, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cômei DelAmateur - 9Сезона 95, Трка 3, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian HudsonAmateur - 40Сезона 95, Трка 3, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dejan PetrovićAmateur - 32Сезона 95, Трка 3, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maria Milagros TecheraPro - 11Сезона 95, Трка 3, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason BergarotRookie - 66Сезона 95, Трка 3, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni MazzanatiPro - 14Сезона 95, Трка 3, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 20Сезона 95, Трка 3, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio TimpanaroAmateur - 7Сезона 95, Трка 3, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petja KolmonenAmateur - 33Сезона 95, Трка 3, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauren EarnestPro - 3Сезона 95, Трка 3, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cedric MoPro - 25Сезона 95, Трка 3, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philippe PeyrocheAmateur - 44Сезона 95, Трка 3, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 66 67 68 » Брзо оди на страница: