Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Estoril (Старт на една трка во Estoril од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 67.78 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 63 64 65 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Victor RamosAmateur - 22Сезона 87, Трка 10, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eoin FarrellyAmateur - 61Сезона 87, Трка 10, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael MonacoMaster - 2Сезона 87, Трка 10, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Akshay DholeRookie - 111Сезона 87, Трка 10, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel DyrkaAmateur - 59Сезона 87, Трка 10, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rob AgrasoAmateur - 39Сезона 87, Трка 10, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FortierAmateur - 51Сезона 87, Трка 10, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stef WrencAmateur - 14Сезона 87, Трка 10, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henry HindePro - 10Сезона 87, Трка 10, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jun HoPro - 14Сезона 87, Трка 10, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephen BewersPro - 10Сезона 87, Трка 10, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius JaruisRookie - 40Сезона 87, Трка 10, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evaldas KurmisPro - 14Сезона 87, Трка 10, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos CaraballoPro - 23Сезона 87, Трка 10, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin BuisAmateur - 38Сезона 87, Трка 10, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin StasiakAmateur - 3Сезона 87, Трка 10, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko LjubotinaPro - 21Сезона 87, Трка 10, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emīls RibaksMaster - 2Сезона 87, Трка 10, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandr FedyukAmateur - 27Сезона 87, Трка 10, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ant CrossPro - 17Сезона 87, Трка 10, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Reinaldo BarcelosAmateur - 69Сезона 87, Трка 10, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor BrezhnevMaster - 4Сезона 87, Трка 10, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilius LingePro - 24Сезона 87, Трка 10, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul ShirninAmateur - 29Сезона 87, Трка 10, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran KotarlicPro - 22Сезона 87, Трка 10, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 10Сезона 87, Трка 10, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis SinkoAmateur - 26Сезона 87, Трка 10, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lance DiazAmateur - 47Сезона 87, Трка 10, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabolcs KincsRookie - 115Сезона 87, Трка 10, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre SilvaPro - 16Сезона 87, Трка 10, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miles MckenzieAmateur - 51Сезона 87, Трка 10, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andre Lucas MoraisAmateur - 64Сезона 87, Трка 10, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mihail SergeevMaster - 4Сезона 87, Трка 10, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BachAmateur - 52Сезона 87, Трка 10, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juha PykälinenAmateur - 9Сезона 87, Трка 10, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario AciernoRookie - 95Сезона 87, Трка 10, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daley AtkinsonAmateur - 57Сезона 87, Трка 10, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor SafranyikMaster - 2Сезона 87, Трка 10, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter L SosaPro - 16Сезона 87, Трка 10, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miky BassiAmateur - 16Сезона 87, Трка 10, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Álmos HegedüsRookie - 125Сезона 87, Трка 10, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Terence CarneiroMaster - 5Сезона 87, Трка 10, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mickaël KaiserPro - 8Сезона 87, Трка 10, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniPro - 18Сезона 87, Трка 10, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David GarridoAmateur - 63Сезона 87, Трка 10, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel Angel LópezAmateur - 26Сезона 87, Трка 10, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romet MerisaluAmateur - 68Сезона 87, Трка 10, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian LochmannMaster - 1Сезона 87, Трка 10, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar MijajlovicAmateur - 14Сезона 87, Трка 10, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiřina BojanovskáAmateur - 27Сезона 87, Трка 10, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio MendikovićPro - 20Сезона 87, Трка 10, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bostjan SmiglAmateur - 69Сезона 87, Трка 10, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandar AleksandrovMaster - 2Сезона 87, Трка 10, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás VéghPro - 22Сезона 87, Трка 10, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian BernhardMaster - 2Сезона 87, Трка 10, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla CsimbókAmateur - 28Сезона 87, Трка 10, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FavierRookie - 1Сезона 87, Трка 10, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ryan TresidderAmateur - 45Сезона 87, Трка 10, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert LakatosPro - 16Сезона 87, Трка 10, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel BuradaAmateur - 67Сезона 87, Трка 10, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasPro - 13Сезона 87, Трка 10, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi CalvaresiRookie - 25Сезона 87, Трка 10, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo RamondiniAmateur - 72Сезона 87, Трка 10, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám JávorAmateur - 75Сезона 87, Трка 10, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateus VazPro - 16Сезона 87, Трка 10, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renzy SousouRookie - 34Сезона 87, Трка 10, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Carlos Iturricha CáceresRookie - 47Сезона 87, Трка 10, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gladstone CamardelliAmateur - 60Сезона 87, Трка 10, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoia PaskoPro - 19Сезона 87, Трка 10, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alen KovačevićPro - 5Сезона 87, Трка 10, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro LoureiroAmateur - 40Сезона 87, Трка 10, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HlavacAmateur - 53Сезона 87, Трка 10, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas LobicoPro - 21Сезона 87, Трка 10, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco ArcePro - 22Сезона 87, Трка 10, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian MurphyAmateur - 66Сезона 87, Трка 10, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore AggiatoAmateur - 21Сезона 87, Трка 10, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Quentin GonzalezPro - 4Сезона 87, Трка 10, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio SantosAmateur - 8Сезона 87, Трка 10, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge JuryPro - 12Сезона 87, Трка 10, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HeberRookie - 22Сезона 87, Трка 10, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raúl DominguezPro - 19Сезона 87, Трка 10, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco AlbertiniPro - 4Сезона 87, Трка 10, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren BrownPro - 19Сезона 87, Трка 10, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guido SimonettaPro - 22Сезона 87, Трка 10, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 9Сезона 87, Трка 10, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico García VillagómezAmateur - 72Сезона 87, Трка 10, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 10, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harvey ReevesAmateur - 32Сезона 87, Трка 10, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Velebantu ZwaneAmateur - 48Сезона 87, Трка 10, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto MariellaMaster - 1Сезона 87, Трка 10, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter WestermannAmateur - 60Сезона 87, Трка 10, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fernando C. RibeiroAmateur - 23Сезона 87, Трка 10, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 87, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yann RafPro - 7Сезона 87, Трка 10, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tim VillarsAmateur - 9Сезона 87, Трка 10, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernard BontjerMaster - 1Сезона 87, Трка 10, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaldo VergaraAmateur - 73Сезона 87, Трка 10, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Annamaria BurgarellaPro - 24Сезона 87, Трка 10, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robbie GeertsAmateur - 57Сезона 87, Трка 10, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus NiestrojAmateur - 78Сезона 87, Трка 10, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 63 64 65 » Брзо оди на страница: