Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Zandvoort (Старт на една трка во Zandvoort од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 79.71 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 52 53 54 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Martijn RipAmateur - 8Сезона 83, Трка 11, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan HaiderRookie - 77Сезона 83, Трка 11, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin TajcnárPro - 11Сезона 83, Трка 11, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomas ZukauskasPro - 1Сезона 83, Трка 11, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mack CottonPro - 22Сезона 83, Трка 11, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomir MicudaAmateur - 32Сезона 83, Трка 11, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Normunds HauksAmateur - 41Сезона 83, Трка 11, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio IlluminatiAmateur - 70Сезона 83, Трка 11, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szekely LajosPro - 10Сезона 83, Трка 11, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas LesciauskasAmateur - 32Сезона 83, Трка 11, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico FabianoAmateur - 58Сезона 83, Трка 11, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diaconu AdrianAmateur - 41Сезона 83, Трка 11, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko DavidovicAmateur - 70Сезона 83, Трка 11, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fanda MedovyAmateur - 64Сезона 83, Трка 11, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emre ArpaAmateur - 17Сезона 83, Трка 11, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark HibbertAmateur - 75Сезона 83, Трка 11, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florin BabutAmateur - 80Сезона 83, Трка 11, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ernesto RocasPro - 23Сезона 83, Трка 11, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jefferson Bezerra Da SilvaAmateur - 72Сезона 83, Трка 11, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas HajdukAmateur - 35Сезона 83, Трка 11, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Otulos GomesPro - 25Сезона 83, Трка 11, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul CampbellRookie - 14Сезона 83, Трка 11, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos PauloPro - 20Сезона 83, Трка 11, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis PavilionisPro - 25Сезона 83, Трка 11, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian ColucciAmateur - 33Сезона 83, Трка 11, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz KuczakMaster - 2Сезона 83, Трка 11, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VolfAmateur - 26Сезона 83, Трка 11, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis CastroAmateur - 80Сезона 83, Трка 11, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edward CarpioPro - 7Сезона 83, Трка 11, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo SityáPro - 18Сезона 83, Трка 11, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arley Fernando Chávez SuárezAmateur - 27Сезона 83, Трка 11, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr WechterowiczAmateur - 48Сезона 83, Трка 11, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis SinkoAmateur - 31Сезона 83, Трка 11, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisMaster - 2Сезона 83, Трка 11, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemysław CnotaRookie - 129Сезона 83, Трка 11, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James LarabyPro - 9Сезона 83, Трка 11, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani PihoRookie - 119Сезона 83, Трка 11, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roland KocsisRookie - 58Сезона 83, Трка 11, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaur ÜkskaskRookie - 143Сезона 83, Трка 11, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BinatoAmateur - 53Сезона 83, Трка 11, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludvík PilzAmateur - 58Сезона 83, Трка 11, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BonoraPro - 10Сезона 83, Трка 11, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide FellaPro - 24Сезона 83, Трка 11, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Remigijus StaskonisPro - 17Сезона 83, Трка 11, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter L SosaAmateur - 3Сезона 83, Трка 11, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MarquesPro - 16Сезона 83, Трка 11, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sébastien MorineauAmateur - 21Сезона 83, Трка 11, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Colin MuterRookie - 88Сезона 83, Трка 11, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro RomeroRookie - 12Сезона 83, Трка 11, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rando MuruPro - 2Сезона 83, Трка 11, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomír ZacpalRookie - 80Сезона 83, Трка 11, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof BetlewiczPro - 24Сезона 83, Трка 11, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz GłuszakPro - 22Сезона 83, Трка 11, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István VargaMaster - 4Сезона 83, Трка 11, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas BertoldoAmateur - 68Сезона 83, Трка 11, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi HristovAmateur - 43Сезона 83, Трка 11, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas JankauskasAmateur - 72Сезона 83, Трка 11, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek PytelPro - 10Сезона 83, Трка 11, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoffrey StanislawskiMaster - 5Сезона 83, Трка 11, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel IglesiasPro - 2Сезона 83, Трка 11, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila BakosAmateur - 19Сезона 83, Трка 11, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin CzarkowskiAmateur - 43Сезона 83, Трка 11, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasko ToninRookie - 14Сезона 83, Трка 11, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabó DánielAmateur - 77Сезона 83, Трка 11, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hristo GatevAmateur - 23Сезона 83, Трка 11, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos ThompsonRookie - 121Сезона 83, Трка 11, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea MazzuoliPro - 3Сезона 83, Трка 11, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel ŠtenglAmateur - 11Сезона 83, Трка 11, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrosnanAmateur - 45Сезона 83, Трка 11, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mart TremblePro - 23Сезона 83, Трка 11, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle MorrisMaster - 4Сезона 83, Трка 11, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasAmateur - 41Сезона 83, Трка 11, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeff DaileyAmateur - 54Сезона 83, Трка 11, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis BuitragoAmateur - 17Сезона 83, Трка 11, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo BirkasPro - 7Сезона 83, Трка 11, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarreMaster - 5Сезона 83, Трка 11, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlado RadujkoPro - 14Сезона 83, Трка 11, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioMaster - 2Сезона 83, Трка 11, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 János KarszaPro - 17Сезона 83, Трка 11, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel RodriguezAmateur - 13Сезона 83, Трка 11, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máté ÁgostonAmateur - 55Сезона 83, Трка 11, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo SucciAmateur - 76Сезона 83, Трка 11, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maros SamuelsonAmateur - 51Сезона 83, Трка 11, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Albert VerolaAmateur - 43Сезона 83, Трка 11, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vito PapangeloPro - 20Сезона 83, Трка 11, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fred WilliamsAmateur - 15Сезона 83, Трка 11, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony EarlAmateur - 44Сезона 83, Трка 11, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeanmarie DonadelAmateur - 73Сезона 83, Трка 11, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan SchalteggerRookie - 56Сезона 83, Трка 11, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir SimaginAmateur - 57Сезона 83, Трка 11, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan GrysikAmateur - 5Сезона 83, Трка 11, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ermanno IosaAmateur - 41Сезона 83, Трка 11, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AdnamsEliteСезона 83, Трка 11, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalis EzinerAmateur - 25Сезона 83, Трка 11, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antoni VilatjeAmateur - 67Сезона 83, Трка 11, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano FortPro - 19Сезона 83, Трка 11, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giordano CozziRookie - 10Сезона 83, Трка 11, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asdrúbal CorralMaster - 4Сезона 83, Трка 11, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SlevinAmateur - 26Сезона 83, Трка 11, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rei FrostEliteСезона 83, Трка 11, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 52 53 54 » Брзо оди на страница: