Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Mexico City (Старт на една трка во Mexico City од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 48.89 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 86 87 88 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Jaco EbersohnRookie - 86Сезона 84, Трка 9, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin HörRookie - 115Сезона 84, Трка 9, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João BonattiRookie - 63Сезона 84, Трка 9, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucian SolomonAmateur - 10Сезона 84, Трка 9, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian ThornberAmateur - 9Сезона 84, Трка 9, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoian GabrielAmateur - 36Сезона 84, Трка 9, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik DanielssonPro - 11Сезона 84, Трка 9, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ShawPro - 9Сезона 84, Трка 9, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caleb LipanAmateur - 63Сезона 84, Трка 9, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge ArcePro - 17Сезона 84, Трка 9, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erki MullamaaAmateur - 17Сезона 84, Трка 9, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr ŁasekAmateur - 42Сезона 84, Трка 9, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo BarneoAmateur - 63Сезона 84, Трка 9, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David DontsiosAmateur - 6Сезона 84, Трка 9, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Prashant RaulAmateur - 48Сезона 84, Трка 9, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timo TyrväinenAmateur - 77Сезона 84, Трка 9, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Diego MilánEliteСезона 84, Трка 9, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miklós SubiAmateur - 45Сезона 84, Трка 9, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FiumanoAmateur - 31Сезона 84, Трка 9, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Omar Rincón FernándezRookie - 57Сезона 84, Трка 9, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milko YovchevPro - 9Сезона 84, Трка 9, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simon YeomanPro - 18Сезона 84, Трка 9, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemysław CnotaAmateur - 7Сезона 84, Трка 9, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago MendesMaster - 5Сезона 84, Трка 9, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josip KraljićRookie - 132Сезона 84, Трка 9, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hualter MartucheliAmateur - 17Сезона 84, Трка 9, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaur ÜkskaskAmateur - 46Сезона 84, Трка 9, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gilberto SenandesPro - 17Сезона 84, Трка 9, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pieterjan StaessenMaster - 1Сезона 84, Трка 9, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilson NetoRookie - 65Сезона 84, Трка 9, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erika CsomayPro - 21Сезона 84, Трка 9, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lubomír ZacpalRookie - 80Сезона 84, Трка 9, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vinícius FariaRetiredСезона 84, Трка 9, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier CaceresPro - 3Сезона 84, Трка 9, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roberto SchumacherAmateur - 27Сезона 84, Трка 9, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Crescenzo PezonePro - 25Сезона 84, Трка 9, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr ŁasekAmateur - 24Сезона 84, Трка 9, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio FavaraRookie - 61Сезона 84, Трка 9, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian DietzAmateur - 58Сезона 84, Трка 9, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver MartinezAmateur - 33Сезона 84, Трка 9, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentin MoldovanAmateur - 62Сезона 84, Трка 9, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Silvio WolfRookie - 68Сезона 84, Трка 9, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patricio CostaRookie - 84Сезона 84, Трка 9, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Róbert OroszPro - 16Сезона 84, Трка 9, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert ValachRookie - 125Сезона 84, Трка 9, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris ViksneAmateur - 63Сезона 84, Трка 9, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Musa YilmazAmateur - 55Сезона 84, Трка 9, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael DelaneyPro - 11Сезона 84, Трка 9, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoPro - 8Сезона 84, Трка 9, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio MinaAmateur - 39Сезона 84, Трка 9, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert LakatosAmateur - 30Сезона 84, Трка 9, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan PerezRookie - 111Сезона 84, Трка 9, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiPro - 23Сезона 84, Трка 9, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matteo BertoliAmateur - 4Сезона 84, Трка 9, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mingo SolisPro - 12Сезона 84, Трка 9, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RodriguesAmateur - 60Сезона 84, Трка 9, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfredo PérezPro - 3Сезона 84, Трка 9, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zalán TóthAmateur - 52Сезона 84, Трка 9, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo LucianoAmateur - 40Сезона 84, Трка 9, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Linas LukoPro - 9Сезона 84, Трка 9, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris RisAmateur - 24Сезона 84, Трка 9, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven LowreyAmateur - 45Сезона 84, Трка 9, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciccio PappalardoPro - 20Сезона 84, Трка 9, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stephan SchlautkötterAmateur - 13Сезона 84, Трка 9, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco PerazzoRookie - 8Сезона 84, Трка 9, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel JugaruRookie - 27Сезона 84, Трка 9, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JimenezPro - 23Сезона 84, Трка 9, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca OrtiseiAmateur - 51Сезона 84, Трка 9, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julio DiazRookie - 113Сезона 84, Трка 9, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wallace CorrêaAmateur - 9Сезона 84, Трка 9, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark StewartAmateur - 44Сезона 84, Трка 9, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentino ReceputiMaster - 3Сезона 84, Трка 9, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał SafernaAmateur - 12Сезона 84, Трка 9, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josef KumanAmateur - 7Сезона 84, Трка 9, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher JonesAmateur - 45Сезона 84, Трка 9, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael UtleyPro - 8Сезона 84, Трка 9, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Smiljan PlazibatAmateur - 12Сезона 84, Трка 9, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edvard StepančukAmateur - 46Сезона 84, Трка 9, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariusz PalakPro - 7Сезона 84, Трка 9, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc TralamazzaAmateur - 38Сезона 84, Трка 9, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick TaylorPro - 14Сезона 84, Трка 9, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea FugaroPro - 24Сезона 84, Трка 9, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeff BodelleAmateur - 63Сезона 84, Трка 9, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vincent DouchezMaster - 3Сезона 84, Трка 9, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José JuniorAmateur - 76Сезона 84, Трка 9, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yoe SatedRookie - 1Сезона 84, Трка 9, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato RibeiroMaster - 1Сезона 84, Трка 9, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimondas KalpokasAmateur - 22Сезона 84, Трка 9, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Akın SavasRookie - 143Сезона 84, Трка 9, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian AnelloMaster - 3Сезона 84, Трка 9, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiří BelfínRookie - 54Сезона 84, Трка 9, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MichelePro - 24Сезона 84, Трка 9, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason BergarotAmateur - 4Сезона 84, Трка 9, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Shawn BlackAmateur - 69Сезона 84, Трка 9, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukasz SzymanskiPro - 11Сезона 84, Трка 9, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kaja SubrovaPro - 20Сезона 84, Трка 9, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franck PorteAmateur - 60Сезона 84, Трка 9, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex LodiAmateur - 65Сезона 84, Трка 9, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steve DawsonAmateur - 57Сезона 84, Трка 9, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pat VerdonckRookie - 114Сезона 84, Трка 9, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 86 87 88 » Брзо оди на страница: