Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Sepang (Старт на една трка во Sepang од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 49.9 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 86 87 88 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Aigars VitolinsEliteСезона 86, Трка 15, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave HawkesPro - 2Сезона 86, Трка 15, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 86, Трка 15, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ljubomir LjubomirovicAmateur - 20Сезона 86, Трка 15, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grant CrouchAmateur - 80Сезона 86, Трка 15, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Puscas IlieAmateur - 51Сезона 86, Трка 15, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Annamaria BartosAmateur - 35Сезона 86, Трка 15, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rob AgrasoAmateur - 39Сезона 86, Трка 15, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos JuniorPro - 6Сезона 86, Трка 15, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ty BantaPro - 17Сезона 86, Трка 15, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno SantinRookie - 127Сезона 86, Трка 15, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris ShawPro - 3Сезона 86, Трка 15, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juris LandsbergsAmateur - 44Сезона 86, Трка 15, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 15, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jak LunRookie - 33Сезона 86, Трка 15, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benu MariusRookie - 79Сезона 86, Трка 15, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tex PalmerAmateur - 77Сезона 86, Трка 15, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Colbey ParsonsAmateur - 36Сезона 86, Трка 15, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dusan AjzenbajserPro - 7Сезона 86, Трка 15, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay AlexandrovichAmateur - 66Сезона 86, Трка 15, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge HoraAmateur - 20Сезона 86, Трка 15, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario RizikAmateur - 46Сезона 86, Трка 15, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márk DominekAmateur - 75Сезона 86, Трка 15, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dragan PetrovicAmateur - 70Сезона 86, Трка 15, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ennio FanoPro - 21Сезона 86, Трка 15, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milos BelosevacPro - 5Сезона 86, Трка 15, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál LedzényiAmateur - 6Сезона 86, Трка 15, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo Silveira MarquesRookie - 121Сезона 86, Трка 15, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas MarcinkeviciusRetiredСезона 86, Трка 15, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan SchenkelAmateur - 44Сезона 86, Трка 15, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor SzebellédiAmateur - 11Сезона 86, Трка 15, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiRetiredСезона 86, Трка 15, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro JuniorAmateur - 25Сезона 86, Трка 15, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio Farias CeronAmateur - 21Сезона 86, Трка 15, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KowalskiAmateur - 55Сезона 86, Трка 15, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos Paulo DemartinAmateur - 76Сезона 86, Трка 15, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krešo BrzovićAmateur - 65Сезона 86, Трка 15, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre MartinsAmateur - 51Сезона 86, Трка 15, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco Matteo FerriereAmateur - 34Сезона 86, Трка 15, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo Do SouzaRookie - 97Сезона 86, Трка 15, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeremy SarrasinPro - 10Сезона 86, Трка 15, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo SanchezAmateur - 80Сезона 86, Трка 15, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michel VandecatelleEliteСезона 86, Трка 15, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SzabóRetiredСезона 86, Трка 15, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier CavePro - 23Сезона 86, Трка 15, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amato BatoniPro - 17Сезона 86, Трка 15, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalij PetrovAmateur - 60Сезона 86, Трка 15, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Obdulio CilintanoPro - 11Сезона 86, Трка 15, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannPro - 5Сезона 86, Трка 15, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael SalazarRookie - 107Сезона 86, Трка 15, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex Nikodem-WingAmateur - 33Сезона 86, Трка 15, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valerio MinaRookie - 116Сезона 86, Трка 15, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ondrej KočišAmateur - 3Сезона 86, Трка 15, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco RanghettiPro - 25Сезона 86, Трка 15, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek WaleczekAmateur - 76Сезона 86, Трка 15, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergana PopovaPro - 19Сезона 86, Трка 15, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor GutierrezPro - 2Сезона 86, Трка 15, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 86, Трка 15, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giacomo CarnielAmateur - 16Сезона 86, Трка 15, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PratoPro - 7Сезона 86, Трка 15, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lehir CabralRookie - 74Сезона 86, Трка 15, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MenoniAmateur - 10Сезона 86, Трка 15, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vailton Matos Da CruzRookie - 104Сезона 86, Трка 15, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesco DelleaniAmateur - 23Сезона 86, Трка 15, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ermanno IosaAmateur - 37Сезона 86, Трка 15, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila KomoróczyAmateur - 36Сезона 86, Трка 15, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Steven ListonAmateur - 59Сезона 86, Трка 15, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vass IstvánPro - 9Сезона 86, Трка 15, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciro ZenoAmateur - 70Сезона 86, Трка 15, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayRookie - 125Сезона 86, Трка 15, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BertoAmateur - 53Сезона 86, Трка 15, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David WickensRookie - 144Сезона 86, Трка 15, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adir BabarosAmateur - 14Сезона 86, Трка 15, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KwiatkowskiPro - 20Сезона 86, Трка 15, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei HarnicuPro - 18Сезона 86, Трка 15, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guilherme ZahnPro - 22Сезона 86, Трка 15, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis AgostiniRetiredСезона 86, Трка 15, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Simone RossiPro - 12Сезона 86, Трка 15, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allan DonaireAmateur - 78Сезона 86, Трка 15, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad PostolachePro - 10Сезона 86, Трка 15, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep MeyerAmateur - 33Сезона 86, Трка 15, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marisa SimonePro - 13Сезона 86, Трка 15, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksandr ŜerbakovRookie - 99Сезона 86, Трка 15, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Massimo DinolfoPro - 17Сезона 86, Трка 15, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejo DepipolPro - 5Сезона 86, Трка 15, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harley OrsidaAmateur - 61Сезона 86, Трка 15, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio BentivegnaAmateur - 21Сезона 86, Трка 15, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yakup PaçacıAmateur - 34Сезона 86, Трка 15, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Junior DeodatoPro - 22Сезона 86, Трка 15, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea AndreossiAmateur - 30Сезона 86, Трка 15, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo AlberghettiAmateur - 6Сезона 86, Трка 15, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ive NakiPro - 5Сезона 86, Трка 15, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca FoisAmateur - 76Сезона 86, Трка 15, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua AbbottPro - 24Сезона 86, Трка 15, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew DunnRetiredСезона 86, Трка 15, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James HawthornAmateur - 35Сезона 86, Трка 15, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Clodoaldo VieiraAmateur - 65Сезона 86, Трка 15, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefmane NouveauRetiredСезона 86, Трка 15, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Antonio MorgadoPro - 14Сезона 86, Трка 15, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre JardimMaster - 4Сезона 86, Трка 15, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 86 87 88 » Брзо оди на страница: