Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Elite photo shoot (Заврши една трка во Елит група на подиумот)
(Раритетна придобивка: 1 од 1760.11 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Eduard GindullinEliteСезона 88, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominiek Van WestEliteСезона 87, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba SzajbelEliteСезона 87, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisEliteСезона 87, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro BenghiEliteСезона 87, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimonds UrtānsEliteСезона 87, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristijan MihovicEliteСезона 85, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris AdnamsMaster - 1Сезона 85, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliEliteСезона 85, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patryk JanczakMaster - 4Сезона 84, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jani SyrjäläinenPro - 22Сезона 84, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brad Marshall1EliteСезона 84, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kai Wen ChewMaster - 3Сезона 83, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni OrecchioniMaster - 4Сезона 83, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Twig FahajiPro - 14Сезона 83, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele BontempoPro - 23Сезона 82, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julien PradoAmateur - 25Сезона 82, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide LorenziniPro - 15Сезона 81, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick UrlingsAmateur - 42Сезона 81, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroEliteСезона 81, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro CasagrandeMaster - 5Сезона 80, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ania PiekarskaEliteСезона 79, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ignacio BelattiPro - 4Сезона 79, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkMaster - 4Сезона 79, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo BellottoMaster - 1Сезона 79, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville PohjanenAmateur - 68Сезона 79, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter KirsteinRetiredСезона 79, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joaquín QuintanaAmateur - 48Сезона 79, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rowie HalconMaster - 4Сезона 78, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-marc BoissinotEliteСезона 78, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harsh ShethMaster - 2Сезона 77, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ethan LittlejohnsAmateur - 8Сезона 77, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim EgorovRetiredСезона 77, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aigars VitolinsEliteСезона 76, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim Rang2RetiredСезона 76, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel ViitikkoMaster - 3Сезона 75, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robin GoodeyRetiredСезона 75, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Flavio MendikovićPro - 20Сезона 75, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martino ColomboEliteСезона 75, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andreas RamannPro - 5Сезона 75, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emil KwiatkowskiAmateur - 22Сезона 75, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee HardingMaster - 3Сезона 74, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert HuylebroeckEliteСезона 74, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BothMaster - 1Сезона 74, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovMaster - 2Сезона 73, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alix MartinRetiredСезона 73, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasper Coosemans1EliteСезона 73, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabien MassardMaster - 2Сезона 73, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross ProudPro - 11Сезона 73, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HorsleyMaster - 2Сезона 73, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan LukovkinRetiredСезона 72, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George Slater1EliteСезона 72, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Božidar TopčićPro - 10Сезона 72, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MandlerMaster - 4Сезона 72, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StivaMaster - 4Сезона 71, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ahmet SonverdiPro - 2Сезона 71, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo VidalAmateur - 47Сезона 71, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry NechitailoAmateur - 64Сезона 70, Трка 12, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ugnius SagatasRetiredСезона 70, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piotr NoworytaAmateur - 75Сезона 69, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wouter TeuwenMaster - 4Сезона 69, Трка 14, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Jones-WinkleyRetiredСезона 69, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yug Desai3Rookie - 56Сезона 69, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nevzat KasapogluAmateur - 14Сезона 69, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt KasarRetiredСезона 69, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 András BozótiAmateur - 27Сезона 69, Трка 1, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenPro - 24Сезона 68, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo AlvarezMaster - 3Сезона 68, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens FrostrupAmateur - 25Сезона 68, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janne VäänänenRookie - 30Сезона 67, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff AtkinMaster - 5Сезона 67, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael KeeneyRetiredСезона 67, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin AbdallaRetiredСезона 66, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alwyn Van SaarloosRetiredСезона 66, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor DyankovPro - 17Сезона 66, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyPro - 11Сезона 66, Трка 8, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vaggelis MpallasRetiredСезона 66, Трка 6, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim Kotov2Master - 3Сезона 66, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BedoyaRetiredСезона 65, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juha KorhonenAmateur - 54Сезона 65, Трка 11, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin BritainPro - 5Сезона 65, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz OleśRetiredСезона 65, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martynas BražėnasRookie - 64Сезона 64, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato ChichiPro - 18Сезона 64, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rui SilvaRetiredСезона 64, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek HajnrychRetiredСезона 63, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz Dudek1Master - 1Сезона 63, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miel SoeterbroekEliteСезона 63, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Theodosis VogiatzisAmateur - 73Сезона 62, Трка 16, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alpo Kaakinen1RetiredСезона 62, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafal CelejewskiEliteСезона 62, Трка 10, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Donatas PaplauskasRetiredСезона 62, Трка 9, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ľubomír ŠtecRetiredСезона 62, Трка 7, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás VéghPro - 22Сезона 62, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radek Czech2Amateur - 64Сезона 62, Трка 5, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex HollandPro - 1Сезона 62, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BongiRetiredСезона 62, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bráulio MonteiroRetiredСезона 62, Трка 3, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferenc KonczMaster - 5Сезона 62, Трка 2, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergő CsernátoniPro - 15Сезона 61, Трка 15, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 » Брзо оди на страница: