Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Suzuka (Старт на една трка во Suzuka од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 48.53 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 88 89 90 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 César AndradePro - 2Сезона 86, Трка 12, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dave HawkesPro - 2Сезона 86, Трка 12, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KiviniemiRookie - 129Сезона 86, Трка 12, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraAmateur - 66Сезона 86, Трка 12, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ljubomir LjubomirovicAmateur - 20Сезона 86, Трка 12, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris FlamionAmateur - 59Сезона 86, Трка 12, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Egidijus PocevičiusAmateur - 80Сезона 86, Трка 12, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grant CrouchAmateur - 80Сезона 86, Трка 12, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Puscas IlieAmateur - 51Сезона 86, Трка 12, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Annamaria BartosAmateur - 35Сезона 86, Трка 12, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas UvynAmateur - 19Сезона 86, Трка 12, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo HoffmannAmateur - 31Сезона 86, Трка 12, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott RobinsonAmateur - 52Сезона 86, Трка 12, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tan S LakeMaster - 2Сезона 86, Трка 12, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vytautas LesciauskasAmateur - 49Сезона 86, Трка 12, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mārtiņš MurīssAmateur - 45Сезона 86, Трка 12, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter ColemanAmateur - 20Сезона 86, Трка 12, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jak LunRookie - 33Сезона 86, Трка 12, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alar Erin-uussaarAmateur - 31Сезона 86, Трка 12, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Colbey ParsonsAmateur - 36Сезона 86, Трка 12, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Djordje NikolicPro - 23Сезона 86, Трка 12, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago AlmeidaPro - 1Сезона 86, Трка 12, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nektarios ZouridakisRookie - 55Сезона 86, Трка 12, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márk DominekAmateur - 75Сезона 86, Трка 12, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alcides Fabian Santa CruzAmateur - 3Сезона 86, Трка 12, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio LopezAmateur - 26Сезона 86, Трка 12, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitaly SevovPro - 24Сезона 86, Трка 12, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konstantin SobolevPro - 13Сезона 86, Трка 12, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir JelicicPro - 24Сезона 86, Трка 12, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OliveiraAmateur - 48Сезона 86, Трка 12, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Konrad SzymńskiAmateur - 77Сезона 86, Трка 12, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mantas MarcinkeviciusRetiredСезона 86, Трка 12, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan SchenkelAmateur - 44Сезона 86, Трка 12, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor TomaAmateur - 65Сезона 86, Трка 12, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nando NetoAmateur - 49Сезона 86, Трка 12, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josser BuitragoAmateur - 61Сезона 86, Трка 12, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz RapackiRetiredСезона 86, Трка 12, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ricardo BeatoAmateur - 66Сезона 86, Трка 12, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Willian SennaPro - 3Сезона 86, Трка 12, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luboš MistrikRookie - 102Сезона 86, Трка 12, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel CoutoPro - 22Сезона 86, Трка 12, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier MaesoAmateur - 67Сезона 86, Трка 12, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos Paulo DemartinAmateur - 76Сезона 86, Трка 12, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Murat BeşiktaşPro - 23Сезона 86, Трка 12, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandre MartinsAmateur - 51Сезона 86, Трка 12, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo MilanoRetiredСезона 86, Трка 12, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier CavePro - 23Сезона 86, Трка 12, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oliver MartinezAmateur - 57Сезона 86, Трка 12, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giorgos MichailidisRookie - 66Сезона 86, Трка 12, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris GilroyPro - 6Сезона 86, Трка 12, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael SalazarRetiredСезона 86, Трка 12, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alain LibarosAmateur - 41Сезона 86, Трка 12, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex Nikodem-WingAmateur - 33Сезона 86, Трка 12, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giedrius KutkaPro - 19Сезона 86, Трка 12, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerardo RodriguezPro - 21Сезона 86, Трка 12, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej RayboohinRookie - 60Сезона 86, Трка 12, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máté ÁgostonAmateur - 59Сезона 86, Трка 12, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio SaraivaPro - 21Сезона 86, Трка 12, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tibor KocsisAmateur - 63Сезона 86, Трка 12, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FranciaAmateur - 26Сезона 86, Трка 12, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arjan Van SlootenRetiredСезона 86, Трка 12, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato ChichiPro - 18Сезона 86, Трка 12, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LupiAmateur - 35Сезона 86, Трка 12, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giacomo CarnielAmateur - 16Сезона 86, Трка 12, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PratoPro - 7Сезона 86, Трка 12, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kévin ValléeAmateur - 26Сезона 86, Трка 12, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liviu SanduPro - 8Сезона 86, Трка 12, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomás CoelhoPro - 10Сезона 86, Трка 12, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SlevinAmateur - 66Сезона 86, Трка 12, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ville KukkonenAmateur - 29Сезона 86, Трка 12, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek ŠtecAmateur - 12Сезона 86, Трка 12, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ciro ZenoAmateur - 70Сезона 86, Трка 12, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ashok VijayRookie - 125Сезона 86, Трка 12, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David FilhoPro - 24Сезона 86, Трка 12, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damir HictalerMaster - 3Сезона 86, Трка 12, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea ForgioneRookie - 133Сезона 86, Трка 12, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adir BabarosAmateur - 14Сезона 86, Трка 12, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei HarnicuPro - 18Сезона 86, Трка 12, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar EliasAmateur - 68Сезона 86, Трка 12, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Graeme CuthbertAmateur - 51Сезона 86, Трка 12, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikael BrostromMaster - 1Сезона 86, Трка 12, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ihor RusnakPro - 17Сезона 86, Трка 12, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark EdwardsRookie - 41Сезона 86, Трка 12, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael Bolther EngmarkAmateur - 65Сезона 86, Трка 12, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad PostolachePro - 10Сезона 86, Трка 12, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Olivier ProulxPro - 22Сезона 86, Трка 12, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonel ReyPro - 9Сезона 86, Трка 12, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico SilvaAmateur - 79Сезона 86, Трка 12, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter AbbottPro - 12Сезона 86, Трка 12, A-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrea AndreossiAmateur - 30Сезона 86, Трка 12, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ive NakiPro - 5Сезона 86, Трка 12, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Didier Van De VoordeRookie - 137Сезона 86, Трка 12, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca FoisAmateur - 76Сезона 86, Трка 12, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francesca SabbadiniPro - 9Сезона 86, Трка 12, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lourens WurzRetiredСезона 86, Трка 12, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre SiketAmateur - 69Сезона 86, Трка 12, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenny PortreyAmateur - 31Сезона 86, Трка 12, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joshua AbbottPro - 24Сезона 86, Трка 12, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 George KavathasPro - 25Сезона 86, Трка 12, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bruno CaseiroEliteСезона 86, Трка 12, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 88 89 90 » Брзо оди на страница: