Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Fuji (Старт на една трка во Fuji од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 47.35 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 92 93 94 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Louis HanckeAmateur - 63Сезона 90, Трка 8, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Einaras BudreckasPro - 4Сезона 90, Трка 8, A-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomi ValtanenRookie - 149Сезона 90, Трка 8, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoff ToddPro - 13Сезона 90, Трка 8, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renaldi NarendraPro - 17Сезона 90, Трка 8, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol DusiłoPro - 17Сезона 90, Трка 8, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jerry MaasRookie - 23Сезона 90, Трка 8, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo SantosRookie - 115Сезона 90, Трка 8, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ángel BerrónAmateur - 55Сезона 90, Трка 8, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro WiegelsRetiredСезона 90, Трка 8, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary GrycnerRookie - 85Сезона 90, Трка 8, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian BeaulieuAmateur - 33Сезона 90, Трка 8, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro SaAmateur - 39Сезона 90, Трка 8, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca PerrellaAmateur - 66Сезона 90, Трка 8, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alar Erin-uussaarPro - 16Сезона 90, Трка 8, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dávid SifkaPro - 6Сезона 90, Трка 8, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Will EelMaster - 1Сезона 90, Трка 8, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rasmus HeikkiläRookie - 16Сезона 90, Трка 8, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StojkovicPro - 10Сезона 90, Трка 8, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris ZaharovAmateur - 31Сезона 90, Трка 8, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub PonikPro - 3Сезона 90, Трка 8, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eduardo CarugattiAmateur - 44Сезона 90, Трка 8, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas RaišysPro - 11Сезона 90, Трка 8, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł NowakAmateur - 49Сезона 90, Трка 8, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristina IvanovaPro - 3Сезона 90, Трка 8, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Iain LightfootRookie - 130Сезона 90, Трка 8, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Floris MaljersPro - 20Сезона 90, Трка 8, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco AntonioAmateur - 67Сезона 90, Трка 8, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor SafranyikMaster - 3Сезона 90, Трка 8, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezar IvanAmateur - 42Сезона 90, Трка 8, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian MottaRookie - 117Сезона 90, Трка 8, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio ZambettaAmateur - 63Сезона 90, Трка 8, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor NagyAmateur - 18Сезона 90, Трка 8, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš GröpelAmateur - 56Сезона 90, Трка 8, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raphael MadureiraPro - 8Сезона 90, Трка 8, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Murat BeşiktaşPro - 4Сезона 90, Трка 8, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sébastien BoulangerPro - 18Сезона 90, Трка 8, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PobirovskiMaster - 1Сезона 90, Трка 8, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel IglesiasAmateur - 60Сезона 90, Трка 8, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio NappoAmateur - 23Сезона 90, Трка 8, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Valentin CordierAmateur - 61Сезона 90, Трка 8, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pere AlmatretAmateur - 16Сезона 90, Трка 8, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel ChabičovskýRookie - 87Сезона 90, Трка 8, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László PotosAmateur - 54Сезона 90, Трка 8, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoAmateur - 1Сезона 90, Трка 8, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca GiordanoAmateur - 39Сезона 90, Трка 8, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Azat SharipovAmateur - 51Сезона 90, Трка 8, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio NegriAmateur - 80Сезона 90, Трка 8, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John RigosAmateur - 35Сезона 90, Трка 8, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikos TzivasMaster - 5Сезона 90, Трка 8, P-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek WaleczekPro - 12Сезона 90, Трка 8, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian PfahlAmateur - 73Сезона 90, Трка 8, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vítězslav SchimmerleAmateur - 36Сезона 90, Трка 8, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddie GoodallPro - 7Сезона 90, Трка 8, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edson JuniorAmateur - 29Сезона 90, Трка 8, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MachareteAmateur - 58Сезона 90, Трка 8, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liviu SanduAmateur - 26Сезона 90, Трка 8, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kiss SándorAmateur - 55Сезона 90, Трка 8, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon DavisPro - 9Сезона 90, Трка 8, A-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Istvan SimonAmateur - 80Сезона 90, Трка 8, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier ListaRookie - 11Сезона 90, Трка 8, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martina MayerPro - 4Сезона 90, Трка 8, A-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Piero AstorinoAmateur - 31Сезона 90, Трка 8, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Damian MaryniokRookie - 112Сезона 90, Трка 8, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KokoszkaAmateur - 7Сезона 90, Трка 8, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harvey ReevesPro - 13Сезона 90, Трка 8, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roy RentesPro - 6Сезона 90, Трка 8, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis Felipe Caetano VazRetiredСезона 90, Трка 8, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfréd GeisslerAmateur - 62Сезона 90, Трка 8, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio JuniorRookie - 150Сезона 90, Трка 8, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca Dal SaccoPro - 13Сезона 90, Трка 8, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex NicoPro - 6Сезона 90, Трка 8, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frank WieneckeAmateur - 67Сезона 90, Трка 8, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maikel Van Der BeekAmateur - 37Сезона 90, Трка 8, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide GallianiPro - 13Сезона 90, Трка 8, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon ChmuraAmateur - 55Сезона 90, Трка 8, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro CoelhoAmateur - 43Сезона 90, Трка 8, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leffe PetitAmateur - 35Сезона 90, Трка 8, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaroslav KrenželákAmateur - 27Сезона 90, Трка 8, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zahid ÖzkaraAmateur - 71Сезона 90, Трка 8, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio MelaniAmateur - 60Сезона 90, Трка 8, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jiri TheodorRookie - 143Сезона 90, Трка 8, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serhii ShelestAmateur - 36Сезона 90, Трка 8, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco SalazarPro - 16Сезона 90, Трка 8, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nino BonazzaRookie - 20Сезона 90, Трка 8, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian WindellPro - 24Сезона 90, Трка 8, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stéphane RombauxPro - 14Сезона 90, Трка 8, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko KoivistoRookie - 103Сезона 90, Трка 8, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin DurhamAmateur - 45Сезона 90, Трка 8, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Keith WhittakerPro - 7Сезона 90, Трка 8, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamal ClavelAmateur - 54Сезона 90, Трка 8, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdulah Çi̇lPro - 24Сезона 90, Трка 8, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Farkhad RakhimzhanovAmateur - 21Сезона 90, Трка 8, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jonas WeberAmateur - 34Сезона 90, Трка 8, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Berkay KahramanPro - 7Сезона 90, Трка 8, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vakaris SutkusAmateur - 55Сезона 90, Трка 8, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carl KeatingPro - 24Сезона 90, Трка 8, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Luis Gasca LeyvaAmateur - 51Сезона 90, Трка 8, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christopher MoraesAmateur - 80Сезона 90, Трка 8, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian BrouwerAmateur - 14Сезона 90, Трка 8, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 92 93 94 » Брзо оди на страница: