Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Fiorano (Старт на една трка во Fiorano од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 93.59 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 44 45 46 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Max ScorinoffPro - 8Сезона 82, Трка 14, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno VicenteMaster - 4Сезона 82, Трка 14, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edmund CiemnyRookie - 7Сезона 82, Трка 14, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hannu JuholaRookie - 28Сезона 82, Трка 14, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mack CottonPro - 22Сезона 82, Трка 14, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad NedobugaMaster - 1Сезона 82, Трка 14, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Helmut HeiterPro - 6Сезона 82, Трка 14, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Caíke KaulingPro - 16Сезона 82, Трка 14, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jere AiraksinenAmateur - 35Сезона 82, Трка 14, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dean FrancisMaster - 5Сезона 82, Трка 14, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierluigi MarongiuAmateur - 59Сезона 82, Трка 14, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maik HirschbergAmateur - 68Сезона 82, Трка 14, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ty BantaAmateur - 30Сезона 82, Трка 14, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barry PikeRetiredСезона 82, Трка 14, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nicolas GrollierAmateur - 22Сезона 82, Трка 14, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarek JaguszewskiRookie - 146Сезона 82, Трка 14, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristhian EngemannAmateur - 6Сезона 82, Трка 14, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonín ZelenkaRookie - 81Сезона 82, Трка 14, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SilvaAmateur - 5Сезона 82, Трка 14, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nyári ZsoltRookie - 8Сезона 82, Трка 14, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Natalia BukałaPro - 17Сезона 82, Трка 14, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudio SchumacherRookie - 107Сезона 82, Трка 14, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petteri AnderssonAmateur - 28Сезона 82, Трка 14, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zivanovic NikolaPro - 22Сезона 82, Трка 14, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliEliteСезона 82, Трка 14, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luka ŠtajdoharRetiredСезона 82, Трка 14, R-151Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luiz LeiteRookie - 148Сезона 82, Трка 14, R-159Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert Van RoyRetiredСезона 82, Трка 14, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan StojkovicAmateur - 45Сезона 82, Трка 14, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran MomirskiAmateur - 35Сезона 82, Трка 14, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergey VosnesenskyMaster - 5Сезона 82, Трка 14, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marius ČerniauskasRookie - 127Сезона 82, Трка 14, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás KonrádAmateur - 35Сезона 82, Трка 14, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz WolakAmateur - 59Сезона 82, Трка 14, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rares HarceagaAmateur - 34Сезона 82, Трка 14, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz BoryczkaPro - 9Сезона 82, Трка 14, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Markus KorppiRetiredСезона 82, Трка 14, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike BachAmateur - 42Сезона 82, Трка 14, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ValíčekPro - 7Сезона 82, Трка 14, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Philip RüttimannRetiredСезона 82, Трка 14, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien SailliotAmateur - 19Сезона 82, Трка 14, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin HudsonAmateur - 10Сезона 82, Трка 14, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jovan MilicPro - 9Сезона 82, Трка 14, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jack LevesqueRookie - 94Сезона 82, Трка 14, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KowalskiRookie - 95Сезона 82, Трка 14, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthieu PortalMaster - 4Сезона 82, Трка 14, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel FigueiredoRookie - 99Сезона 82, Трка 14, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeremy SarrasinAmateur - 43Сезона 82, Трка 14, A-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marek TarčaAmateur - 61Сезона 82, Трка 14, R-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Seiko GeorgeRetiredСезона 82, Трка 14, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiliano ZaleskiRookie - 108Сезона 82, Трка 14, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel ChabičovskýRookie - 55Сезона 82, Трка 14, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Torsten WilkeAmateur - 31Сезона 82, Трка 14, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adamir Marum CuryAmateur - 67Сезона 82, Трка 14, R-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimír MlnaříkRookie - 13Сезона 82, Трка 14, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien GobinAmateur - 63Сезона 82, Трка 14, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco UribeAmateur - 30Сезона 82, Трка 14, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luboš UrbaničAmateur - 18Сезона 82, Трка 14, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoPro - 8Сезона 82, Трка 14, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fábio ConceiçãoAmateur - 43Сезона 82, Трка 14, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dion StaalPro - 1Сезона 82, Трка 14, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fran MartosAmateur - 59Сезона 82, Трка 14, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ábne SoaresAmateur - 52Сезона 82, Трка 14, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian LisajAmateur - 73Сезона 82, Трка 14, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loius MandrinRookie - 20Сезона 82, Трка 14, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Derek LunnonAmateur - 2Сезона 82, Трка 14, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgenii KozlovskiyAmateur - 49Сезона 82, Трка 14, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Todor MitevPro - 8Сезона 82, Трка 14, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BraccoAmateur - 28Сезона 82, Трка 14, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik TóthAmateur - 58Сезона 82, Трка 14, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tobias HeinemeyerAmateur - 79Сезона 82, Трка 14, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni BertoloAmateur - 73Сезона 82, Трка 14, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul PayaAmateur - 66Сезона 82, Трка 14, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel LopezAmateur - 54Сезона 82, Трка 14, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio FaccinPro - 5Сезона 82, Трка 14, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimítris PapRookie - 73Сезона 82, Трка 14, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Hernan GutierrezRookie - 41Сезона 82, Трка 14, R-123Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas GeißlerPro - 20Сезона 82, Трка 14, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca GrazioliPro - 25Сезона 82, Трка 14, R-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Todor TonevAmateur - 35Сезона 82, Трка 14, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris TsalasPro - 25Сезона 82, Трка 14, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon DavisAmateur - 52Сезона 82, Трка 14, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matias FigueraPro - 12Сезона 82, Трка 14, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila GorePro - 25Сезона 82, Трка 14, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo HigorRookie - 57Сезона 82, Трка 14, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni OrecchioniMaster - 4Сезона 82, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan OlofssonPro - 17Сезона 82, Трка 14, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 18Сезона 82, Трка 14, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca NanniPro - 20Сезона 82, Трка 14, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo SoaresAmateur - 76Сезона 82, Трка 14, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Onur GuardianMaster - 2Сезона 82, Трка 14, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Francisco ChangoAmateur - 54Сезона 82, Трка 14, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltán NagyRookie - 49Сезона 82, Трка 14, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis SarloRookie - 110Сезона 82, Трка 14, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel SmithAmateur - 65Сезона 82, Трка 14, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darek KrawczukRookie - 68Сезона 82, Трка 14, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas CasimiroAmateur - 42Сезона 82, Трка 14, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evandro MacedoRookie - 102Сезона 82, Трка 14, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillermo IborraAmateur - 26Сезона 82, Трка 14, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RosaPro - 23Сезона 82, Трка 14, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 44 45 46 » Брзо оди на страница: