Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Monza (Старт на една трка во Monza од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 60.98 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 70 71 72 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Martijn RipRookie - 127Сезона 83, Трка 13, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jenne BreugelmansMaster - 5Сезона 83, Трка 13, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pasi LuiroRookie - 26Сезона 83, Трка 13, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele AmbroggiAmateur - 22Сезона 83, Трка 13, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vilnis KaulinsAmateur - 35Сезона 83, Трка 13, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos VillacastinAmateur - 38Сезона 83, Трка 13, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew GreenPro - 7Сезона 83, Трка 13, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Greg TierneyPro - 12Сезона 83, Трка 13, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucian CiobanuRetiredСезона 83, Трка 13, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter Dalla VecchiaAmateur - 7Сезона 83, Трка 13, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis FerreiraPro - 24Сезона 83, Трка 13, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Diaconu AdrianAmateur - 41Сезона 83, Трка 13, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique RamosAmateur - 59Сезона 83, Трка 13, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zak WeaverRetiredСезона 83, Трка 13, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony WoodfordAmateur - 24Сезона 83, Трка 13, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bayram Fatih DeveciPro - 23Сезона 83, Трка 13, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony PowellAmateur - 52Сезона 83, Трка 13, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel KrooswijkRetiredСезона 83, Трка 13, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wieslaw LipskiAmateur - 4Сезона 83, Трка 13, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milan BogicAmateur - 24Сезона 83, Трка 13, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan HalfordAmateur - 39Сезона 83, Трка 13, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GordovRetiredСезона 83, Трка 13, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin MalecRookie - 22Сезона 83, Трка 13, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario HoyosPro - 19Сезона 83, Трка 13, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mick RelfRetiredСезона 83, Трка 13, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba VinczeAmateur - 62Сезона 83, Трка 13, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alcides Fabian Santa CruzAmateur - 3Сезона 83, Трка 13, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arley Fernando Chávez SuárezAmateur - 50Сезона 83, Трка 13, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emmanuel RouyerRetiredСезона 83, Трка 13, R-82Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub PonikPro - 3Сезона 83, Трка 13, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edömér BányaiAmateur - 42Сезона 83, Трка 13, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ariel JulianAmateur - 4Сезона 83, Трка 13, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisEliteСезона 83, Трка 13, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Łukasz MatusiakRetiredСезона 83, Трка 13, A-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Abdullah Al FarsiAmateur - 46Сезона 83, Трка 13, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo OliveiraAmateur - 48Сезона 83, Трка 13, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alihan ZorAmateur - 53Сезона 83, Трка 13, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo GuarimAmateur - 54Сезона 83, Трка 13, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh AndersonRookie - 2Сезона 83, Трка 13, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis GonzálezAmateur - 78Сезона 83, Трка 13, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ralf KutowskyPro - 16Сезона 83, Трка 13, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter L SosaPro - 16Сезона 83, Трка 13, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sébastien MorineauRetiredСезона 83, Трка 13, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juca SantosRookie - 81Сезона 83, Трка 13, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giangi MeneghettiRetiredСезона 83, Трка 13, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan PereyraAmateur - 22Сезона 83, Трка 13, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas JankauskasRetiredСезона 83, Трка 13, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Javier RechePro - 6Сезона 83, Трка 13, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Richard Robin PauksonAmateur - 16Сезона 83, Трка 13, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel IglesiasAmateur - 59Сезона 83, Трка 13, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joscha BüllesbachMaster - 3Сезона 83, Трка 13, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atanas GeorgievRookie - 14Сезона 83, Трка 13, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raffaele TaniniRetiredСезона 83, Трка 13, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hristo GatevRookie - 48Сезона 83, Трка 13, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ferenc KonczMaster - 5Сезона 83, Трка 13, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik PahomovRetiredСезона 83, Трка 13, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patricio CostaRetiredСезона 83, Трка 13, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin SilvaMaster - 5Сезона 83, Трка 13, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rifat MujkićRookie - 41Сезона 83, Трка 13, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul BrosnanAmateur - 70Сезона 83, Трка 13, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kyle MorrisPro - 17Сезона 83, Трка 13, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasRetiredСезона 83, Трка 13, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis BuitragoRetiredСезона 83, Трка 13, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Roxin TudoracheRetiredСезона 83, Трка 13, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Herman EpskampPro - 23Сезона 83, Трка 13, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zoltan KormosAmateur - 49Сезона 83, Трка 13, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amilcare SulcisRetiredСезона 83, Трка 13, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony EarlRookie - 43Сезона 83, Трка 13, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renzy SousouRookie - 34Сезона 83, Трка 13, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mladen StošićAmateur - 61Сезона 83, Трка 13, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bence VargaRookie - 68Сезона 83, Трка 13, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel JugaruRetiredСезона 83, Трка 13, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan KohlAmateur - 50Сезона 83, Трка 13, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabor CsizmadiaPro - 15Сезона 83, Трка 13, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas HosryAmateur - 42Сезона 83, Трка 13, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thomas MüntzerPro - 13Сезона 83, Трка 13, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrice CottyAmateur - 43Сезона 83, Трка 13, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Fernandez1Master - 3Сезона 83, Трка 13, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason CookAmateur - 29Сезона 83, Трка 13, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro DiasRookie - 17Сезона 83, Трка 13, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 9Сезона 83, Трка 13, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrik OlofssonAmateur - 46Сезона 83, Трка 13, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harvey ReevesAmateur - 32Сезона 83, Трка 13, A-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel SmithAmateur - 65Сезона 83, Трка 13, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jens JäschkeAmateur - 28Сезона 83, Трка 13, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matt CullenRetiredСезона 83, Трка 13, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil MulveyPro - 21Сезона 83, Трка 13, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fagner AlmeidaAmateur - 11Сезона 83, Трка 13, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonardo NavarroPro - 24Сезона 83, Трка 13, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert DeethAmateur - 45Сезона 83, Трка 13, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexandros MakosAmateur - 46Сезона 83, Трка 13, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Colin MaslinAmateur - 67Сезона 83, Трка 13, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David AdamAmateur - 7Сезона 83, Трка 13, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maksym RubtsovAmateur - 76Сезона 83, Трка 13, A-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel PoláčekAmateur - 34Сезона 83, Трка 13, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hector MedellinAmateur - 25Сезона 83, Трка 13, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko LahtiRookie - 109Сезона 83, Трка 13, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niels Van HeijsterPro - 20Сезона 83, Трка 13, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefanie MeuslichAmateur - 74Сезона 83, Трка 13, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeff BodelleRetiredСезона 83, Трка 13, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 70 71 72 » Брзо оди на страница: