Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Hungaroring (Старт на една трка во Hungaroring од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 56.83 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 74 75 76 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Andy PopePro - 21Сезона 83, Трка 1, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maxim Kotov2Pro - 14Сезона 83, Трка 1, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlad NedobugaMaster - 1Сезона 83, Трка 1, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos VillacastinAmateur - 63Сезона 83, Трка 1, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 James KeeblePro - 16Сезона 83, Трка 1, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jani KaipainenAmateur - 7Сезона 83, Трка 1, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis FerreiraMaster - 5Сезона 83, Трка 1, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Julian ThornberAmateur - 9Сезона 83, Трка 1, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David Rolleston1EliteСезона 83, Трка 1, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luke MasonRookie - 35Сезона 83, Трка 1, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko DavidovicAmateur - 70Сезона 83, Трка 1, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László HodosánPro - 6Сезона 83, Трка 1, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukas HajdukAmateur - 35Сезона 83, Трка 1, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony PowellAmateur - 52Сезона 83, Трка 1, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Samuel DanielRetiredСезона 83, Трка 1, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rishabh BhatiaRetiredСезона 83, Трка 1, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis PavilionisPro - 25Сезона 83, Трка 1, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian JuszkiewiczRookie - 87Сезона 83, Трка 1, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergei GordovPro - 3Сезона 83, Трка 1, A-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cesare LiaciAmateur - 63Сезона 83, Трка 1, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis CastroRookie - 29Сезона 83, Трка 1, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Goran MomirskiAmateur - 35Сезона 83, Трка 1, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thiago LuizRetiredСезона 83, Трка 1, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro MouraEliteСезона 83, Трка 1, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edömér BányaiAmateur - 10Сезона 83, Трка 1, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir ValisMaster - 2Сезона 83, Трка 1, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Toni NenPro - 14Сезона 83, Трка 1, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karolis GibavičiusAmateur - 11Сезона 83, Трка 1, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcel NiggeRookie - 108Сезона 83, Трка 1, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludvík PilzAmateur - 58Сезона 83, Трка 1, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Razvan MiteaAmateur - 41Сезона 83, Трка 1, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alihan ZorAmateur - 53Сезона 83, Трка 1, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide FellaAmateur - 27Сезона 83, Трка 1, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Frédéric FrèreRookie - 30Сезона 83, Трка 1, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro CascanteAmateur - 53Сезона 83, Трка 1, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henrique NunesAmateur - 51Сезона 83, Трка 1, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz MikolajczakRetiredСезона 83, Трка 1, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil JózwikPro - 3Сезона 83, Трка 1, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon KutAmateur - 62Сезона 83, Трка 1, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Georgi HristovRetiredСезона 83, Трка 1, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joery RietveldRetiredСезона 83, Трка 1, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Attila BakosAmateur - 19Сезона 83, Трка 1, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vasko ToninRookie - 14Сезона 83, Трка 1, R-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabó DánielAmateur - 77Сезона 83, Трка 1, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Atanas GeorgievRookie - 121Сезона 83, Трка 1, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor PerervaPro - 3Сезона 83, Трка 1, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwan JulienAmateur - 35Сезона 83, Трка 1, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik PahomovRookie - 34Сезона 83, Трка 1, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel ŠtenglAmateur - 11Сезона 83, Трка 1, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erik HarkenPro - 21Сезона 83, Трка 1, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Musa YilmazAmateur - 55Сезона 83, Трка 1, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mart TremblePro - 23Сезона 83, Трка 1, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Carlos CaballeroRookie - 74Сезона 83, Трка 1, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rytis AstrauskasAmateur - 41Сезона 83, Трка 1, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeff DaileyAmateur - 54Сезона 83, Трка 1, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis BuitragoAmateur - 17Сезона 83, Трка 1, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mattia Di MaroAmateur - 38Сезона 83, Трка 1, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panayiótis PapanikoláouAmateur - 46Сезона 83, Трка 1, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Herman EpskampPro - 8Сезона 83, Трка 1, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Máté ÁgostonAmateur - 55Сезона 83, Трка 1, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John WardAmateur - 39Сезона 83, Трка 1, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maros SamuelsonAmateur - 51Сезона 83, Трка 1, R-131Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrizio MyRookie - 23Сезона 83, Трка 1, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vito PapangeloPro - 20Сезона 83, Трка 1, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikolay KolevRookie - 53Сезона 83, Трка 1, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Benedetto Di VicoRetiredСезона 83, Трка 1, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Max Del BiancoAmateur - 36Сезона 83, Трка 1, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan SchalteggerRookie - 56Сезона 83, Трка 1, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vladimir SimaginAmateur - 57Сезона 83, Трка 1, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mladen StošićPro - 13Сезона 83, Трка 1, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christophe BrouAmateur - 24Сезона 83, Трка 1, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel MatiasAmateur - 29Сезона 83, Трка 1, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aldo CestinoAmateur - 79Сезона 83, Трка 1, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ermanno IosaRookie - 109Сезона 83, Трка 1, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pietro GiardinoRetiredСезона 83, Трка 1, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milos MarkovicPro - 22Сезона 83, Трка 1, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antoni VilatjeAmateur - 67Сезона 83, Трка 1, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Asdrúbal CorralMaster - 4Сезона 83, Трка 1, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin MulattieriPro - 13Сезона 83, Трка 1, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Camilo CoelhoRookie - 89Сезона 83, Трка 1, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano DuoPro - 16Сезона 83, Трка 1, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrice CottyAmateur - 43Сезона 83, Трка 1, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul AllawayAmateur - 64Сезона 83, Трка 1, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adir BabarosAmateur - 19Сезона 83, Трка 1, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 18Сезона 83, Трка 1, A-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aldo LoponiRookie - 150Сезона 83, Трка 1, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian RosasAmateur - 44Сезона 83, Трка 1, R-143Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nigel SmithAmateur - 65Сезона 83, Трка 1, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil MulveyPro - 21Сезона 83, Трка 1, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eamon McmenaminAmateur - 7Сезона 83, Трка 1, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Soledad SorianoRookie - 125Сезона 83, Трка 1, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jeronimo SanchezAmateur - 66Сезона 83, Трка 1, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenny Anderson PeresRookie - 76Сезона 83, Трка 1, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Phil GuilbRookie - 128Сезона 83, Трка 1, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bob ChristensenAmateur - 54Сезона 83, Трка 1, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefanie MeuslichRookie - 14Сезона 83, Трка 1, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 André AhlbergMaster - 4Сезона 83, Трка 1, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Serhan BaşAmateur - 4Сезона 83, Трка 1, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fazekas MárkAmateur - 21Сезона 83, Трка 1, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vítor CarvalhoRookie - 127Сезона 83, Трка 1, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 74 75 76 » Брзо оди на страница: