Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Nurburgring (Старт на една трка во Nurburgring од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 75.17 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 56 57 58 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Domantas RasalskisAmateur - 15Сезона 82, Трка 17, R-134Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kuba DebiecPro - 10Сезона 82, Трка 17, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Béla OrmosPro - 17Сезона 82, Трка 17, A-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chad HendricksonAmateur - 61Сезона 82, Трка 17, R-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommi TurakainenRookie - 47Сезона 82, Трка 17, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrew GreenPro - 1Сезона 82, Трка 17, P-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol OpokaPro - 12Сезона 82, Трка 17, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivan PetrovskiRookie - 149Сезона 82, Трка 17, R-149Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Przemyslaw LewosinskiRetiredСезона 82, Трка 17, R-152Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Christian BiancuPro - 13Сезона 82, Трка 17, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 António RebeloAmateur - 39Сезона 82, Трка 17, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ty BantaAmateur - 30Сезона 82, Трка 17, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edwin CarlierAmateur - 4Сезона 82, Трка 17, R-158Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arthur MartinelloAmateur - 15Сезона 82, Трка 17, R-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John IbbotsonMaster - 5Сезона 82, Трка 17, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko DavidovicAmateur - 70Сезона 82, Трка 17, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PereiraPro - 7Сезона 82, Трка 17, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tony WoodfordPro - 18Сезона 82, Трка 17, A-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dawid KudłaczAmateur - 13Сезона 82, Трка 17, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László HodosánPro - 6Сезона 82, Трка 17, P-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erick SilvaAmateur - 5Сезона 82, Трка 17, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ljubisa BajicRookie - 125Сезона 82, Трка 17, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zygintas SauliusRookie - 105Сезона 82, Трка 17, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nyári ZsoltRookie - 8Сезона 82, Трка 17, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alberto PtakAmateur - 13Сезона 82, Трка 17, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bob JeattRookie - 29Сезона 82, Трка 17, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mika PekkarinenPro - 12Сезона 82, Трка 17, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio FanelliMaster - 4Сезона 82, Трка 17, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian CangaroPro - 2Сезона 82, Трка 17, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filip CristianPro - 7Сезона 82, Трка 17, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bert Van RoyRetiredСезона 82, Трка 17, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alexander KatelievPro - 15Сезона 82, Трка 17, A-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario SalvadorAmateur - 14Сезона 82, Трка 17, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessandro FiumanoRookie - 46Сезона 82, Трка 17, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dimitar ValkarevAmateur - 5Сезона 82, Трка 17, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oscar PereiraAmateur - 41Сезона 82, Трка 17, R-93Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel PanadeiroRookie - 9Сезона 82, Трка 17, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub PonikPro - 21Сезона 82, Трка 17, A-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba Kuti HorváthAmateur - 54Сезона 82, Трка 17, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivaylo TanevPro - 21Сезона 82, Трка 17, A-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Grzegorz WolakAmateur - 59Сезона 82, Трка 17, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alastair BaldwinRookie - 22Сезона 82, Трка 17, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BinatoAmateur - 53Сезона 82, Трка 17, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joel PerlovAmateur - 45Сезона 82, Трка 17, R-49Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Geoffrey GillPro - 12Сезона 82, Трка 17, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andres DuffeyMaster - 2Сезона 82, Трка 17, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josser BuitragoRetiredСезона 82, Трка 17, R-157Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew WheelerAmateur - 25Сезона 82, Трка 17, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hola EvonyMaster - 1Сезона 82, Трка 17, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoycho StoychevAmateur - 23Сезона 82, Трка 17, A-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthias GaengeAmateur - 15Сезона 82, Трка 17, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel TeixeiraAmateur - 73Сезона 82, Трка 17, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zakir KarimAmateur - 63Сезона 82, Трка 17, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monika StasiakAmateur - 39Сезона 82, Трка 17, R-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcelo Do SouzaRookie - 88Сезона 82, Трка 17, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Svajūnas MikštaMaster - 2Сезона 82, Трка 17, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renan MüllerAmateur - 79Сезона 82, Трка 17, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paweł ŁadziakRookie - 103Сезона 82, Трка 17, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio GattulliEliteСезона 82, Трка 17, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paulo VarelaAmateur - 16Сезона 82, Трка 17, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krisztián VeinperlMaster - 5Сезона 82, Трка 17, P-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szabó DánielAmateur - 77Сезона 82, Трка 17, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose SalasAmateur - 2Сезона 82, Трка 17, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo CarbaPro - 5Сезона 82, Трка 17, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastien GobinAmateur - 63Сезона 82, Трка 17, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel RodriguezAmateur - 4Сезона 82, Трка 17, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio LópezAmateur - 68Сезона 82, Трка 17, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tudor LapusanRetiredСезона 82, Трка 17, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoAmateur - 80Сезона 82, Трка 17, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sasa KuzmanovicRookie - 5Сезона 82, Трка 17, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz CzechowskiAmateur - 27Сезона 82, Трка 17, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leigh BarkerAmateur - 56Сезона 82, Трка 17, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Csaba MagyariAmateur - 19Сезона 82, Трка 17, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dion StaalPro - 1Сезона 82, Трка 17, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriel BuradaRookie - 36Сезона 82, Трка 17, R-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vlado RadujkoPro - 14Сезона 82, Трка 17, A-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ábne SoaresAmateur - 52Сезона 82, Трка 17, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcos GonzálezAmateur - 9Сезона 82, Трка 17, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stanislav HavranekAmateur - 44Сезона 82, Трка 17, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krystian LisajAmateur - 73Сезона 82, Трка 17, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rastislav BaroňAmateur - 28Сезона 82, Трка 17, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Evgenii KozlovskiyAmateur - 49Сезона 82, Трка 17, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiago SouzaAmateur - 5Сезона 82, Трка 17, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raul PayaRookie - 86Сезона 82, Трка 17, R-69Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio FaccinPro - 5Сезона 82, Трка 17, A-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Barna TóthPro - 11Сезона 82, Трка 17, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David DiasAmateur - 66Сезона 82, Трка 17, A-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Márton Martin SafranyikPro - 6Сезона 82, Трка 17, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sarah BilliottePro - 22Сезона 82, Трка 17, A-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leo XavierAmateur - 34Сезона 82, Трка 17, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gareth GriffithsAmateur - 63Сезона 82, Трка 17, R-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano KirstAmateur - 57Сезона 82, Трка 17, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gyuri SzékelyEliteСезона 82, Трка 17, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor MihaliskaPro - 18Сезона 82, Трка 17, A-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian ArbonaAmateur - 27Сезона 82, Трка 17, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David NzuziAmateur - 77Сезона 82, Трка 17, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jon DavisAmateur - 52Сезона 82, Трка 17, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Radim ŠustekAmateur - 54Сезона 82, Трка 17, R-153Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Milos MarkovicPro - 22Сезона 82, Трка 17, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan Velske3RetiredСезона 82, Трка 17, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 56 57 58 » Брзо оди на страница: