Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Hockenheim (Старт на една трка во Hockenheim од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 80.36 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 53 54 55 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Leif NielsenAmateur - 50Сезона 87, Трка 5, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Audrius MuraskaAmateur - 35Сезона 87, Трка 5, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor RamosAmateur - 22Сезона 87, Трка 5, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Glen LockwoodAmateur - 51Сезона 87, Трка 5, R-125Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erikas PopoviciusAmateur - 23Сезона 87, Трка 5, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John KenyonAmateur - 3Сезона 87, Трка 5, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Sebastian TorresMaster - 5Сезона 87, Трка 5, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pawel DyrkaAmateur - 59Сезона 87, Трка 5, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wayne EdwardsPro - 9Сезона 87, Трка 5, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mikko SuhonenPro - 24Сезона 87, Трка 5, A-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario OcampoPro - 13Сезона 87, Трка 5, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maik HirschbergPro - 14Сезона 87, Трка 5, P-14Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Allen NelsonAmateur - 4Сезона 87, Трка 5, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Glenn SciberrasAmateur - 52Сезона 87, Трка 5, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marko AholaAmateur - 9Сезона 87, Трка 5, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Krzysztof KasinskiMaster - 1Сезона 87, Трка 5, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Collin ClémentAmateur - 29Сезона 87, Трка 5, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mike LeoneAmateur - 40Сезона 87, Трка 5, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oleksa VyshnivskyPro - 18Сезона 87, Трка 5, P-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ross MyersAmateur - 55Сезона 87, Трка 5, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ant CrossPro - 17Сезона 87, Трка 5, A-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Víctor DiéguezAmateur - 10Сезона 87, Трка 5, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge PellPro - 3Сезона 87, Трка 5, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Anthony D'AmicoRookie - 77Сезона 87, Трка 5, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alex CronhalRookie - 94Сезона 87, Трка 5, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Liudvikas SelmistraitisPro - 5Сезона 87, Трка 5, P-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José Luis Saravia MoralesRookie - 70Сезона 87, Трка 5, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario VladimirovMaster - 5Сезона 87, Трка 5, P-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil ColePro - 6Сезона 87, Трка 5, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel SotoAmateur - 79Сезона 87, Трка 5, R-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 István BenedekRookie - 21Сезона 87, Трка 5, R-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SousaPro - 10Сезона 87, Трка 5, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Denis SinkoAmateur - 26Сезона 87, Трка 5, R-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lance DiazAmateur - 47Сезона 87, Трка 5, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Enrique FortAmateur - 35Сезона 87, Трка 5, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ludvík PilzAmateur - 69Сезона 87, Трка 5, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ali AydınPro - 11Сезона 87, Трка 5, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato CorreiaRookie - 147Сезона 87, Трка 5, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adam WójcikAmateur - 36Сезона 87, Трка 5, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos Marcelo RodriguezPro - 23Сезона 87, Трка 5, A-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daley AtkinsonAmateur - 57Сезона 87, Трка 5, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor SafranyikMaster - 2Сезона 87, Трка 5, P-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mario MolinaAmateur - 11Сезона 87, Трка 5, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miky BassiAmateur - 16Сезона 87, Трка 5, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jodenilson Bruce DiasRookie - 122Сезона 87, Трка 5, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefano PagnoniRookie - 53Сезона 87, Трка 5, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pál BaracsiPro - 19Сезона 87, Трка 5, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karol MazurekPro - 20Сезона 87, Трка 5, A-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dempsey DegraeveAmateur - 12Сезона 87, Трка 5, R-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrej FülöpAmateur - 3Сезона 87, Трка 5, A-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alessio ConvitoPro - 21Сезона 87, Трка 5, A-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikola JancicPro - 20Сезона 87, Трка 5, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giuseppe SavanelliAmateur - 39Сезона 87, Трка 5, R-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boldizsár TelekiAmateur - 6Сезона 87, Трка 5, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laszlo SzegediAmateur - 64Сезона 87, Трка 5, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paolo BonettiAmateur - 56Сезона 87, Трка 5, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitalij PetrovAmateur - 60Сезона 87, Трка 5, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafał HermanowiczRookie - 105Сезона 87, Трка 5, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dmitry StarostachevPro - 13Сезона 87, Трка 5, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adamir Marum CuryAmateur - 44Сезона 87, Трка 5, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert LakatosPro - 16Сезона 87, Трка 5, A-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juan Pablo MeloAmateur - 59Сезона 87, Трка 5, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio CorioEliteСезона 87, Трка 5, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luigi CalvaresiRookie - 25Сезона 87, Трка 5, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sárga GáborRookie - 95Сезона 87, Трка 5, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sergio RuizPro - 2Сезона 87, Трка 5, A-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alen BatPro - 14Сезона 87, Трка 5, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlo RamondiniAmateur - 72Сезона 87, Трка 5, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom ProcházkaAmateur - 35Сезона 87, Трка 5, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor GutierrezPro - 2Сезона 87, Трка 5, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ádám JávorAmateur - 75Сезона 87, Трка 5, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edson JuniorPro - 18Сезона 87, Трка 5, A-27Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zeljko FilipovicPro - 23Сезона 87, Трка 5, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco TomeiAmateur - 69Сезона 87, Трка 5, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sahil ChandnaniAmateur - 15Сезона 87, Трка 5, R-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo GarbinAmateur - 25Сезона 87, Трка 5, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin ChnapkoRookie - 111Сезона 87, Трка 5, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Apostolis SakellariouPro - 4Сезона 87, Трка 5, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brian MurphyAmateur - 66Сезона 87, Трка 5, R-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio MorenoAmateur - 79Сезона 87, Трка 5, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Uilton SantosAmateur - 25Сезона 87, Трка 5, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ladislav TrakovickyAmateur - 3Сезона 87, Трка 5, R-101Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Craig DimmickPro - 17Сезона 87, Трка 5, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Salvatore AggiatoAmateur - 21Сезона 87, Трка 5, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio SantosAmateur - 8Сезона 87, Трка 5, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aziz Can YücelPro - 13Сезона 87, Трка 5, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Patrick HeberRookie - 22Сезона 87, Трка 5, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David PanićPro - 22Сезона 87, Трка 5, A-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo LatinoPro - 17Сезона 87, Трка 5, A-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gustavo SilvaPro - 1Сезона 87, Трка 5, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David WickensRookie - 144Сезона 87, Трка 5, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Darren BrownPro - 19Сезона 87, Трка 5, A-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hugo HigorAmateur - 30Сезона 87, Трка 5, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevin FortinPro - 16Сезона 87, Трка 5, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BothMaster - 1Сезона 87, Трка 5, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michele LamorettiAmateur - 14Сезона 87, Трка 5, R-121Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert PezziAmateur - 35Сезона 87, Трка 5, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mirco BaldiniPro - 11Сезона 87, Трка 5, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Velebantu ZwaneAmateur - 48Сезона 87, Трка 5, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elia LenzuAmateur - 32Сезона 87, Трка 5, A-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 53 54 55 » Брзо оди на страница: