Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Paul Ricard (Старт на една трка во Paul Ricard од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 69.26 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 74 75 76 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 César AndradeMaster - 5Сезона 95, Трка 4, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo RetaAmateur - 38Сезона 95, Трка 4, A-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vitor Gonçalves NovoPro - 6Сезона 95, Трка 4, P-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro Criado EspejoRetiredСезона 95, Трка 4, A-58Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniele AmbroggiPro - 7Сезона 95, Трка 4, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrey BogdanovAmateur - 28Сезона 95, Трка 4, R-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil McewanRetiredСезона 95, Трка 4, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Girts GriestinsRookie - 32Сезона 95, Трка 4, R-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juho TillonenAmateur - 2Сезона 95, Трка 4, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Terry WestAmateur - 27Сезона 95, Трка 4, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vadim DomashovetsAmateur - 15Сезона 95, Трка 4, R-129Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joe ManifoldPro - 5Сезона 95, Трка 4, P-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lee HardingEliteСезона 95, Трка 4, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Harlan RaynesAmateur - 2Сезона 95, Трка 4, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jakub MitterAmateur - 37Сезона 95, Трка 4, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lauri TubarikAmateur - 55Сезона 95, Трка 4, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge MateusRetiredСезона 95, Трка 4, R-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel MiklovičAmateur - 24Сезона 95, Трка 4, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KardaMaster - 1Сезона 95, Трка 4, P-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Arnaud de MarneffePro - 19Сезона 95, Трка 4, A-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dani SkubsPro - 7Сезона 95, Трка 4, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaanus SiiderAmateur - 13Сезона 95, Трка 4, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter FloinAmateur - 56Сезона 95, Трка 4, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nikifor PetrovAmateur - 14Сезона 95, Трка 4, R-111Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo PiánAmateur - 35Сезона 95, Трка 4, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel IlievAmateur - 19Сезона 95, Трка 4, P-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriano SoaresAmateur - 73Сезона 95, Трка 4, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Plamen IlievPro - 25Сезона 95, Трка 4, P-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jansen SantosRookie - 9Сезона 95, Трка 4, R-150Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dinei MéloRookie - 65Сезона 95, Трка 4, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alwyn Van SaarloosPro - 20Сезона 95, Трка 4, R-138Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Felix TorralvoRookie - 79Сезона 95, Трка 4, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Loïc BulinRetiredСезона 95, Трка 4, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel CidlinaRookie - 80Сезона 95, Трка 4, R-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Henry EdwardsRookie - 15Сезона 95, Трка 4, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaroslav NácovskýRookie - 57Сезона 95, Трка 4, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jackson TennantMaster - 3Сезона 95, Трка 4, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio ZambettaMaster - 5Сезона 95, Трка 4, P-20Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calem CarrellRookie - 23Сезона 95, Трка 4, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Imre AntosPro - 7Сезона 95, Трка 4, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Monika StasiakPro - 6Сезона 95, Трка 4, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo GabarainAmateur - 51Сезона 95, Трка 4, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian HorvathAmateur - 47Сезона 95, Трка 4, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca BiniPro - 10Сезона 95, Трка 4, P-10Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonino TrefilettiAmateur - 40Сезона 95, Трка 4, A-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maria PazosPro - 22Сезона 95, Трка 4, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristiano SilvaRookie - 41Сезона 95, Трка 4, R-146Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mariano SalatinoAmateur - 4Сезона 95, Трка 4, R-113Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giannis KyriakidisAmateur - 20Сезона 95, Трка 4, R-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maciej ŻmudzińskiAmateur - 13Сезона 95, Трка 4, A-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tamás SzládekAmateur - 33Сезона 95, Трка 4, R-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo LopezAmateur - 17Сезона 95, Трка 4, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adriaan V JaarsveldtPro - 16Сезона 95, Трка 4, A-26Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rolf ToblerAmateur - 34Сезона 95, Трка 4, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ilya VedenikovPro - 20Сезона 95, Трка 4, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernd SeidnerRetiredСезона 95, Трка 4, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Danilo LucianoPro - 14Сезона 95, Трка 4, A-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Amélia MarolleauAmateur - 50Сезона 95, Трка 4, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Petr ŠtanglRetiredСезона 95, Трка 4, RetStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pino De SalvoAmateur - 56Сезона 95, Трка 4, A-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aytaç MevlitAmateur - 51Сезона 95, Трка 4, R-109Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cláudio BortolottiPro - 17Сезона 95, Трка 4, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomáš KubartRetiredСезона 95, Трка 4, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maja TepešPro - 3Сезона 95, Трка 4, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niccolò RosaAmateur - 69Сезона 95, Трка 4, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gonzalo AlvarezRetiredСезона 95, Трка 4, EliteStarting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei BelyaevPro - 25Сезона 95, Трка 4, P-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Vittorio MatiPro - 25Сезона 95, Трка 4, A-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel SousaAmateur - 58Сезона 95, Трка 4, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomislav MagdicRetiredСезона 95, Трка 4, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pablo Fernandez1Master - 2Сезона 95, Трка 4, M-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jamie RobinsonPro - 19Сезона 95, Трка 4, A-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Peter BothEliteСезона 95, Трка 4, M-2Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Daniel OmañaMaster - 2Сезона 95, Трка 4, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boyko StoychevAmateur - 79Сезона 95, Трка 4, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Babis PapoutsisAmateur - 28Сезона 95, Трка 4, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nuno SantosAmateur - 63Сезона 95, Трка 4, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gunter KalfackRookie - 51Сезона 95, Трка 4, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan ProhaskaRetiredСезона 95, Трка 4, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gabriele LamponiAmateur - 76Сезона 95, Трка 4, R-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lorenzo BoveriRookie - 107Сезона 95, Трка 4, R-122Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lukáš RychlíkPro - 16Сезона 95, Трка 4, P-3Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Maurizio CovacciAmateur - 77Сезона 95, Трка 4, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gersen MoreiraPro - 19Сезона 95, Трка 4, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel ReyesPro - 12Сезона 95, Трка 4, A-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Matthew KnowlesAmateur - 42Сезона 95, Трка 4, A-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Laurent QazarPro - 8Сезона 95, Трка 4, A-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommaso PetriAmateur - 10Сезона 95, Трка 4, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 José JuniorRookie - 11Сезона 95, Трка 4, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Thijs RiekenPro - 11Сезона 95, Трка 4, A-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josep DomenechAmateur - 15Сезона 95, Трка 4, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Carlos RuedaRookie - 144Сезона 95, Трка 4, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvaro CodesalRetiredСезона 95, Трка 4, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tiziano LapiRookie - 75Сезона 95, Трка 4, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marc SchokkerAmateur - 34Сезона 95, Трка 4, A-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mark Van BeersAmateur - 49Сезона 95, Трка 4, R-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon ChmuraAmateur - 62Сезона 95, Трка 4, A-55Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rodrigo FreireAmateur - 10Сезона 95, Трка 4, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason BergarotRookie - 66Сезона 95, Трка 4, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giovanni RasuloPro - 16Сезона 95, Трка 4, A-16Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 74 75 76 » Брзо оди на страница: