Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Show starter on Magny Cours (Старт на една трка во Magny Cours од пол-позицијата)
(Раритетна придобивка: 1 од 71.32 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 61 62 63 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Claudio GozziAmateur - 34Сезона 90, Трка 14, R-30Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik KrowiakPro - 23Сезона 90, Трка 14, A-17Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KaminskiPro - 11Сезона 90, Трка 14, A-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Scott MacIverPro - 2Сезона 90, Трка 14, A-80Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pierluigi MarongiuPro - 6Сезона 90, Трка 14, A-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cezary GrycnerRookie - 85Сезона 90, Трка 14, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jami SuikkiAmateur - 40Сезона 90, Трка 14, R-130Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rogerio FonsecaAmateur - 54Сезона 90, Трка 14, R-127Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yassine Ben RajebPro - 20Сезона 90, Трка 14, A-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giampietro VanzanAmateur - 30Сезона 90, Трка 14, R-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yvan CunhaAmateur - 73Сезона 90, Трка 14, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Joachim VaesMaster - 1Сезона 90, Трка 14, P-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alvis LočmelisAmateur - 61Сезона 90, Трка 14, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Viktor VariksooRookie - 115Сезона 90, Трка 14, R-115Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miklos PinkeAmateur - 45Сезона 90, Трка 14, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca PerrellaAmateur - 66Сезона 90, Трка 14, R-59Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonny KatayamaMaster - 2Сезона 90, Трка 14, P-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luis AscencioPro - 12Сезона 90, Трка 14, A-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juraj BuksarPro - 4Сезона 90, Трка 14, A-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sándor BőrPro - 24Сезона 90, Трка 14, A-43Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomek NiziolRookie - 114Сезона 90, Трка 14, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Neil ColePro - 24Сезона 90, Трка 14, A-38Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Larry ChapmanPro - 13Сезона 90, Трка 14, A-64Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Angel BerroteranAmateur - 43Сезона 90, Трка 14, R-84Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Boris ZaharovAmateur - 31Сезона 90, Трка 14, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robertas RaišysPro - 11Сезона 90, Трка 14, A-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Janne NieminenAmateur - 61Сезона 90, Трка 14, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Renato CorreiaRookie - 3Сезона 90, Трка 14, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco AntonioAmateur - 67Сезона 90, Трка 14, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manel AmieiroRookie - 65Сезона 90, Трка 14, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jose Carmelo CarlucciRookie - 23Сезона 90, Трка 14, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabio ZambettaAmateur - 63Сезона 90, Трка 14, R-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Colin MuterRookie - 29Сезона 90, Трка 14, R-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Calem CarrellRookie - 103Сезона 90, Трка 14, R-103Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Josh ClarkEliteСезона 90, Трка 14, M-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sandro SilvaRookie - 62Сезона 90, Трка 14, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gábor NagyAmateur - 18Сезона 90, Трка 14, R-141Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gerjan MeijerAmateur - 30Сезона 90, Трка 14, R-83Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Zsolt ModocAmateur - 27Сезона 90, Трка 14, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raphael MadureiraPro - 8Сезона 90, Трка 14, A-67Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pedro KovačAmateur - 10Сезона 90, Трка 14, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Pavel PobirovskiMaster - 1Сезона 90, Трка 14, P-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel IglesiasAmateur - 60Сезона 90, Трка 14, R-145Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Antonio NappoAmateur - 23Сезона 90, Трка 14, R-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szilkó SzoboszlaiPro - 14Сезона 90, Трка 14, A-48Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emiliano ZaleskiAmateur - 20Сезона 90, Трка 14, R-108Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Karel ChabičovskýRookie - 87Сезона 90, Трка 14, R-87Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tánczos TamásAmateur - 25Сезона 90, Трка 14, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 László PotosAmateur - 54Сезона 90, Трка 14, R-13Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Borja GaraigordobilAmateur - 46Сезона 90, Трка 14, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuel AlonsoPro - 1Сезона 90, Трка 14, A-31Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mátyás KovácsAmateur - 67Сезона 90, Трка 14, R-95Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean-luc AstiéAmateur - 26Сезона 90, Трка 14, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andris ViksneRookie - 99Сезона 90, Трка 14, R-99Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Norbert KissAmateur - 18Сезона 90, Трка 14, R-54Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rafael MargaridoAmateur - 1Сезона 90, Трка 14, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gianluca GiordanoAmateur - 39Сезона 90, Трка 14, R-124Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nada SokovicAmateur - 30Сезона 90, Трка 14, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hildo GalindoAmateur - 14Сезона 90, Трка 14, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Guillaume DelamarreMaster - 1Сезона 90, Трка 14, P-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John RigosAmateur - 35Сезона 90, Трка 14, R-40Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yiánnis LólasPro - 3Сезона 90, Трка 14, A-21Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Romolo BalestriniAmateur - 69Сезона 90, Трка 14, R-107Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Florian PfahlAmateur - 73Сезона 90, Трка 14, R-77Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Miguel MateusMaster - 2Сезона 90, Трка 14, P-12Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Edson JuniorAmateur - 29Сезона 90, Трка 14, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Hristofor StoyanovAmateur - 20Сезона 90, Трка 14, R-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jairo TeixeiraPro - 11Сезона 90, Трка 14, A-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Katerina KakniEliteСезона 90, Трка 14, M-1Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John DefPro - 14Сезона 90, Трка 14, A-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tomasz KałużnyRookie - 135Сезона 90, Трка 14, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jarmo EloAmateur - 34Сезона 90, Трка 14, R-118Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ney SilvaAmateur - 63Сезона 90, Трка 14, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kiss SándorAmateur - 55Сезона 90, Трка 14, R-89Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tom KaragianPro - 25Сезона 90, Трка 14, A-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marco FerrazPro - 5Сезона 90, Трка 14, A-53Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rei FrostEliteСезона 90, Трка 14, M-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Igor WrightAmateur - 69Сезона 90, Трка 14, R-81Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szilveszter SzatmáriAmateur - 60Сезона 90, Трка 14, R-110Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stefan OlofssonPro - 21Сезона 90, Трка 14, A-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Higo CamporezRookie - 92Сезона 90, Трка 14, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nestor VicentePro - 9Сезона 90, Трка 14, P-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cristian RosasAmateur - 40Сезона 90, Трка 14, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emre SuzenPro - 17Сезона 90, Трка 14, A-61Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jan KokoszkaAmateur - 7Сезона 90, Трка 14, R-94Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Séverine ArapoglouPro - 3Сезона 90, Трка 14, A-70Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cyril TractaPro - 1Сезона 90, Трка 14, A-45Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rem JürgensonAmateur - 24Сезона 90, Трка 14, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Etienne KestelynPro - 21Сезона 90, Трка 14, A-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 David MelisPro - 14Сезона 90, Трка 14, A-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alfréd GeisslerAmateur - 62Сезона 90, Трка 14, R-47Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kevinas BreivePro - 23Сезона 90, Трка 14, A-78Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Marcin JandaMaster - 3Сезона 90, Трка 14, P-7Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erwann GendreauPro - 6Сезона 90, Трка 14, A-39Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Davide GallianiPro - 13Сезона 90, Трка 14, A-29Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jorge Alberto LobatoAmateur - 13Сезона 90, Трка 14, R-44Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Walter LemosAmateur - 34Сезона 90, Трка 14, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon ChmuraAmateur - 55Сезона 90, Трка 14, R-120Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Željko ĆustićAmateur - 35Сезона 90, Трка 14, A-35Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Adrian PopaRookie - 126Сезона 90, Трка 14, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 61 62 63 » Брзо оди на страница: