Статистика

Перформанси вкупни на сите времиња
Алеја на славните
Најдобра Елите шампионат сезона
Менаџери со најмногу титули во Елит

Најдобри менаџери (според најмногу трки)
Најдобри менаџери (според најмногу победи)
Најдобри менаџери (според најмногу пол-позиции)
Најдобри менаџери (според најмногу поени)
Најдобри менаџери (според најмногу најбрзи круга)
Најдобри менаџери (според најмногу подиуми)
Најдобри менаџери (според просечно поени по трка)

Најдобри менаџери (според најмногу квалификациони рекорди)
Најдобри менаџери (според најмногу рекорди на патеки)
Најдобрите менаџери (по најмногу квалификациски успеси на влажна патека)
Најдобрите менаџери (по најмногу рекорди и успеси на влажна патека)
Најдобри менаџери (по вкупно најдобрите квалификациски времиња на круговите на сите патеки)
Најдобри менаџери (по лично најдобрите времиња поставени во квалификации на сите патеки )
Статистика на тимови
Активност во играта статистика
Статистика за форумот
Нации статистика
Други статистики
Најдобри менаџери (според највисоко ниво на болид)
Најдобри менаџери (според најдобар персонал и објекти)
Најдобри менаџери (според приходи од спонзори)
Најбогати менаџери
Добавувачи на гуми - статистика
Статистика за времето

Менаџери со најмногу трошоци
Менаџери со најмногу кругови во водство
Менаџери со најмногу освоени позиции
Менаџери со најмногу несреќи на почетокот
Менаџери со најмногу испаѓања од трка
Пласман ако сезоната беше една голема трка
Менаџери со најмногу хет-трика
Менаџери со најмногу Гранд Челем
Победа од најниска позиција
Менаџери со најмногу победи во низа
Менаџери со најмногу подиуми во низа
Менаџери со најмногу завршувања во поени во низа

Најмногу менаџери од иста резиденција
Најпопуларни бои на болидите
Сите менаџери со слика
Сите менаџери со алтер его слика
Сите менаџери со дизајнирани кациги
Најпопуларни пријатели
Статистика на достигнувањата
Персонал статистика
ГПРОподдржувачи статистика

Сите достигнувачи за Newbie (Заврши една трка во поени)
(Раритетна придобивка: 1 од 4.02 менаџери ја отвориле оваа придобивка)
 
Страница [12 3 ... 1068 1069 1070 » Брзо оди на страница:
Име на менаџер Група Постигна Race data, replay and results
 Iván VeraRookie - 33Сезона 85, Трка 2, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Владимир ШишкинRookie - 132Сезона 85, Трка 2, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gints EihmansRookie - 136Сезона 85, Трка 2, R-136Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Genkito KoitiroRookie - 97Сезона 85, Трка 2, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bastien OuehRookie - 52Сезона 85, Трка 2, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Wojtek OrwellRookie - 88Сезона 85, Трка 2, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jaime MalaverRookie - 114Сезона 85, Трка 2, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dominik PoruśRookie - 57Сезона 85, Трка 2, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Dino LokkRookie - 140Сезона 85, Трка 2, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Héctor Ortega M.Rookie - 126Сезона 85, Трка 2, R-126Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kerem DumanRookie - 104Сезона 85, Трка 2, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alejandro BelliardRookie - 116Сезона 85, Трка 2, R-116Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergő PerjésiRookie - 23Сезона 85, Трка 2, R-23Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Lucas SilvaRookie - 144Сезона 85, Трка 2, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 John SheanshangRookie - 137Сезона 85, Трка 2, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Manuela Muñoz RodríguezRookie - 76Сезона 85, Трка 2, R-76Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Catharina TeixeiraRookie - 9Сезона 85, Трка 2, R-9Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Niko ŠarkeziRookie - 11Сезона 85, Трка 2, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert HendricksRookie - 142Сезона 85, Трка 2, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Tommaso MorgantiRookie - 135Сезона 85, Трка 2, R-135Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bobby Dalton RacingRookie - 4Сезона 85, Трка 2, R-4Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stoffel JacobsRookie - 60Сезона 85, Трка 2, R-60Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Paul GalvinRookie - 52Сезона 85, Трка 2, R-52Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Juany AlfonzoRookie - 88Сезона 85, Трка 2, R-88Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 João GabrielRookie - 128Сезона 85, Трка 2, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kamil ZetorRookie - 91Сезона 85, Трка 2, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sébastien FlorentRookie - 86Сезона 85, Трка 2, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Panos GeorgopoulosRookie - 32Сезона 85, Трка 2, R-32Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emerson GouveiaRookie - 144Сезона 85, Трка 2, R-144Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ivo RapantRookie - 106Сезона 85, Трка 1, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mujo MujkićRookie - 71Сезона 85, Трка 1, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian LabušRookie - 79Сезона 85, Трка 1, R-79Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Topo RottoRookie - 34Сезона 85, Трка 1, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alan BergfeldRookie - 148Сезона 85, Трка 1, R-148Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Rimax VerlopenRookie - 25Сезона 85, Трка 1, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Fabrício CuntoRookie - 18Сезона 85, Трка 1, R-18Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz BożekRookie - 37Сезона 85, Трка 1, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Claudiu BlejuscaRookie - 114Сезона 85, Трка 1, R-114Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luca PisantiRookie - 65Сезона 85, Трка 1, R-65Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kelvin GathuaRookie - 86Сезона 85, Трка 1, R-86Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Raimonds BaukertsRookie - 105Сезона 85, Трка 1, R-105Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Mateusz JeremiczRookie - 133Сезона 85, Трка 1, R-133Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michal KralicekRookie - 98Сезона 85, Трка 1, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris O'nealRookie - 63Сезона 85, Трка 1, R-63Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bobby SmithRookie - 34Сезона 85, Трка 1, R-34Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Oink AwesomeRookie - 119Сезона 85, Трка 1, R-119Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert ŠarkeziRookie - 147Сезона 85, Трка 1, R-147Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ruben Van CauwenbergeRookie - 98Сезона 85, Трка 1, R-98Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Cole ParkerRookie - 90Сезона 85, Трка 1, R-90Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eric ReynenRookie - 102Сезона 85, Трка 1, R-102Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Axier AlvizRookie - 46Сезона 85, Трка 1, R-46Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Álvaro LatorreRookie - 137Сезона 85, Трка 1, R-137Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ian FitzgeraldRookie - 106Сезона 85, Трка 1, R-106Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Erol AltıkardeşlerRookie - 112Сезона 85, Трка 1, R-112Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Leonard CohenRookie - 85Сезона 85, Трка 1, R-85Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yannick WolfsRookie - 51Сезона 85, Трка 1, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filippo MorgantiRookie - 22Сезона 85, Трка 1, R-22Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Timmy De ClippeleirRookie - 50Сезона 85, Трка 1, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ismael SanchezRookie - 142Сезона 85, Трка 1, R-142Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Luciano MassucattiRookie - 104Сезона 85, Трка 1, R-104Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Nico ReynenRookie - 97Сезона 85, Трка 1, R-97Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Victor TomaRookie - 37Сезона 85, Трка 1, R-37Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Theodore PalaskasRookie - 50Сезона 85, Трка 1, R-50Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Filipe CardosoRookie - 92Сезона 85, Трка 1, R-92Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ezequiel MartinezRookie - 91Сезона 85, Трка 1, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Michael RosarioRookie - 139Сезона 85, Трка 1, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Alasdair MacraeRookie - 75Сезона 85, Трка 1, R-75Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Breno BambitoRookie - 68Сезона 85, Трка 1, R-68Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Emanuele PincellaRookie - 66Сезона 85, Трка 1, R-66Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Giacomo VallascianiRookie - 72Сезона 85, Трка 1, R-72Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Aleksander KlemkaRookie - 5Сезона 85, Трка 1, R-5Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sigurður Garðar BarðasonRookie - 33Сезона 85, Трка 1, R-33Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bartek BekierzRookie - 96Сезона 85, Трка 1, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bernardo SchimittRookie - 73Сезона 85, Трка 1, R-73Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Robert MayfieldRookie - 56Сезона 85, Трка 1, R-56Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Eddy KeatonRookie - 74Сезона 85, Трка 1, R-74Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Ralf MeggersRookie - 42Сезона 85, Трка 1, R-42Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chris HanusRookie - 19Сезона 85, Трка 1, R-19Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Elias KochRookie - 91Сезона 85, Трка 1, R-91Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Brigitta SzenteRookie - 100Сезона 85, Трка 1, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Yash Andrew FlorentinoRookie - 62Сезона 85, Трка 1, R-62Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Њоба БајићRookie - 100Сезона 85, Трка 1, R-100Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Szymon SzczepaniakRookie - 28Сезона 85, Трка 1, R-28Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kenzie LsmRookie - 11Сезона 85, Трка 1, R-11Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bryan PalmerRookie - 24Сезона 85, Трка 1, R-24Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Martin SeußRookie - 15Сезона 85, Трка 1, R-15Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Franco AllevattoRookie - 132Сезона 85, Трка 1, R-132Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Sebastian RamirezRookie - 139Сезона 85, Трка 1, R-139Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jasen BrisseauxRookie - 25Сезона 85, Трка 1, R-25Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Gergely KovácsRookie - 117Сезона 85, Трка 1, R-117Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Federico RoscioliRookie - 57Сезона 85, Трка 1, R-57Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jean AguiarRookie - 140Сезона 85, Трка 1, R-140Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jimmy BakerRookie - 96Сезона 84, Трка 17, R-96Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Stirling MansellRookie - 6Сезона 84, Трка 17, R-6Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Andrei StrapazonRookie - 51Сезона 84, Трка 17, R-51Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jason BranchRookie - 8Сезона 84, Трка 17, R-8Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Jimmy ReedRookie - 149Сезона 84, Трка 17, R-36Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Kristiyan BoykovRookie - 128Сезона 84, Трка 17, R-128Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Chilly WillyRookie - 71Сезона 84, Трка 17, R-71Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
 Bobby DaltonRookie - 41Сезона 84, Трка 17, R-41Starting grid  |  Race replay  |  Race summary  
Страница [12 3 ... 1068 1069 1070 » Брзо оди на страница: